Куманово
                           
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan

Се продава стан во трговски со посебен влез и двор. Станот е со две ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 23:25Se prodava stan

Se prodava stan sto momentalno funkcionira kako dva zasebni(postoi na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 21:20Se prodava stan, 1350e kvadrat!!!

Se prodava stan na K-4 parking,pozadi Setec


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 20:42EDNOSOBEN STAN STROG CENTAR

Ednosoben stan vo strog centar (karshi sud) so prekrasen raspored.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 13:00Се продава нов стан во изградба

Се продава стан во изградба. Станот поседува 75м2 + гаража во станбен...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:19Prodava Se Stan

Prodava se Trosoban Stan 73 kvadrata na Ul. Niksicku 6/1-21 Trgovski ...


52.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:18Se prodava nov vednas vseliv stan

Se prodava nov vednas vseliv stan Informacii : 078273662


910 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:42Se prodava Stan na Oktomvriska

Se prodava trosoben stan,dnevna i trpezarija,dechja i spalna,dve ter...


54.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:01Luksuzen stan vo centar na Kumaovo

Se prodava luskuzen komplet opremen stan na odlichna lokacija,vo nep...


125.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:01Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1500 e...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 мај 20:42Се продава НОВ стан

Се продава нов стан,не вселуван,празен.Станот има три спални соби,дне...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 мај 16:17***НОВ СТАН ОД 63 М2 ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО***

Се продаваат нови станови во градба на ул. Драган Стопаревиќ бр. 4 во...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 мај 10:01***НОВ СТАН ОД 45 М2 ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО***

Се продаваат нови станови во градба на ул. Драган Стопаревиќ бр. 4 во...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 мај 10:01***НОВ СТАН ОД 50 М2 ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО***

Се продаваат нови станови во градба на ул. Драган Стопаревиќ бр. 4 во...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 мај 10:01Stan na Extra lokacija

Se prodavaat 2 stana ( 60m2 i 100m2) na 2ri i 3 ti sprat so parking m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 мај 09:32Se prodava Stan

Se prodava stan od 62m2 ima podrum i garaža limena. Na ulica Sava Kov...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 мај 22:58Се продава наместен стан 65m2 - Октомвриска Револуција 47

Се продава комплетно наместен стан на I (прв) кат од 66m2 + подрум (4...


74.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 мај 20:38STAN ZA IZDAVANJE

Se izdava stan vo strog centar na grad a na povlecena i mirna lokaci...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 мај 20:14se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


63.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 мај 17:10STAN

SE PRODAVA NAMESTEN STAN NA OKTOMVRISKA REVOLUCIJA 50/2/2 LOKALITET V...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 мај 15:00STAN

SE PRODAVA NAMESTEN STAN NA OKTOMVRISKA REVOLUCIJA 50/2/2 LOKALITET V...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 мај 14:57Се издава стан под кирија локалитет Водовод

Се издава стан од 50m² на ул. Фетка Наскова 20. Станот е полуопремен ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 мај 01:01Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran so namestaj nov ne koristen :kujna,det...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 мај 15:24Se prodava stan na oktomvriska

Se prodava trosoben stan na oktomvriska vo blizina na dr.Gjoche,stan...


54.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 мај 20:20Kupuvam stan

Kupuvam stan povelete ponudete. Telefon za kontakt 070/343-506.


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 мај 14:492 STANA KAJ DR KELESOV

Се продава 1 стан на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/23 со површина од 56 m2...


47.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 мај 17:52STAN

Stan vo trgocski sproti Djose pekara kompletno namesten Ima prostor ...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 мај 13:45Se prodavaat stanovi vo centar, nova gradba

Se prodavaat stanovi so povrsina od 86m2. Stanovite raspolagaat so d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 20:07Se prodava stan

Se prodava stan na najubava lokacija, vo Kumanovo ,nad Bunarce, vo ...


43.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 14:10Se prodava Stan

Se prodava 4 soben Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kru...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

22 мај 19:20Се издава стан под кирија за деловен простор!

СТАН ПОД КИРИЈА - ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР УЛ. ИЛИНДЕНСКА ББ СПРАТ 1 БР 3 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 мај 09:08Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac kaj doktor Kelesh od 57m2 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мај 13:39Se prodava stan

Се продава стан во трговски на 4ти спрат Тоде Думба 92 Станот е намес...


52.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мај 12:27baram stan pod kirija

Baram stan pod kirija vo zgrada ili kuća, da ima dnevna soba.,kujna.,...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 мај 15:36Stan na super lokacija

Se prodava stan na super lokacija, stanot e 62m² , 5m² terasa koja n...


58.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 мај 10:49Se prodava extra luksuzen stan

Se prodava golem nov luxuzen stan vo centar na Kumanovo na top lokaci...


127.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 мај 09:39SE IZDAVA STANBEN PROSTOR - Apartman

Se izdava kompletno opremen i namesten stanben prostor vo blizina na ...


220 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 мај 19:05Se prodava namesten stan

Se prodava stan od 120m2 ( 114m2 stanbena povrsina i 6m2 balkon ) . ...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 мај 12:09Ponudete, Kupuvam stan vo Kumanovo do 65m2

Kupuvam prazen star ili renoviran stan vo Kumanovo, centar i okolina,...


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мај 15:15Se prodava stan do Turska Pekara

Se prodava stan vo naselba "Goce Delchev" - do Turska Pekara. Stanot ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мај 09:41Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам