Куманово
                           
208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran so namestaj nov ne koristen :kujna,det...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 15:24Se prodava nov vednas vseliv stan

Se prodava nov vednas vseliv stan Informacii : 078273662


910 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 15:11Se prodava stan, 1350e kvadrat!!!

Se prodava stan na K-4 parking,pozadi Setec


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 13:19EDNOSOBEN STAN STROG CENTAR

Ednosoben stan vo strog centar (karshi sud) so prekrasen raspored.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan

Se prodava stan sto momentalno funkcionira kako dva zasebni(postoi na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:44Prodava Se Stan

Prodava se Trosoban Stan 73 kvadrata na Ul. Niksicku 6/1-21 Trgovski ...


52.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 08:23Se prodava stan na oktomvriska

Se prodava trosoben stan na oktomvriska vo blizina na dr.Gjoche,stan...


54.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 мај 20:20Kupuvam stan

Kupuvam stan povelete ponudete. Telefon za kontakt 070/343-506.


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 мај 14:49Se prodava stan vo izgradba

Se prodava stan vo izgradba na ul. Tode Dumba pozadi stokomak. Zgrada...


1.050 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 мај 13:21Se prodava stan

Се продава стан во трговски со посебен влез и двор. Станот е со две ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 мај 10:14Stan na extra lokacija

Kompletno namesten stan so oddelni: dnevna, kujna , spalna i detska s...


880 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
930 €
Куманово

Станови

25 мај 21:552 STANA KAJ DR KELESOV

Се продава 1 стан на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/23 со површина од 56 m2...


47.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 мај 17:52Се издава стан локалитет Водовод

Се издава стан од 50m² на ул. Фетка Наскова 20 локалитет Водовод. Ста...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 мај 14:36STAN

Stan vo trgocski sproti Djose pekara kompletno namesten Ima prostor ...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 мај 13:45Се продава наместен стан 65m2 - Октомвриска Револуција 47

Се продава комплетно наместен стан на I (прв) кат од 65m2 + подрум (4...


74.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 21:58Se prodavaat stanovi vo centar, nova gradba

Se prodavaat stanovi so povrsina od 86m2. Stanovite raspolagaat so d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 20:07Se prodava stan

Se prodava stan na najubava lokacija, vo Kumanovo ,nad Bunarce, vo ...


43.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 14:10Se prodava Stan

Se prodava 4 soben Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kru...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

22 мај 19:20Се издава стан под кирија за деловен простор!

СТАН ПОД КИРИЈА - ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР УЛ. ИЛИНДЕНСКА ББ СПРАТ 1 БР 3 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 мај 09:08Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мај 13:39Se prodava stan

Се продава стан во трговски на 4ти спрат Тоде Думба 92 Станот е намес...


52.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мај 12:27Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1400 e...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

20 мај 20:54se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


63.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 мај 17:59baram stan pod kirija

Baram stan pod kirija vo zgrada ili kuća, da ima dnevna soba.,kujna.,...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 мај 15:36Stan na super lokacija

Se prodava stan na super lokacija, stanot e 62m² , 5m² terasa koja n...


58.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
60.000 €
Куманово

Станови

20 мај 10:49***НОВ СТАН ОД 50 М2 ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО***

Се продаваат нови станови во градба на ул. Драган Стопаревиќ бр. 4 во...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 мај 10:16***НОВ СТАН ОД 45 М2 ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО***

Се продаваат нови станови во градба на ул. Драган Стопаревиќ бр. 4 во...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 мај 10:15***НОВ СТАН ОД 63 М2 ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО***

Се продаваат нови станови во градба на ул. Драган Стопаревиќ бр. 4 во...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 мај 10:12Se prodava extra luksuzen stan

Se prodava golem nov luxuzen stan vo centar na Kumanovo na top lokaci...


127.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 мај 09:39SE IZDAVA STANBEN PROSTOR - Apartman

Se izdava kompletno opremen i namesten stanben prostor vo blizina na ...


220 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 мај 19:05Se prodava namesten stan

Se prodava stan od 120m2 ( 114m2 stanbena povrsina i 6m2 balkon ) . ...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 мај 12:09Ponudete, Kupuvam stan vo Kumanovo do 65m2

Kupuvam prazen star ili renoviran stan vo Kumanovo, centar i okolina,...


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мај 15:15Se prodava stan do Turska Pekara

Se prodava stan vo naselba "Goce Delchev" - do Turska Pekara. Stanot ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мај 09:41Се продава нов невселуван стан

Се продава нов невселуван 3 собен стан во Зелени рид. Станот распола...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мај 02:33STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

15 мај 21:49Se prodava stan tode dumba

Se prodava stan na tode dumba 84/5 so garaza


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 мај 21:17Се продава стан на Октомвриска Револуција!

Се продава стан од 37.4 м2 + 8 м2 подрум на Октомвриска Револуција на...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
55.000 €
Куманово

Станови

14 мај 15:35Се продава НОВ стан

Се продава нов стан,не вселуван,празен.Станот има три спални соби,дне...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 мај 14:30Se prodava stan na 11 Noemvri

Se prodava stan na 11 Noemvri vo krugot na bolnicki dvor. Prv sprat ...


850 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мај 21:59Se prodava Stan 45 m2 3 m2 podrum (namesten)

Stan 45 m2 podrum 3 m2, Stanot se prodava samo namesten,i bi se oslob...


58.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мај 18:13Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам