Тетово
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Specialized 26er

Specialized jett comp 26er Oprema i sostojba se gleda na slikite sko...


300 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 фев 12:07Specialized turbo vado 3.0

E bike Specialized , velosipedot e vo odliçna sostojba bez nitu edna ...


989 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 фев 12:06Pegasus solero sl disc 28r

Oprema i sostojba se gleda na slikite Odliçna sostojba Tektro hidra...


370 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 фев 12:06Trek

Odlicen Trek Golemina na ram 51cm Ekstra lesen alumin Karbon volan Lo...


1 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

01 фев 09:15SPECIALIZED Crosstrail pro (29r - ram L)

SPECIALIZED 29r Ram L Oprema se gleda na slika ekstra Mob.0753712...


470 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

30 јан 12:20Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

30 јан 00:07Cube LDT PRO RACE 29

Cube LDT PRO RACE 29


По Договор
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

28 јан 00:03Vengo city bike 28r

Velosipedot e vo odliçna sostojba bez nitu edna mana M golemina


220 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

25 јан 15:22Montin bike

Dowhill mountainbike


800 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

19 јан 15:12MAX

Max Queene, nov velosiped nekoristen. Vo odlicna sostojba. Info : Dan...


6.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

17 јан 14:27Bosch polnaç 36v 2A

Nov vo kutija


5.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

05 јан 12:13Kettler elegance 28r

Velosipedot e vo odliçna sostojba so germanski kvalitet na nego posed...


9.300 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 јан 19:36Ortler 28r

Ortler city bike 28 Shimano menuvaçi i sifteri Promax v brake koç...


230 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

31 дек 12:22Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


80 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

26 дек 15:16Rex 28 r

Vo odliçna sostojba bez nitu edna mana 18 brzini v brake koçnici pred...


6.150 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

19 дек 13:34Specialized status 1

Gol na trkalo 26 oprema se gleda na slikite Extra sostojba M gole...


820 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

08 дек 14:18Velosiped

Велосипедот е во добра состојба


170 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

03 дек 21:50Velosiped

Velosipedot e vo dobra sostojba


180 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 дек 09:00Velosipedite se kako novi extra cena!!!

Velosipedite se skroz novi se gleda na slikite golemina na trkalo 24"...


4.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

01 дек 09:01Velosipedi

E bike Mountain bike City bike 20 % popust na sekoj kupen vel...


69 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

26 ное 13:48City bike .swis model

Exrtra novo velosiped (city bike) Shimano oprema Swiss model


По Договор
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

24 ное 23:44TDS Tour de suisse 28er

Ekstra sostojba M / L golemina


9.300 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

16 ное 16:31Velosipedi

Elektriçni Gradski Mtb Detski Razni modeli i dimenzii Za p...


69 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

15 ное 18:05Focus aventura ² 6.6

E bike Focus


1.690 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

12 ное 19:34Detski velosipedi

20 ka 16 ka 14 i 12 ka trkala Ekstra sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

12 ное 12:49RockRider ST520

RockRider ST520 Менувачи и брзини Sram 8x3 Кочници Tektro механичк...


320 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

11 ное 18:21Velosiped BMC Team Elite 03

BMC Team Elite 03 Fork RockShox Recon Sl Air 100mm Shimano Deore XT...


20.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

11 ное 18:21Giant revel 4 26 er

Velosipedot e vo odliçna sostojba so shimano oprema bez nitu edna man...


200 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

10 ное 17:26Otkup na velosipedi

Otkupuvame velosipedi E bike Mountain bike City bike itn 07...


69 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

10 ное 14:29City bike

City bike


400 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

03 ное 19:33VELOSIPED Family

Velosiped so VGRADEN DRZAC za sediste malo dete(lesno za montaza/demo...


5.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

24 окт 23:07Velosiped RockRider ST520

RockRider ST520 Менувачи и брзини Sram 8x3 Кочници Tektro механички...


300 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

23 окт 13:23Flayer e bike

Elektricen velosiped Vo ispravna sostojba


430 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

21 окт 23:59Biciklet velosipef stevens

Stevens Extra.


430 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

21 окт 22:58Velosipedi 28 & 26

Alu rex 28 r M / L golemina Chesker pig 26 r M golemina Alurex ...


3 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

12 окт 19:47Scott Genius 940 M

Velosipedot e vo perfektna sostojba, mnogu malce vozen. Golemina na ...


900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Велосипеди

19 сеп 16:57airbase velosiped tocak

odlicen moze zamena


600 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

07 сеп 22:25Велосипедот се менува за помал

Се менува велосипедот за сличен, но со помал рам, 15-17 инчи или Ѕ го...


1 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

03 сеп 20:41Vintage velosiped

26 trkala Shimano oprema 1 × 6 brzini 41 cm ramka S / M


150 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 сеп 11:12Totem 29r

Totem harriet 29 r M golemina nov Napraven za evropski pazar


280 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

02 сеп 11:12Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам