Цела Македонија
                   
3094 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorna pila Tomos Qvusvarna yugoslavija 770

Se prodava tomos Qvusvarna yugoslavija. 770. Vo odlicna sostojba.. ...


350 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

BOSCH SET 18V

Se prodava Bosch set nov sodrzi : Bosch 18v srafilka, Bosch Udaren Ce...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 17:24НОВ ОГЛАС
Промовирано

Alat za muteri

Novi komlet set Sekaci za muteri Info viber


70 €
или предлог цена
Денес 21:27PARKSIDE 20V Bateriska Udarna strafilica

PARKSIDE 20 V Батериска ударна штрафилица *Моќен ударен клуч за ...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 21:23PARKSIDE PERFORMANCE Laser DeWalt Milwaukee Hilti Bosch

Facebook Page LKalina.store Parkside црна серија професионален ...


6 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 21:21Se prodava Bansek za secenje na koski

Se prodava inventar za mesarnica. Cela komplet.Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Денес 21:16Stihl 390ms husqvarna 365 husqvarna 288hp

Motorni pili doneseni od ch za poveke info zoki 070811210 slikite se ...


1 €
или предлог цена
Денес 20:29GRADEZEN KRAN SE PRODAVA FIRMA KONDENTA GEASKO

SE PRODAVA GRADEZEN KRAN GONDETA GERMASKA FIRMA DUGACOK 27 METRI /SIR...


1.111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Денес 19:51SE PRODAVRA MASINA PUPI ZA MALTER TRADICIONALEN I GOTF MALTE

SE PRODAVAT PUPI ZA MALTER TRADICONALEN I EDNA PUMA ZA GOTF MALTER ...


111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Денес 19:51Bageri sekakof vit na iskop

ISKOP OT SEKAKOF VIT RUSENJE NA STARI OBJEKTI CISTENJE SUT POLNUVANJE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Денес 19:50Nareznica za metalni cevki

Se prodavaat nareznici za metalni cevki cena po dogovor Tel..078390...


11.111.111 МКД
или предлог цена
Денес 18:11BOSCH SET 18V

Se prodava Bosch set nov sodrzi : Bosch 18v srafilka, Bosch Udaren Ce...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 17:24  НОВ ОГЛАС

Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
Денес 17:21Elektricna pila NOVA

Elektricna pila sara za zelezo I Drvo Nova voopsto ne upotrebena so k...


95 €
или предлог цена
Денес 16:32Cirkular na voda za secenje plocki......kupuvam

Cirkularot da e ispraven.


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 15:50Monofazen kompresor 125l

Kompresorot e odlicen nova glava Prva petoletka nova atestirana boca


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Денес 15:40PRESA-ПРЕСА za razlicni nameni

Se prodava a mozna e zamena so predlog od vasa strana


1 €
или предлог цена
Денес 15:27Racno vitlo digalka

Ispravno do 250 kg


50 €
или предлог цена
Денес 13:52  НОВ ОГЛАС

Laser - vagres (Zelen)

Laser za vagres Kzubr 3D ima 12 lini, za gipskarton spusteni plafoni,...


100 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Професионални алати

Денес 13:23Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп

Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп Автоматско подмачкува...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Motorna pila Tomos Qvusvarna yugoslavija 770

Se prodava tomos Qvusvarna yugoslavija. 770. Vo odlicna sostojba.. ...


350 €
или предлог цена
Денес 13:00Hilta BOSCH 5-40 DCE 1150w sds max odlicna

Se prodava hilta bosch 5-40 dce sds max 1150w orginal germanska vo od...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 12:50Aparat za varenje IGBT MIG250 MMA CO2 I ELEKTRICEN KAKO NOV

Se prodava INVERTER aparat za varenje profesionalen IGBT MIG 250A MMA...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 12:49Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
Денес 12:34Detektor za metal struja детектор за метал струја

Prodavam detektor za metali ,nemetali i struja.Na kolku rastojanie ra...


4.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Професионални алати

Денес 11:47HUSQVARNA K770

Mnogu malku koristena, so ekstra nov za secenje, masinata e proizvede...


1.150 €
или предлог цена
Денес 10:40  НОВ ОГЛАС

Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

🔧 Сет 4 челични алатки за одстранување на подови (паркет, ламинат, г...


850 МКД
или предлог цена
Денес 10:39gravirka so povejce dodatoci novi!

-novi gravirki so so povejce dodatoci -2400 denari -prajcame po k...


2.400 МКД
или предлог цена
Денес 10:19BOSCH BRUSALICA PROFI ORGINAL DONESENA OD SWAJCARIJA

BOSCH BRUSALICA PROFI DONESENA OD SVAJCARIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA ...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 10:15BOSCH GSH 27 PIKAMER DONESEN OD SVAJCARIJA

BOSCH MODEL GSH 27 PIKAMER DONESENA OD SVAJCARIJA ODLICNO RABOTI ...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 10:15STIHL MOTORNA ZA SECENJE BETON ASFALT DONESENA OD SVAJCARIJA

STIHL ZA SECENJE BETON I ASFALT MODEL STIHL 800 PROIZVEDENA 10 MESE...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 10:15BOSCH HILTA KRSAC DONESENA OD SVAJCARIJA

BOSCH KRSAC MODEL GSH 11 NAJMOKNIOT KRSAC 17 JULI UDAR SO POTEN...


19.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 10:15Mikser za abrib malteri i lepaci

Se prodava profesionalen mikser Hitachi 1500w za mesanje na abribi, l...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Денес 10:07HEFTALKA I ZAKIVAC NA SAJKI PARKSIDE, NOVO

ELEKTRICNA HEFTALKA I ZAKIVAC NA SAJKI PARKSIDE - EDNOSTAVNO RAKUVAN...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Денес 09:51ZIRAFA ZA GLET GRAPHITE KOMPLET SO PRAVOSMUKALKA

ZIRAFA GRAPHITE KOMPLET SO PRAVOSMUKALKA MNOGU MALKU KORISTENA NE ...


300 €
или предлог цена
Денес 09:10Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,so gleta i burgii.


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:40Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
Денес 08:39Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko prozivodstvo,NOVA.


120 €
или предлог цена
Денес 08:39Strafilica Parkside 20v-2Ah brushless NOVAA

Strafilicata e nova vo kufer so polnac i baterija i komplet birgii i ...


80 €
или предлог цена
Денес 08:39  НОВ ОГЛАС

Einhell 18v 15ah nova Profesionalna.

Donesena od Svajcarija.


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:30KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMAND...


1.800 €
или предлог цена
Денес 07:42TRAGAC METAL DETEKTOR LOKATOR IONIC

-Metal Detektor-Lokator IONIC. -Sto ke stavis toa bara. -1800 metri d...


230 €
или предлог цена
Денес 00:37Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам