Цела Македонија
                   
1321 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oprema za pekara

Se prodava top oprema za pekara


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 10:33Промовирано

Profesionalna masina za Americki krofni

Автоматска машина за крофни Професионален уред Одлично за професион...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дукани и опрема

Денес 17:28Kolica za Paketi ili Roba nosenje

Kolica za Paketi ili Roba nosenje, pogodna za Dukjani, naselba Ilinde...


50 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дукани и опрема

Денес 13:08Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrini za pecivo i burek PRODADENI Duvalka germanska ELOMA Duvalka s...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Mikser za testo

Mikser za testo malku koristen 20 litri MATEKA 430 Inf.072 248 265


500 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Денес 12:59se prodavaat metalni stolcinja , stolici , stol

Se prodavaat metalni tapacirani stolcinja vo super sostojba


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 12:33svetlosna reklama

se prodava svetlosna reklama , dimenzii 0.45 x 3.0 m


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 12:33FRIZIDER

PORADI SELNJE VO STRANSTVO .PRODAVAME TOP FRIZIDER.55X145 GORE ZAMRZN...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

Денес 11:36  НОВ ОГЛАС

Horizontalni frizideri za smrznata hrana AHT

Se prodavaat upotrebuvani, reparirani frizideri za smrznata hrana, ti...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

Денес 11:26Fontana za limunada i borovnica

Raboti sve


370 €
или предлог цена
Денес 11:03Oprema za pekara

Se prodava top oprema za pekara


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 10:33SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK I RAFTOVI VO STRUMICA

Se prodavaat raftovi i kukli za butik Info 078/312-030 071/271-151 ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дукани и опрема

Денес 09:51Se prodavaat masi i stolovi za restorani i domakinstva

Se prodavaat poveke vidovi na masi i stolovi za sekakov vid upotreba


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дукани и опрема

Денес 09:07DIGITALNI VAGI ELEKTRONSKA VAGA 40 100 200 300KG

DIGITALNI VAGI 40KG ZA NA MASA 150KG ZA NA POD 300KG ZA NA...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 09:00Se prodava enterijer ( ITNO, EKSTRA CENI)

Kompletan restoranski enterier star 6 meseci -kujna prohrom,hauba,sk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 08:32  НОВ ОГЛАС

Vitrini, fioki, ormarcinja...

Se prodavaat vitrini pogdoni za knizari, zlatari itn ... Kompleto...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

Денес 08:05TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Денес 07:15Vaga

Se prodava vaga, treba da se servisira i bazdari


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Денес 06:16Masina za hemisko cistenje BOWE

Se prodava masina za hemisko cistenje . Masinata e germanska, BOWE . ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 22:11METALNI STALAZI-RAFTOVI-POLICI

izrabotka na metalni raftovi za siroka namena 42cm dlabina*95 cm sir...


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44METALNI STALAZI METALNI RAFTOVI

izrabotka na novi metalni stalazi moze i dimenzii po vasa zelba


1 €
или предлог цена
Вчера 20:44Rosvajt Skara na Zar

Rosvajt skara malce koristena na zar i odzak okolu 4m siroka 1m dlabo...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:13Frizider za dlaboko

Se prodava frizider za dlaboko 50 evra Broj za kontakt: 076-427-990


50 €
или предлог цена
Вчера 20:11  НОВ ОГЛАС

Se prodava Ladilnik za sok

Se prodava ladilnik za borovnica limonada boza.. Vo super sostojba C...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 18:45PERFORIRANI STALAZI I RAFTOVI

Se prodavaat perforirani stalazi so zakacalki. Mozi da se postavat i ...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:21Се издава деловен објект

Се издава деловен објект кој се наоѓа на патот помеѓу с.Дабиле и с.Бо...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дукани и опрема

Вчера 15:263D LED REKLAMI

Потребна Ви е нова светлечка реклама за вашиот дуќан? - Ние сме тука...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:04Raftovi Metalni (berzomontazni)

Stalazite se novi,neotpakuvani,so 4 polici, dimenzija 200sm x 150...


6.000 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 12:23Medijapan tabli za butik

Novi Tabli od medijapan Za butik so shini 👌 👍👍


4.200 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 12:23Kafemat sab jolly 1 grupa

Kafematot e mnogu socuvan i servisiran so 5litarsi boiler i 2 kw so m...


850 €
или предлог цена
Вчера 11:23Метални сталажи

Се продаваат метални сталажи Одличен квалитет монтажни и многу силни...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 10:52Se prodava fiskalna kasa Severec

Se prodava fiskalna kasa Severec


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 02:22PRAZNI PECATI POVEKE DIMENZII POLA CENA OD NOVO

PRAZNI PECATI POVEKE DIMENZII POLA CENA OD NOVO


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

25 сеп 23:27PROFI ELEKTRICEN TOSTER I SKARA 1 MESEC KORISTENI

PROFI ELEKTRICEN TOSTER I SKARA 1 MESEC KORISTENI SKARI NA KUMU4 60X...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

25 сеп 23:24El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
25 сеп 20:52Kamionski vagi,vaga(ваги,вага) од 20 до 50 тони

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА КАМИОНИ ,ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ=20,30,50...


7 €
или предлог цена
25 сеп 20:52ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
25 сеп 20:52Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1,25x1,25m;1,25х1,5m;1,5x1,5m;2x2mm. Me...


750 €
или предлог цена
25 сеп 20:51se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


749 €
или предлог цена
25 сеп 20:51MAGACINSKI RAFT RAFTOVI STALAZA - SEF - ARHIVAR - FIOKER

PRODAVAM POLOVNI ZRAVI MAGACINSKI STATICNI RAFTOVI. SIGURNOSNI OGNOOT...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:44Hot dog aparat

Prodavam hot dog mashina


6.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:25Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам