Куманово
                           
1307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Stari lozja

Urbaniziran plac od 1245 m2, m.v Stari lozja,super lokacija!


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 мај 22:28Промовирано

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Se prodava plac vo babin dol

Plac 5600m2 moze cel a moze i na pomali placevi za povekje info na te...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 18:25.... PRODAVA SE PLAC .....UL...120....ISPOD KASARINA...

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA KARPOS(RAJKOVA KUKA) NA ULICA 120 SKA ISPO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 18:01Plac vo Gladno Pole na asfaltirana ulica

Se prodava plac vo gladno pole nad igroteka stars. INFO na 078-455-4...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.600 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 16:51Se prodava extra luksuzen stan

Se prodava golem nov luxuzen stan vo centar na Kumanovo na top lokaci...


127.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 16:44SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA O. REVOLUCIJA

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA OKTOMVRISKA REVOLUCIJA SO KVADRAT...


1 €
или предлог цена
Денес 16:31SE PRODAVA STAN NA UL. 11 OKTOMVRI VO KUMANOVO

Se prodava stan na ulica 11 Oktomvri vo Kumanovo na vtor sprat od 60m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 16:30Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 14:37продажба на станови на објект СТ3

Козјак АД Куманово започна со продажба на станови на локалитетот, СТ ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 14:32Продавам плац во с.Бељаковце

Продавам плац во с.Бељаковце, 1450м2, во близина на железничката ста...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 14:27Се продава нов стан во изградба

Физичко лице продава стан во изградба. Станот поседува 75м2 + гаража ...


94.050 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:12Se prodava

Broj 078383895


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:10Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran so namestaj nov ne koristen :kujna,det...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:10KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00shiten banesat dhe toka-ara

shitet toka ne Lubidrag me 36.500 m2 si dhe banesat ne kumanove 51m2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:00Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava stan

Се продава стан во трговски со посебен влез и двор. Станот е со две ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:00EDNOSOBEN STAN STROG CENTAR

Ednosoben stan vo strog centar (karshi sud) so prekrasen raspored.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:00DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 13:00Se prodava ovostarnik so leshnici 6775m2 dobra investicija !

Se prodava ovostarnik niva so nasad na 300 lesnici od najbarana sort...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Kukja naselba Rajkova Kukja 103 7

Za povishe informacije javete se na telefon 075 830 507


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Prodavam plac vo Rajkova kuća

Itno se prodava plac Rajkova kuća cena po dogovor..Inf..tel. 071.363....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:43Плац во с.Шупљи Камен - кај викендиците

Продавам плац во село Шупљи Камен, Куманово, локација кај викендиците...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:00Niva za vikendica Kumanovo

Se prodava niva 1847m2 na vlez vo s. Gabres.Na 3 Minuti od patot Kuma...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 11:10PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO

PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO 2000 m2 vo gradezen region moze i da se d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:40Njiva se prodava Gorno Konjare

Prodavam Njiva pola hektar vo Gorno Konjare. Pogodna za gradba ili za...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:21Se prodava kukja vo Kumanovo - Banevo Trlo

Se prodava kukja vo Kumanovo - Banevo trlo , gradba 1980 g , 220 m2 ,...


140.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 09:25Se izdava stan

Se izdava namesten stan Lokacija Narodna revolucija sokolana nad st...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 09:16  НОВ ОГЛАС

Kuća

Prodava se kuca 210 kv i garaza 60 kv. Kontakt: 071-234-190 Tanja.


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 08:40KUCA NAD PLAZZA MALL

ПРОДАВАМ КУЌА НА УЛИЦА СТРАШКО СИМОНОВ БР.13 НА ПЛАЦ ОД 410 м2 ОД КОИ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 08:39Млин и куќа во Куманово, Скачковце

Се продава млин и куќа во с.Скачковце 7.462 м2 градежно земјиште, 99...


1.500.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 08:01Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 07:43Izdavam lokal

95m2 lokal so poseben prostor od 30m2 na najprometno mesto vo Kumanov...


7 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 21:51Se prodava niva vo selo Pcinja

Se prodava niva od 3652m2 vo S.Pcinja Kumanovo. Nivata ima priklucok ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:46Se izdava magacin

Se iznajmuva magacin od 150m2 vo Zelen Rid. Nov vo odlicna sostojba p...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

Вчера 21:45SHITET TRUALLI [RR. BAJRAM SHABANI]- СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Shitet trualli me gjithsej 441 m2. Lokacioni ; Rruga Bajram Shabani ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40SE PRODAVA ZEMJISTE VO KUMANOVO-GRADISTE(ГРАДИШТЕ)

СЕ ПРОДАВА градежно и земјоделско земјиште во КО Градиште, во вкупна ...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:04SE PRODAVA INVENTAR OD DUCAN

SE PRODAVA INVENTAR OD DUCAN,MNOGU MALKU KORISTEN I MNOGU SOCUVAN.IMA...


4 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 15:59Се продава деловен простор во строгиот центар на КУМАНОВО

Се продава деловен простор во строгиот центар на градот Куманово, во ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:16Kuqa

Se prodava kuqa so dva sprata i garaxha kumanovo ul.franc rozman br 1...


85.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 14:55PLAC ZA VIKENDICA OPSTINA STARO NAGORICANE NA PAT ZA PELINCE

Imotni listovi 4879 del 4885 347m2 4886 349 Imoten list 5069 del 4...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 12:49Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам