Куманово
                   
521 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Niva (OVOSTARNIK) vo selo Kokoshinje

Se prodava Niva od 4000 m2 vo selo Kokoshinje so Ovostarni nasadi (ov...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 09:02Plac na industriska Bedinje

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za s...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:53Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:57УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:09Se izdava plac i objekt vo glavna ulica vo industriska zona

Se izdava plac od 700m2 i objekt od 250m2 vo glavnata ulica industris...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:15Plac vo Gladno Pole na asfaltirana ulica

Se prodava plac vo gladno pole nad igroteka stars. INFO na 078-455-4...


54.800 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:40Prodavam plac vo Rajkova kuća

Itno se prodava plac Rajkova kuća cena po dogovor..Inf..tel. 071.363....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 15:45Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:23Нива на Никуљски пат

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2. Во нивата и...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 12:30Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:01Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 08:53Se prodava plac 5300 m2

Se prodava plac povolen za izgradba,so uredna dokumentacija,legalizir...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 мај 22:08PLAC VO BEDINJE

Se prodava plac vo Bedinje -reka do pat pogoden za izgradba na vike...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 мај 20:44За САМО 1 Евро/квадрат Нива во Доброшане-Јазовица

Линк од катастар: https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/cus...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2 €
Куманово

Плацеви и Ниви

26 мај 13:23Se prodavaat placevi vo N.Karpos ul.160 bb

Se prodavaat placovi vo nas. Karpos na ul. 160 bb Plac br.1 od 106...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 мај 12:34Se prodava zemjiste nasporti Alfi

Se prodava zemjiste so dva vleza i celosna dokumentacija nasproti Alf...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 мај 12:31Нива во Индустриска Зона Бедиње

Се продава нива со пристапен пат, лоцирана на 500 метри од Индустриск...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 мај 06:13.... PRODAVA SE PLAC .....UL...120....ISPOD KASARINA...

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA KARPOS(RAJKOVA KUKA) NA ULICA 120 SKA ISPO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 20:26Се продаваат плацеви во Стари Лозја со градежна маркица

Се продаваат два плаца, еден до друг, во месноста Стари Лозја. Секој ...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 19:09Se prodava niva vo Rajkova Kukja od 454 m2

Se prodava niva vo Rajkova Kukja, 100 m od ulica br. 120. Kvadratura ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 19:09SE IZDAVA PLAC, MARKICA ZA GRADBA 10.000m2+

se izdava plac so markica za gradba na deloven objekt 10.000m2 so moz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 14:11Prod.niva s.Supli Kamen pogodna za vikendica

Prodavam niva pogodna za vikendica ima struja izleguva na pat i reka....


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 12:32Niva vo Dolno Konjare na izlez od Kumanovo

Се продава нива на почетокот од регионалниот пат Куманово-Крива Палан...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 10:23Njiva se prodava Gorno Konjare

Prodavam Njiva pola hektar vo Gorno Konjare. Pogodna za gradba ili za...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 09:33Se prodava Niva vo Konjare, Kumanovo

Se prodava ITNO niva so golema povrsina od 8240m kvadratni, vo Gorno ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 00:30PRODAVAM PLAC 352m2 vo VINCE

Плацот е наменет за градина, бавча, 352m2. с. Винце. Чист имотен лис...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мај 00:18Плац со Викендица

се продава земјиште со викендица на 3km од куманово на пчински пат.


17.620 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 мај 16:59PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO

PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO 2000 m2 vo gradezen region moze i da se d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 мај 09:48Плац во индустриска зона Трлиште (до Центропалас)

Се продажа плац од 1948 м2 веднаш зад фабриката Мока Пром. Се граничи...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 мај 08:29Gladno pole Kumanovo

Se prodava gradezno zemjiste vo naselba Gladno Pole Kumanovo


70 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 20:58Niva vo s.Vojnik 1950 m2 (5 EUR/m2)

Niva vo s.Vojnik 1930 m2 Katastarska opshtina: Vojnik Imoten list...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 20:33Се продава плац во Добаршане позади отљанца

Се продава плац 7634m² погодно за викендица за фотоволтајци во плацот...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 13:00se prodava niva posle most na reka pcinja

se prodava niva posle most na reka pcinja mlado nagoricane ima struja


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 08:25se ptodava niva blizu etno selo

se prodava niva blizu etno selo mosa mel mlin blizu avotopat asvalti...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 08:25SE PRODAVA NIVA 6599 M2 VO BABIN DOL

Parcelata se naogja na vlezot vo Babin Dol do samiot asfalten pat, pr...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мај 06:48Prodavam niva

Prodavam 2 nivi na pat za Zebrnjak, katastarska opstina Mlado Nagoric...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 17:16Baram plac vo zelen rid

Baram plac vo zelen rid od 200-300 m2 , so dozvola za gradenje kukja.


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 16:56Плац во с.Шупљи Камен - кај викендиците

Продавам плац во село Шупљи Камен, Куманово, локација кај викендиците...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 14:41Kojnare Osmanski Rid

Se prodava niva 15.117 m2. Se naodja izmedju zemjodelsko uciliste i ...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мај 11:31Се продава нива во населба Пуковско

Се продава нива 3726m2 кп 12339 во населба Пуковско(Игор Тричковиќ). ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мај 19:19Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам