Цела Македонија
                   
3208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zenski rog velosiped

Velosipedot e ROG potpolno ispraven.


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

02 окт 20:33Промовирано

Velosipedi od uvoz moze i zamena

Velosipedi 🇨🇭 Servisirani Top kvalitet Moze i zamena so vasha ponud...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 07:08Промовирано

SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 17:52Cannondale jekyll 1 full carbon

Cannondale jekyll 1 full carbon - M, - 26, - Fox 32, - Fox dyad r...


890 €
или предлог цена
Денес 17:44YT industries

27.5 М величина 180мм босс вила 170мм ход на рамка Срам код 4 ...


1.050 €
или предлог цена
Денес 17:44Velosiped Tocak Centurion

Se prodava velosiped Centurion - The Cross Bike Pioneer, donesen od G...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:32VELOSIPED

Velosipedot e soliden se na nego e funkconalno, smeneti novi gumi vna...


5.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 17:05Velosiped CONWAY odlicen

Se prodava velosiped conway made in germany aluminium 6061 gumi cont...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 16:30Velosiped luciano garnelli

Velosipedot poseduva slx shimano fabricka oprema vo odlicna sostojba ...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 16:30FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:09Specialized Chisel Comp

Se prodava Specialized Chisel Comp,tocakot e bukvalno kako nov bez ni...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 15:21Cube 27.5r odlicna sostojba

Velosipedot e vo odlicna sostojba Deore zaden Altus preden 18ka ra...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
Прилеп

Велосипеди

Денес 14:23Prodavam velosiped 27.5 2x10

2x10 mehanika Shimano hidraulika Amortizer so lockout Golemina na ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 14:23Polar mirage novv

Se prodava polar mirage tocakot e vozen samo 100 km Kako nov e extra...


300 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Денес 14:21ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 14:20Ebike E-bike Cube Sting Hybrid 120 Race

Se prodava Cube Sting Hybrid 120 Race so full suspension vo odlichna ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 14:05Роуд велосипед Каприоло

Продавам скоро нов Firebird (2018)возен околу 300 км ,со нови Швалб Л...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:53Vintage Road Bike Villiger

Velosipedot e so fabricka oprema Rx100 Golemina na ram 52x52 . Vitu...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кичево

Велосипеди

Денес 13:48Vintage Road bike Alan Super Record

Alan super record, Dura-ace Crane Black group. Golemina 56x56. Slikit...


450 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
600 €
Кичево

Велосипеди

Денес 13:48Vintage Road bike F . Moser

Golemina na ram 54 Full shimano 105 oprema Za vistinski Ceniteli na...


330 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
550 €
Кичево

Велосипеди

Денес 13:48Vintage Road Bike Somec

Vo originalna sostojba Golemina na ram 52 Full shimano 105 oprema....


330 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
550 €
Кичево

Велосипеди

Денес 13:47Bianchi Via Nirone

Bianchi Via Nirone 55cm (L) 2x10 Tiagra Velosipedot e kupen od Out...


850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
899 €
Прилеп

Велосипеди

Денес 13:45BERGAMONT MTB PROFI CARBON EKSTRA SOSTOJBA !!

,,VELOSIPEDOT E KAKO NOV SE GLEDA PO SLIKITE, MALKU VOZAN ZA SVOJA DU...


780 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
48.000 €
Струга

Велосипеди

Денес 13:24Delovi oprema za velosipedi

Delovi oprema za velosipedi


1.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 13:23Scott Sub 3x10 full deore xt

Se prodava Scott Sub maks socuvan 3x10 full deore xt


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 13:23Delovi oprema za velosipedi

Delovi oprema za velosipedi Gumi vatresni nadvoresni Volani stemovi K...


800 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 13:22Velosipedi mtb

Velosipedi mtb .city bike .full suspension ebike Okolu cenata ima pro...


1.234.567 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 13:22Velosiped RockRider ST520

RockRider ST520 Менувачи и брзини Sram 8x3 Кочници Tektro механички...


300 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 13:01Velosiped BMC Team Elite 03

BMC Team Elite 03 Fork RockShox Recon Sl Air 100mm Shimano Deore XT...


330 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Денес 13:01Zenski tocak/velosiped Polar 14'' trkalo (3-5) god

Zenski tocak/velosiped Polar 14'' trkalo Pogoden za decinja pomegju ...


2.700 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.200 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00GIANT XTC ADVANCED 29ER

Se prodava skoro nov bez nikakva mana MTB GIANT XTC ADVANCED 29ER kom...


1.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:00velosiped-tocak r2 razorback 4.0 Mountain bike 26 gumi.

Made in USA...velosiped r2 razorback 4.0 Mountain bike 26 gumi.od sw...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 12:50Нов Драг велосипед со кацига - 27 брзини

Продавам екстремно сочуван Драг велосипед, 29 гуми, 27 брзини, возен ...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Велосипеди

Денес 12:42SCOTT SPEEDSTER 20 disk

Glemina M 54 sm Brzini 2x10 Full shimano tiagra Mehanicki disk koc...


650 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 12:34Velosiped kako nov

Velosiped kako nov. INFO --077 641 431--


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 12:13detski velosiped

se prodava detski velosiped mnogu socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Денес 11:40Velosiped POLAR

Prodavam Velosiped POLAR Edna sezona e koristena


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:36FANTIC XF1 INTEGRA 150 TRAIL 2020g

FANTIC - XF1 INTEGRA 150 TRAIL 2020g Motor - Brose Drive - S 36V Ma...


2.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 11:24E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:11E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


1.050 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 11:11VELOSIPED BONANZA EKSTRA SOSTOJBA !!!

Velosipedot e odlicno zacuvan, oprem servisiran so novi bandazi, nov ...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.500 €
Струга

Велосипеди

Денес 11:01Specialized Demo 8.1

Se prodava KAKO NOV Specialized Demo 8.1


1.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Велосипеди

Денес 10:54Страна 1 од 81

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам