Скопје Центар
                           
14629 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo gradba,Skopje-centar 50,5m2 pozadi univerzalna sala.

Stanot e vo gradba,na ulica 9ti maj.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се ИЗНАЈМУВААТ/ПРОДАВААТ ПОДЗЕМНИ ГАРАЖИ во Центар - Скопје

Се ИЗНАЈМУВААТ/ПРОДАВААТ ПОДЗЕМНИ ГАРАЖИ во Центар - Скопје ЦЕНА З...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

25 мај 15:28Промовирано

Se izdava stan garsonjera се изнајмува издава for rent

Se izdava stan od 10.07.2023, so celosno moderen enterier, vkupna ...


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

27 мај 08:48Промовирано

SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR, BUGARSKA

ШИФРА- 1534 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува канцелариски...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:37ТРОСОБЕН СТАН

Се изнајмува трособен стан,во Центар,веднаш до "Даре Џамбаз",наспроти...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:30ПРОДАВАМ ТРОСОБЕН СТАН

Трособен стан,на четврти спрат,со лифт,вселив веднаш.


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:30Trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 65m2 (blizu ...


390 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:30Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 11:29Nov cetvorosoben stan na Vodno Panorama Residence

Agencija Casa iznajmuva nov opremen stan na Vodno 105m2 (Panorama Res...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:27Kancelarija vo Centar Univerzalna

Agencija Casa prodava kancelarija na prizemje vo Centar 40m2 (ul. Pet...


69.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:26Se izdava deloven prostor vo Centar 100 m2

ИД:23314- Се изнајмува деловен простор во Центар, Плоштад со површина...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:12Se izdava ekskluziven namesten deloven prostor vo Centar

ИД. 254715 - Се изнајмува наместен деловен простор, канцеларии во Цен...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:11Продавам нов стан во Порта Влае

Се продава нов и комлетно наместен стан како на фотографиите веднаш с...


57.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:00  НОВ ОГЛАС

Se izdava dvosoben stan vo Centar, Katolicka

ИД 258278- Се изнајмува двособен стан во Центар, Католичка со површин...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:54Se izdava trosoben stan na Vodno Klinika

ID 12420- Се изнајмува трособен стан на Водно, клиника со површина од...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:54Se izdava nova garsonjera na Vodno, Panorama Residence

ИД. 268520 - Се издава наместена гарсоњера 31м2 во Панорама Резиденс ...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Stan 74m2 vo Centar nad Bilna Apteka

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Станот...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:49Nov trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 70m2 ( ul. B...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:47Nov kompletno namesten kancelariski prostor

Agencija Casa iznajmuva nov kompletno namesten kancelariski prostor ...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:47Се продава дуќан во Центар - Скопје

Се продава дуќан во Центар блиску до сообраќајна полиција или Гимнази...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 10:40Стан за краток престој и ноќевање

Се изнајмува стан за краток престој и ноќевање во близина на Клинички...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:35ХИТ- ЦЕНТАР 33М2 ЗА ДЕЛОВНА НАМЕНА ИЛИ ЗА ЖИВЕЕЊЕ

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - СТАН ОД 33М2 ВО ЦЕНТАР КАЈ ГРЧКА АМБАСАД...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:31СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ-60М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ,СО ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА ОД ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:13Prodavam stanovi kaj Mercedes, gotovi za vseluvanje

Nov stan 53m2, kaj salonot na ,,Mercedes", ********"""""" 1250em2 ...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:11PREKRASEN MODEREN STAN VO CRNICHE

Сити Партнер Агенција издава модерен и луксузен стан во Црниче. Стан...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:11SE PRODAVA DUPLEX SO ROOFTOP NA VODNO

Сити Партнер Агенција продава стан дуплекс од 206м2 на одлична локаци...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:11NAMESTEN STAN VO MAVROVO SO POGLED NA EZERO

City Partner АГЕНЦИЈА продава апартман тип А во Станбениот Комплекс М...


73.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:10OPREMEN 3 SOBEN STAN VO STROG CENTAR

Сити Партнер Агенција издава опремен стан од 90м2 на одлична локација...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:09SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR KANCELARIJA VO MAVROVKA

Сити Партнер Агенција продава наместена канцеларија од 18м2 во деловн...


16.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:09Se izdava deloven objekt na glavna ulica STROG CENTAR

City partner агенција изнајмува деловен простор од 40м2 (две простори...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 10:09KUKJA ZA DELOVNA NAMENA VO CENTAR KAJ KUZMAN

Сити Партнер Агенција издава деловен простор - куќа на одлична локаци...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:09Se prodava prekrasen stan vo Topansko (princ)

Stanot se prodava kompleten ...poseduva cist imotel list ima 86 kfa...


98.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:03Cair trosoben

se prodava trosoben stan vo Cair so dve spalni 7 kat so lift parno re...


82.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:01Соби за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 09:57Kratok prestoj Краток престој

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 09:57Продавам станови во центар

Продавам станови во центар на мирна локација, ул. 20 Октомври бр.39A ...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:57SE PRODAVA PRAZNA-NAMESTENA GARSONJRA VO KISELA VODA!

Se prodava prazna nova vseliva garsonjera 32 kvadrati,na pocetok na K...


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:37SE IZDAVA PRAZNA GARSONERA VO CENTAR

Se izdava prazna garsonera od 35 m2 na vodno, sproti drzavna bolnica,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:35Се издава гарсоњера во центарот на Дебар Маало

Се издава комплетно наместена гарсоњера од 30 квадратни метри во цент...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:32Неа Потидаја Халкидики Се продава стан од 65 кв.м

Неа Потидаја Халкидики Се продава стан од 65 кв.м на 2 кат. Овој ста...


90.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:29Ekskluzivno kvaliteten vseliv stan vo Centar itno

ekskluzivno !!! agencija vizija dom itno prodava kvaliteten konforen...


1.440 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:26Novi stanovi Taftalidze 1 vo objekt Dream Lux

EKSKLUZIVNO !!! AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VIZIJA DOM EKSKLUZIVNO PRODAV...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:26EKSKLUZIVNO DVOSOBEN STAN KISELA VODA VSELIV VEDNAS

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VIZIJA DOM ITNO PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KISE...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:26  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 366

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам