Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 авг 08:56Промовирано

TEZINI I BB SPRAVI

Se prodava Kosa klupa-gym80 {shipkata i tegojte ne se prodavaat} ...


Денес 18:58Komplet Ednoracni Tegovi 40Kg i 2 Shipki

Se prodavaat ednoracni tegovi so moznost za vezbanje so razlicni tezi...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:56  НОВ ОГЛАС

DOMASNA PROFI TERETANA mnogu spravi i tezini

90 kg plocki 1 dolga sipka 1 kriva ez bar sipka 1 kratka sipka La...


Денес 14:41Spravi

Emin 070681784


Денес 10:30FITNESS TEGOVI ZA VEZBANJE 15kg -20kg hromirani sipki

.Tегови со вкупна тежина од 15кг i 20кг Oбложени се со пластика од 1...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:26KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:45FITNESS TEGOVI 20kg --hromirani sipki

4x 0.5 kg хромирани плочи 4x 1.5kg хромирани плочи 4x 2.5kg хромира...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:44Komplet teretana

Bendz, Kosa klupa i dve sipki i za istite i nad 200kg gumeni tegovi, ...


23 сеп 20:31теретана

комплет справи тежини шипки за цела теретана


100 €
или предлог цена
23 сеп 10:27se prodava bench i kombinirana sprava

se prodavaat odlicno socuvani spravi, malku koristeni info 077511835


23 сеп 08:17KUPUVAM BODYBUILDING I FITNESS SPRAVI

AKO VI E HITNO I GI PRODAVATE SPRAVITE ( NEKOI I SO SO GODINI I DECE...


23 сеп 08:11Tegovi

Tegov za vezbanje doma


22 сеп 21:20Spravi za teretana BodySport, Orbitrek StairMaster

Hip Hop Bodysport nova! 300evra Klupi (bendz, kosa, ramo i skot..)...


22 сеп 20:21Spravi Klupi za vo teretana

BodySport klupi (bendz, kos bendz, ramo i skotova) site 4 komplet za ...


22 сеп 20:19Sissy squat sprava

Se prodava 8000den


8.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:16Masini za fitnes

Prodavam 13 masini za fitnes profesionalni od poznati brendovi malku ...


22 сеп 19:58LAT MASINA

kombinirana lat masina grb , nozi , raci vo odlicna sostojba so 60kg ...


22 сеп 18:10Zidna sprava za vezbanje

Prodavam zidna sprava za vezbanje, konzola za vo zid, odlicna, ne kor...


4.800 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:43SET TEGOVI

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
22 сеп 13:44GIRA PESHA TEG TEGOVI PLOCI NEW 20kg

👍🏻👍🏻


22 сеп 12:42TEGOVI

SET TEGOVI ScSPORTS MATERIJAL: METAL GUSS TEZINA: - 20 kg NOVI ...


6.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:11Sprava za vezbanje

Upotrebuvan mn.malku


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
22 сеп 08:55FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitnes

FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitness #M...


22 сеп 08:41Тег 20кг

Се продава тег 20 кг.


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:53Сет тегови 2х16кг

Се продаваат сет тегови гумирани 2х16 ден


50 €
или предлог цена
21 сеп 21:51Tegovi tezini

Polovni i novi


120 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:02Technogym

Opremuvam klubovi teretani Celosna oprema


20 €
или предлог цена
21 сеп 19:02SET TEGOVI 30 KG

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
21 сеп 18:51PROFESIONALNI SPRAVI ZA VEZBANJE TERETANA

PROFESIONALNI SPRAVI ZA VEZBANJE OD MARKATA BODY SPORT: PRAVI KLUPI ...


24.500 €
или предлог цена
21 сеп 15:51DOREZA PER POMPA RACKI ZA SKLEKOVI

💪🏻


21 сеп 15:36SQUAT MBAJTESE SHTAGE DRZAC ZA SHIPKA

💪🏻


21 сеп 15:35Half Rack

Half Rack namenet za trening vo domasni uslovi. Moze i komplet so un...


21 сеп 15:07presa za noze lat masina triceps razboj i dr

presa za noze 250e sprava za teiceps 300e, moze, zamena za kardio sp...


21 сеп 10:27TEGOVI

SET TEGOVI BRAND: DSPORTS MATERIJAL: METAL GUSS TEZINA: - 20 kg...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
21 сеп 07:44spravi za vo teretana

polovni spravi za vo teretana od firmata body s sport haken smid...,...


11.111.111 €
или предлог цена
20 сеп 20:55SET TEGOVI

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: DSPORTS MATERIJAL: META...


4.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
5.200 МКД
20 сеп 13:47GIRA PESHA TEG TEGOVI PLOCI

👍🏻


20 сеп 08:45GIRA PESHA TEG TEGOVI PLOCI

2.5kg 1.25kg 0.5kg


20 сеп 08:45Вратило, разбој, Vratilo, razboj

Три модели на мултифункционални вратила Телефон за контакт 076/716...


20 сеп 08:23Bodybuilding, fitness spravi, teretana Moze zamena !

Samo na ovoj broj vrtete drugiot e nedostapen!!!! 078305130 07830...


20 сеп 07:54Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам