Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1456 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 авг 08:56Промовирано

Бенч клупа са сталком

Novi teleskopski stalak za šipku u kompletu sa kombinovanom benč klup...


8.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:09Промовирано

Фитнес справа

Се продава елиптичен кростренажер - германски модел CROSS TRAINER TL ...


12.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:39Промовирано

PROMOCIJA VELOSIPED DO 140KG KUPIFITNES

WWW.KUPIFITNES.MK PROMOTIVNO !STATICEN VELOSIPED DO 140KG 1 GODI...


13.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:56NOV ORBITREK ELITE samo vo KUPI FITNES Online

*********www.kupifitnes.mk******** ORBITREK PLATINUM 9990 DO 120KG...


9.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:56SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 150KG BIDIFIT

bidifit.com NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZNCKA (S...


13.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:537 TIPA LENTI 2HP 3 HP 4HP IZLOZENI VO SALON NA BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:53UNIVERZALNA KLUPA ZA RAMO GRDI STOMAK GRB VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ https://www.youtube.com/watch?v=B4z1Dm3KGxo ...


7.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:53BENC KLUPA KOSA KONRA KOSA PRAVA RAMNA VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


9.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:53KOMBINIRANA MULTIFUNKCIONALNA SPRAVA BIDIFIT MADE IN SLOVENI

https://bidifit.com/ EDINSTVENA SPRAVA VO MAKEDONIJA KADE IMATE 1 GO...


19.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:53Orbitrek PLATINUM na lanche

Se prodava Orbitrek PLATINUM vo solidna sostojba, kako nov. Od noviot...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:36  НОВ ОГЛАС

Presa za noze

Funkcionalna so vgradeni 150kg


300 €
или предлог цена
Денес 08:33  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat profesionalni spravi life fitness integrity

Se prodavaat profesionalni spravi life fitness integrity,cybeh


Денес 07:37se prodavaat bucici novi

se prodava novi gumirani tegovi pio


Денес 07:37Prodazba na profesionalni kardio masini

Prodazba na profesionalni kardio masini


Денес 07:37StairMaster 4600 CL

Se prodava StairMaster 4600 CL


Денес 07:37Se prodava profesionalna oprema

Se prodava profesionalna oprema Cybex 625;Cybex 625 R;Cybex 626A ARC ...


Денес 07:37ФИТНЕС СПРАВИ

Се продава половна фитнес опрема


Денес 07:37Се продава сталаг за шипки

se prodava tegovi ednoracni do 60kg dvata 120kg


Денес 07:37Se prodavaat profesionalni masini za fitnes centri

Se prodavaat profesionalni masini za fitnes centri


Денес 07:36Prodazba na profesionalni kardio masini

Prodazba na profesionalni kardio masini telefon za kontakt 075-307-690


Денес 07:36Presa za noze i IMPULSE IT95 ABDUCTOR / ADDUCTOR

Presa za noze IMPULSE i IT95 ABDUCTOR / ADDUCTOR


Денес 07:36Se prodavaat profesionalni spravi

Се Продава професионална опрема за теретани


Денес 07:36Se prodava profesionalna fitnes oprema

Se prodava profesionalna fitnes oprema


Денес 07:36Multi hip

Multi hip vo perfektna sostojba kako nova.


Вчера 22:50Spravi

spravi


250 €
или предлог цена
Вчера 22:50Spravi

Grbni Vo top sostojba


640 €
или предлог цена
- 57 % Попуст
1.500 €
Вчера 22:50Spravi

Prodavam technogym spravi isotonic line 070679328


Вчера 22:49Tezini sipiki

Novi profi sipki tezini


220 МКД
или предлог цена
Вчера 22:49Hip hop paftalka BodySport

Odlicna!!! 250e Ramo 250e Dvete za 400e!


Вчера 21:20  НОВ ОГЛАС

Skotova i sissy sguat BodySport

Odlicno socuvana Skotova klupa 220e Sissy sguat 130e Dvete 300e


Вчера 21:17  НОВ ОГЛАС

Klupa za ramo BodySport

Odlicna! 250evra


Вчера 21:12  НОВ ОГЛАС

Lenta za trcanje AMERICAN FITNESS

Se prodava lenta za trcanje AMERICAN FITNESS skoro nova, mnogu malku ...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
30.000 €
Вчера 20:51Technogym MyRun najnova serija treadmill

Kupena od Technogym MK vo Januari 2022, domasna upotreba, kako nova, ...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 16:37  НОВ ОГЛАС

VibroShaper

Se prodava VibroShaper skoro nov donesen od ch. Masazerka za cela tel...


100 €
или предлог цена
Вчера 16:21TEGOVI 50kg

Tегови со вкупна тежина од 50кг (4×7.5kg и 4x5kg) како и 1 поцинкува...


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 15:53  НОВ ОГЛАС

ORBITREK ELIT PLATINUM ELITICEN KROSTRENAZER TRENER

SITE PROIZVODI SE SO 1 GODINA GARANCIJA I OVLASTEN SERVIS!! 070700...


16.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:27ORGINALNI ORBITREK ELIPTICNI SPRAVI SAMO KAJ NAS

SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARANCIJA(OD OVLASTEN SERVIS) ZAVERENA SO FIS...


13.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:27STATICEN VELOSIPED TOCAK OD 120-150KG GERMANSKI NOVI

SITE PROIZVODI SE SO 1 GODINA GARANCIJA !! 070700802


10.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:27GERMANSKA KOMBINIRANA HOME GYM MULTIFUNKCIONALNA GLADIATOR

KOMBINIRANA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA !! KUP...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:27ELEKTRICNI TRKAI PATEKI LENTI TRCANJE GERMANIJA

5 TIPA NA ELETRICNI LETI SAMO KAJ NAS SO 1 GODINA GARANCIJA KUPIFIT...


29.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:27Staticen mini velosiped

Staticen mini velosiped 4000 i 4600 denari neotpakuvani


4.600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 95000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


95.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:39Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам