Цела Македонија
                   
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dji Mini Se Dron Extra

Dji Mini Se star edna godina letan 10 pati nema nikakvi ostetuvanja k...


450 €
или предлог цена
Вчера 13:45DJI MAVIC 2 Pro

DJI MAVIC 2 Pro Dronot e malku koristen, 10pati letan. Ova e poskap...


1.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дрон камери

Вчера 13:00Action 1080i HD Camera, microSD, Vgradena Baterija

Action 1080i HD Camera, microSD, vgradena baterija. Se polni so stan...


3.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дрон камери

Вчера 12:53Maginon QC-120 gps — nov kvaliteten dron

Dronot e skroz nov i nekoristen. Nov e kupen 18.000 denari. Ima 32 gb...


12.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дрон камери

Вчера 12:27DRON DJI Mavic PRO 4K

DRON DJI Mavic PRO 4K 2 batterii intelligent flight, ND filteri za k...


600 €
или предлог цена
Куманово

Дрон камери

Вчера 11:05Dji phantom 4 advanced. Top sostojba!

vo odlicna sostojba snima 4k 60fps i 20 Mp foto ima odlicna stabiliza...


470 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
500 €
Тетово

Дрон камери

Вчера 10:42DJI SPARK Combo + ND Filtri

Se prodava dron DJI Spark Combo so site dodatoci ( x3 Baterii, rezerv...


300 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

07 јун 22:23Prodavam nov dron Tesla

Prodavam nov dron Tesla Cena 3999mkd Kontakt: 071-308-617


3.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дрон камери

07 јун 18:25Dji Mavic Pro controller

Dji Mavic Pro controller Veoma dobro stanje Kontakt Whatsapp ‪+3...


89 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

07 јун 13:42Dji Inspire 1 V.2

Kako nov, mnogu malku letan. Komplet so mnogu dodatoci. Ima tri ba...


799 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

07 јун 11:36DJI Phantom 3

Nov nekoristen dron


339 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

07 јун 11:35MAVIC PRO Drone

Nov nekoristen dron. Kupen pred okolu dve godini vo Švajcarija i nik...


459 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

07 јун 11:34Dron 8K

Promotivni ceni na novi dronovi... WI-FI CAMERA SO SLIKA I VIDEO VO ...


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дрон камери

07 јун 10:30DRON 4k dve kameri za android i iphone

So 2 baterii Snima slika Se povrzuva so telefon Kuferce Dalecinsko ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

07 јун 07:11Prodavam polnac za 3 baterii na phantom 4, 4 pro

Se prodava dji triple polnac za 3 baterii na phantom 4, 4 pro Bez ni...


63 €
или предлог цена
Виница

Дрон камери

07 јун 00:16Prodavam dalinsko za dron Phantom 3, 3P, 3A

Se prodava kontroler za phantom 3 pro, advanced. Funkcionira kompletn...


59 €
или предлог цена
Виница

Дрон камери

07 јун 00:12Prodavam NOV DJI Spark Fly More Combo Lava Red

Prodavam nov DJI Spark Fly More Combo Lava Red, dobien na podarok a k...


24.990 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
29.900 МКД
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

06 јун 17:26DRON KF102 8k kamera 2 kameri za android i iphone

Profesionalen dron so gimbal kamera GPS 5G Uste eden siv kako na vid...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

06 јун 09:07Gopro hero 5 black , gopro5

Se prodava gopro hero 5 black, so dve baterii, polnac i memory card 6...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дрон камери

06 јун 00:36Dual Gps Dron so hd kamera. Golem. kupen od setek

Dron so wifi, dzojstil.plus drzac za telefon vgradrna kamera dual g...


1.999 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
2.999 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дрон камери

05 јун 19:02Квалитетно Снимање и Фотографирање со Дрон или 360 камера

Квалитетна услуга за вашите потреби од снимање и фотографија со Дрон ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

05 јун 15:29Drone DJI Phantom 3 Pro

DJI PHANTOM 3 SE Prodavam Drone PHANTOM 3 SE. NO...


299 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

05 јун 08:15Mavic pro Drone

Mavic Pro Drone Kako Nov, letan okolu 7 časa. Kamerata raboti bez p...


349 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
389 €
Струга

Дрон камери

05 јун 08:13Dron: DJI Mavic PRO 4K Combo (so 3 baterii)

🔴 Се продава професионален ДРОН за Фото и Видео 4К. 🚁 DJI Mavic ...


750 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

04 јун 11:32DRON 4K kamera 5g wifi za android i iphone

Dve kameri, mnogu stabilen, GPS, sam se vraka ako snema baterija ili ...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

04 јун 06:58DRON so GPS za android i iphone so dobra kamera

Novi dronovi Sam se vraka od kade sto poletal ako snema baterija ili ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

04 јун 06:48DRON

DRON PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! NOVI DRONOVI WI-FI CAMERA...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

03 јун 12:28Selfie Drone

Nov selfie drone so dzoistik i torbicka, isto kako na slikite


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 12:14DRON

DRON . . . AKCIJA !!! NOVI DRONOVI WI-FI CAMERA 720p HD CAMERA ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

02 јун 11:57Selfie Drone

Nov selfie drone vo torbicka so joistick


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 10:35DJI MINI SE

Se prodava DJI MINI SE edinstven vo Makedonija. Koristen za hobby mno...


300 €
или предлог цена
Скопје

Дрон камери

02 јун 10:11Se Prodava DJI Mini 2 Fly More Combo

Se prodava DJI mini 2 Fly More Combo dron mimalno koristen. So trite...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дрон камери

01 јун 13:52DRON 4K 5G L800 pro2 za android i iphone

Novi dronovi


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

01 јун 09:37Dron

Исправен дрон, летан само неколку пати и така стои долго време. Дија...


1.499 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.999 МКД
Кичево

Дрон камери

29 мај 12:01мини водоотпорна камера

Камерата е чисто нова, некористена. Водоотпорна е и снима во 1080p. И...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

28 мај 17:03DRON E99 4K kamera za android i iphone

Doaga so dve baterii Snima slika So kuferce


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

28 мај 10:32Drift Stealth 2 —— akciona kamera

Nova nekoristena. Cena na nova e okolu 250 evra. ja davam za 50 evra....


2.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дрон камери

25 мај 10:10SNIMANJE SO DRON PRO 4K

snimanje so phantom pro dron vo 4k rezolicija


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

25 мај 07:43DRON S5S 4k kamera za android i iphone

Dve kameri Senzor za izbegnuvanje prepreki Mnogu brz i stabilen Brush...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

23 мај 09:15PIHOT dronovi novi

Se prodavaat novi PIHOT dronovi neotpakuvani, info i specifikacii na ...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Дрон камери

21 мај 20:18Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам