15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PFAFF MASINA ZA SIENJE-KOMPLET

Prodavam masina za siene PFAFF, KOMPLET so postolje so SINGER motor, ...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Текстилна индустрија

27 јан 10:43DIGITALNO PECATENJE MAICI - дигитално печатење маици

Нудиме дигитално печатење на маици , како и изработка на пресликачи з...


60 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Текстилна индустрија

16 јан 21:54Masina za sienje Bagat Danica.

Se prodava Masina Bagat Danica skoro kako nova ne koristina ednas e s...


6.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 22:40Prodavam iberdek

Prodavam industriski iberdek. Mašinata e odliçna bez nikakov lluft, š...


10.000 МКД
или предлог цена
02 авг 11:11Laktarka Laktarica Juki

Prodavam Laktarica Juki so dve igli bez valjak. Povekje informacii...


По Договор
или предлог цена
31 јул 10:54Masina za sienje Singer

Prodavam mashina za shienje Singer prav shtep so otsekuvanje na konec...


200 €
или предлог цена
19 јул 11:02Overlok Rimoldi 5 konci

Prodavam overlok Rimoldi so pet konci.


300 €
или предлог цена
19 јул 11:02SE PRODAVA PRESA ZA SUBLIMACIJA

Topla presa dvostrana ,poluavtomatska, pneumatika. Temperatura so ko...


По Договор
или предлог цена
02 фев 20:12Prodavam motori za mashini za shienje

Mashinite se so kumplug, cena za edna 70€, za dvete 100€ Poveke info...


70 €
или предлог цена
23 јул 09:22Bonsek

Prodavam bonsek


1 €
или предлог цена
27 јун 11:27Masina za sienje kopcinja

Masina za sienje kopcinja PFAFF


1 €
или предлог цена
12 јун 14:47Shitet/Se prodava

Shitet maqinë për qepje me sungjer ADLER Se prodava mashina za shien...


590 €
или предлог цена
13 дек 19:55Iberdek Union Special U34700

Iberdek Union Special U34700 Monofazen Ne sece konec


200 €
или предлог цена
02 дек 23:12Se prdodava Multifuncionalna Quick-stop mashina za shienje

Multifuncionalna Quick-stop mashina za shienje PFAFF CENA 500 E


500 €
или предлог цена
10 окт 14:492 SIRUBA MASINI KAKO NOVI

SE PRODAVAT 2 MASINI ZA SIENJE STUBNI, SIRUBA. SERVISIRANI, KAKO NOVI...


275 €
или предлог цена
03 окт 18:02Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам