948 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikser za testo ili meso

Se prodava malku koristen mikser za testo ili meso napraven od nergos...


1 €
или предлог цена
Денес 10:42НОВ ОГЛАС
Промовирано

Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Vitrina za kolaci

Се продаваат две витрини за колачи,секоја со должина од 130см! 070-2...


1.100 €
или предлог цена
15 сеп 11:49Промовирано

Pecka duvalka Wiesheu pekarstvo i slatkarstvo

Pecka duvalka Wiesheu -Germany Kapacitet 8 pleha dim.60x40 +Aspir...


1 €
или предлог цена
Денес 15:14  НОВ ОГЛАС

Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Pecka Duvalka Eloma

Pecka Duvalka Eloma Germany 2x3 pleha 40x60cm


1 €
или предлог цена
Денес 12:53Pecka duvalka za pekarstvo i slatkarstvo

Pecka duvalka Wiesheu -Germany Kapacitet 8 pleha dim.60x40 +Aspir...


1 €
или предлог цена
Денес 12:50  НОВ ОГЛАС

Mikser za testo ili meso

Se prodava malku koristen mikser za testo ili meso napraven od nergos...


1 €
или предлог цена
Денес 10:42  НОВ ОГЛАС

nova friteza 6l rosfaj

novi 6 litarski fritezi prajcame po kargo niz cela mk


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:32Plinsko reso

Novo ne koristeno so dve


25 €
или предлог цена
Денес 10:02Ugostitelska oprema

Se prodava dupla friteza 2×6litri i dupli toster. Koristeni vo dobra ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Денес 09:28oprema za mesara,restoran,hotel,mesomeljacka,mikser,pecka

0️⃣7️⃣8️⃣ 2️⃣4️⃣3️⃣ 4️⃣2️⃣3️⃣ Profesionalni tosteri, fritezi, ska...


1 €
или предлог цена
Денес 00:06lupacka za kompir, nova, inox 800€

Se prodava lupacka za kompir, nova, inox Masinata e cisto nova celat...


990 €
или предлог цена
Денес 00:00Mikser, masina za melenje, polnacka, lupacka, pila, ledomat,

Се продава чисто нов инвентар (опрема) за месара, кланица, ресторан, ...


99 €
или предлог цена
Вчера 23:59Delilica presa za pecivo

Delilica za pecivo Germanska W&P Rotamat 3/4 Automat. 30 parcinja d...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:56Etazna pecka Wiesheu

Profesionalna Etazna pecka Wiesheu Kapacitet 1pleh 40x60 na etaza....


1 €
или предлог цена
Вчера 19:55Etazna pecka Wiesheu EBO 1-68

Germanska Etazna pecka Model: Wiesheu EBO 1-68 3 etazna pecka so...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:40Pecka Duvalka Miwe Econo

Pecka Duvalka Miwe Econo Kapacitet 10 pleha 40x60 So se: Komora ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:39Plinska pecka za burek i beli peciva

Plinska pecka za burek i beli peciva 076 921 788


350 €
или предлог цена
Вчера 19:39se prodava profi espreso masina

servesirena komplet melnica ,,,,,,,, br 070 238 826


800 €
или предлог цена
Вчера 17:11se prodava pecka za pilijna

12 pilijna na stuja kupena od grcija na novo


1 €
или предлог цена
Вчера 17:11Pecka na struja

Upotrebuvan pecka na struja, ispravna kontakt telefon 070 375 708


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:00Planetaren mikser

Planetaren mikser, za krem, slag, testo


1 €
или предлог цена
Вчера 13:34Grill za pilinja, pecka na struja, 2 kom. Пилиња, печка

Info samo na tel. 078337565. Info samo na tel. 078337565. Info samo...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:32Wiesheu етажна печка на подна фурна

Wiesheu етажна печка на подна фурна Опис: Бренд -Wiesheu број на ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:14Wiesheu pecka duvalka za pekara

Wiesheu печка на топол воздух Опис: Бренд-Wiesheu нерѓосувачки чел...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:55Wiesheu печка дувалка

Wiesheu печка на топол воздух Опис: Бренд-Вишеу нерѓосувачки челик...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:27Wiesheu печка на топол воздух

Wiesheu печка на топол воздух Опис: Бренд - Wiesheu нерѓосувачки ч...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:57Mesalka za ajvar

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалка за ајвар и за чварки Мешалката ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:55Polaris кетеринг замрзнувач дупли

Поларис кетеринг замрзнувач со две врати Опис: Бренд-Поларис нерѓо...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:37Хартиени чаши за кафе/чај/сокови

Чаши за кафе за носење (Сопствено производство) Moznost za pecatenje...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Вчера 08:25Разладна работна маса за пица

Разладна работна маса за пица Опис: нерѓосувачки челик - да дигита...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:53Sladoled

H I T N O H I T N O H I T N O Hitno se prodava masina za slad...


1.500 €
или предлог цена
23 сеп 23:46Prodavam elektricna inox skara

Prodavam elektricna inox skara, tel 070 881 000


150 €
или предлог цена
23 сеп 19:03Se prodava masina za kafe

Se prodava masina za kafe Carimali,momentalno prisposobena da raboti ...


200 €
или предлог цена
23 сеп 16:48Laminator za laminiranje testo za pekara/ DEMO

DEMO (користен) производ во одлична состојба Ширина на платно 120x60...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 16:42Ладилна работна маса Elpnex

Ладилна работна маса Elpnex нерѓосувачки челик - да дигитален дис...


1 €
или предлог цена
23 сеп 15:00Slatkarska oprema - mikser, pecka na struja, i drugo...

Malku koristena trofazna el.pecka i tepsii za istata. Dimenzii na vn...


1 €
или предлог цена
23 сеп 14:34Ladilna raborna masa Inomak

Бренд-Inomak Тип-PNR2299 нерѓосувачки челик - да дигитален дисплеј...


1 €
или предлог цена
23 сеп 14:27Ladilna rabotna masa Zanussi

Бренд-Zanussi нерѓосувачки челик - да дигитален дисплеј - да број ...


1 €
или предлог цена
23 сеп 14:17Gasna pekarska pecka za pekara i pica / OUTLET

OUTLET понуда! Само едно парче со мало козметичко оштетување. 2 етаж...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 12:11se pridavat invetar od kafic.separe cena povoona

se prodava separe za vo kafici vo perfektna sostojba od niv 3 komple...


1 €
или предлог цена
23 сеп 11:21Kafemat

Kafematot e vo top sostojba so smeneta ploca i obnoven prima i knizni...


500 €
или предлог цена
23 сеп 09:50Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам