Скопје Центар
                           
11435 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo gradba,Skopje-centar 50,5m2 pozadi univerzalna sala.

Stanot e vo gradba,na ulica 9ti maj.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Najdobra ponuda na ultra luksuzen stan na Vodno

Ultra luksuzen stan, kompletno opremen, elitna naselba Vodno • (ne...


121.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
122.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:43Промовирано

Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


240.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

МОДЕРНО УРЕДЕН И КОНФОРЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ШИФРА 5865 Импулс недвижности ви нуди за издавање комплетно реновир...


530 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:19LUKSUZEN DVOSOBEN STAN LOCIRAN VO DEBAR MAALO

* ШИФРА 4553 Импулс агенција за недвижности издава луксузен двособен...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:19Се издава нов наместен стан во Центар близу Клиника.

Се издава нов наместен стан во Центар близу Клиника. Има сопствена га...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:14ПРОДАВАМЕ НАМЕСТЕН СТАН 1 СПАЛНА 65М2 ВО ЦЕНТАР КАЈ ВЛАДА

Продаваме наместен и комплетно реновиран стан од 65м2 во Центар спрот...


105.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:13ПРОДАВАМЕ 3 СОБЕН СТАН 62М2 ВО ЦЕНТАР КАЈ УЈП

Продаваме 3 собен стан 62м2 во Центар кај УЈП. Станот располага со дн...


82.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:12ПРОДАВАМЕ 4СОБЕН СТАН 70М2 ВО КАПИШТЕЦ КАЈ ЗЕБРА

Продаваме 4 собен стан 70м2 во Капиштец кај Зебра. Станот располага с...


85.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:10SE PRODAVA SVETOL DUPLEX VO DEBAR MAALO SO PARKING

ШИФРА-1451 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава светол и просто...


240.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
260.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:03ПРОДАВАМЕ НАМЕСТЕНА ГАРСОЊЕРА 25М2 ВО ЦЕНТАР КАЈ КОРЧАГИН

Продаваме гарсоњера од 25м2 во Центар кај Корчагин. Станот располага ...


52.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:58CENTAR DEBAR MAALO

SIFRA 19566 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO CENTAR DEBA...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:53ТРОСОБЕН СТАН

Се изнајмува трособен стан,во Центар,веднаш до "Даре Џамбаз",наспроти...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:30ПРОДАВАМ ТРОСОБЕН СТАН

Трособен стан,на четврти спрат,со лифт,вселив веднаш.


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:30Trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 65m2 (blizu ...


390 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:30Nov cetvorosoben stan na Vodno Panorama Residence

Agencija Casa iznajmuva nov opremen stan na Vodno 105m2 (Panorama Res...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:27Продавам нов стан во Порта Влае

Се продава нов и комлетно наместен стан како на фотографиите веднаш с...


57.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:00  НОВ ОГЛАС

Se izdava dvosoben stan vo Centar, Katolicka

ИД 258278- Се изнајмува двособен стан во Центар, Католичка со површин...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:54Se izdava trosoben stan na Vodno Klinika

ID 12420- Се изнајмува трособен стан на Водно, клиника со површина од...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:54Se izdava nova garsonjera na Vodno, Panorama Residence

ИД. 268520 - Се издава наместена гарсоњера 31м2 во Панорама Резиденс ...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Stan 74m2 vo Centar nad Bilna Apteka

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Станот...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:49Nov trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 70m2 ( ul. B...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:47Стан за краток престој и ноќевање

Се изнајмува стан за краток престој и ноќевање во близина на Клинички...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:35ХИТ- ЦЕНТАР 33М2 ЗА ДЕЛОВНА НАМЕНА ИЛИ ЗА ЖИВЕЕЊЕ

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - СТАН ОД 33М2 ВО ЦЕНТАР КАЈ ГРЧКА АМБАСАД...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:31СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ-60М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ,СО ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА ОД ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:13Prodavam stanovi kaj Mercedes, gotovi za vseluvanje

Nov stan 53m2, kaj salonot na ,,Mercedes", ********"""""" 1250em2 ...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:11PREKRASEN MODEREN STAN VO CRNICHE

Сити Партнер Агенција издава модерен и луксузен стан во Црниче. Стан...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:11SE PRODAVA DUPLEX SO ROOFTOP NA VODNO

Сити Партнер Агенција продава стан дуплекс од 206м2 на одлична локаци...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:11OPREMEN 3 SOBEN STAN VO STROG CENTAR

Сити Партнер Агенција издава опремен стан од 90м2 на одлична локација...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:09Se prodava prekrasen stan vo Topansko (princ)

Stanot se prodava kompleten ...poseduva cist imotel list ima 86 kfa...


98.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:03Cair trosoben

se prodava trosoben stan vo Cair so dve spalni 7 kat so lift parno re...


82.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:01Продавам станови во центар

Продавам станови во центар на мирна локација, ул. 20 Октомври бр.39A ...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:57SE PRODAVA PRAZNA-NAMESTENA GARSONJRA VO KISELA VODA!

Se prodava prazna nova vseliva garsonjera 32 kvadrati,na pocetok na K...


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:37SE IZDAVA PRAZNA GARSONERA VO CENTAR

Se izdava prazna garsonera od 35 m2 na vodno, sproti drzavna bolnica,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:35Се издава гарсоњера во центарот на Дебар Маало

Се издава комплетно наместена гарсоњера од 30 квадратни метри во цент...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:32Неа Потидаја Халкидики Се продава стан од 65 кв.м

Неа Потидаја Халкидики Се продава стан од 65 м2 мешан и 54 м2 нето на...


90.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:29Ekskluzivno kvaliteten vseliv stan vo Centar itno

ekskluzivno !!! agencija vizija dom itno prodava kvaliteten konforen...


1.440 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:26Novi stanovi Taftalidze 1 vo objekt Dream Lux

EKSKLUZIVNO !!! AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VIZIJA DOM EKSKLUZIVNO PRODAV...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:26EKSKLUZIVNO DVOSOBEN STAN KISELA VODA VSELIV VEDNAS

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VIZIJA DOM ITNO PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KISE...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:26  НОВ ОГЛАС

Ekskluziven stan Dolno Vodno blizu koco Racin

Se prodava stan od 112m2 vo Dolno vodno vo blizina na OU Koco Racin. ...


160.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:19NEVSELUVAN STAN EKSKLUZIVNA ZGRADA CRNICE 83 M2 !!

Se prodava nov nevseluvan stan vo ekskluzivna zgrada vo naselba Crnic...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:16APARTMAN AVTOKOMANDA EAST GATE

SE PRODAVA APARTMAN VO SKLOP NA KOMPLEKS EAST GATE MALL, VO VKUPNA PO...


1.490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:16Ekskluziven objekt mini zgrada Crnice

Se prodavaat stanovi vo gradba na odlichna lokacija vo naselba crnice...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:16Страна 1 од 286

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам