Куманово
                           
1307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 11:47Промовирано

DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Денес 12:39Промовирано

DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Денес 12:39Kuca kaj Sokolanski park

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost v...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 12:16ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO ...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 11:51KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 11:47Се продава нов стан во изградба

Се продава стан во изградба. Станот поседува 75м2 + гаража во станбен...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:19Prodava Se Stan

Prodava se Trosoban Stan 73 kvadrata na Ul. Niksicku 6/1-21 Trgovski ...


52.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:18KUPUVAM KUCA

Kupuvam pomala kuca , legalizirana , 2 sobi ,kupatilo , so dvor od na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 11:13Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:52Niva vo Dolno Konjare na izlez od Kumanovo

Се продава нива на почетокот од регионалниот пат Куманово-Крива Палан...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:52SE IZDAVA PLAC, MARKICA ZA GRADBA 10.000m2+

se izdava plac so markica za gradba na deloven objekt 10.000m2 so moz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:42Se prodava nov vednas vseliv stan

Se prodava nov vednas vseliv stan Informacii : 078273662


910 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:42Se prodava Stan na Oktomvriska

Se prodava trosoben stan,dnevna i trpezarija,dechja i spalna,dve ter...


54.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:01  НОВ ОГЛАС

Luksuzen stan vo centar na Kumaovo

Se prodava luskuzen komplet opremen stan na odlichna lokacija,vo nep...


125.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:01  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuca

Kucata e dvospratna so dvor i garaza odma do pat.Za povece informacij...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 08:24Нива во Индустриска Зона Бедиње

Се продава нива со пристапен пат, лоцирана на 500 метри од Индустриск...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 06:16Се продава плац во Пуковско ул 8

Се продава плац.Се наѓа во Пуковско ул 8 над млин. Површина 1732 м2....


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 23:00Se prodavaat dva placa nad pekara đjoše

Se prodavaat dva placa nad pekara đjoše so golemina po 450m2,urbaniz...


100 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:15Se izdava Ducan

Se izdava ili prodava Ducan od 70 sqm+30 na Bulevar Treta MUB 172. Lo...


450 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 20:42Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1500 e...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 20:42Se Prodava Kukja Blizu sokolanski park

Se Prodava Kukja blizu tehnicka skola i bajram sabani ulica 200kvadra...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 20:20Plac imot niva za fotovoltaici

Se prodava parcela od 42.822 m² pogodna za fotovoltaici, 5ta klasa ze...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:53Izdavam lokal

95m2 lokal so poseben prostor od 30m2 na najprometno mesto vo Kumanov...


7 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 18:42Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:18Plac vo Gladno Pole na asfaltirana ulica

Se prodava plac vo gladno pole nad igroteka stars. INFO na 078-455-4...


50.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
54.800 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:28Се продава НОВ стан

Се продава нов стан,не вселуван,празен.Станот има три спални соби,дне...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 16:17Prodavam plac vo Rajkova kuća

Itno se prodava plac Rajkova kuća cena po dogovor..Inf..tel. 071.363....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:05SE PRODAVA INVENTAR OD DUCAN

SE PRODAVA INVENTAR OD DUCAN,MNOGU MALKU KORISTEN I MNOGU SOCUVAN.IMA...


4 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 15:58PLACEVI VI NAS.KARPOŠ(RAJKOVA KUĆA) I CRNO POLE

1plac na ul.36 k.p.5545 811 m2 2plac crno pole k.p.1785 i 1790 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:41PRODAVAM PLAC 352m2 vo VINCE

Плацот е наменет за градина, бавча, 352m2. с. Винце. Чист имотен лис...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 14:37KUMANOVO CENTAR

Iznajmuvam deloven prostor vo Kumanovo, centar, pocetok na ul. Mosa P...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:05Се продава деловен простор во строгиот центар на КУМАНОВО

Се продава деловен простор во строгиот центар на градот Куманово, во ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:49NIVA-PLAC VO s.ROMANOVCE DO AVTOPAT KUMANOVO- SKOPJE

PRODAVAM NIVA-PLAC VO SELO ROMANOVCE OD 13268m2 VIKANO MESTO SREDNA K...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:32Deloven prostor dukjan vo centar - Ducan vo Kasapski Krug

Dukjan dupleks, prizemje 20m2 so galerija na sprat 15m2, so dva sanit...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 13:00EDNOSOBEN STAN STROG CENTAR

Ednosoben stan vo strog centar (karshi sud) so prekrasen raspored.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 13:00Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 12:54Деловен простор карши СУД

Се издава дуќан со квадратура од 14м2 со добра локација, пред Тобако ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 11:51SE PRODAVA NIVA VO SELO RECICA~ 2HEK

Se prodava niva vo s. Recica, Kumanovo. Blizu e do industriska zona,...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 11:37Se prodava Niva vo M. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava NIva pogodna za seenje zito i drugi kulturi, vednash do as...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 11:29Prod.niva s.Supli Kamen pogodna za vikendica

Prodavam niva pogodna za vikendica ima struja izleguva na pat i reka....


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 11:24***НОВ СТАН ОД 63 М2 ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО***

Се продаваат нови станови во градба на ул. Драган Стопаревиќ бр. 4 во...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:01Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам