Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka na kosulica

Ненко инвест реномирана фирма Машинска изработка на цементна кошулиц...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

31 авг 10:28Промовирано

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:52Промовирано

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

15 авг 08:30Промовирано

KOMARNICI ROLO VENECIJANER ZEBRA ROLETNI VARIOLAJT

Izrabotka i montaza na venecijaner, variolajt, rolo i zebra zavesi , ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

Денес 16:38ELEKTRICAR

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


5 МКД
или предлог цена
Денес 16:26ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
Денес 16:26Moleraj

Verven moler so rabotno iskustvo 20 god vo italia montiranje skali g...


1 €
или предлог цена
Денес 16:17Mestenje Laminat

Profesionalna montaza na sekakov vid na laminat,majstori so dolgogodi...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Денес 15:57FASADA

Izrabotka na fasadi so stiropor


По Договор
или предлог цена
Денес 15:54Malter / malterisuvanje

Malterisuvanje na zidovi so prodolzen malter (racen malter)


По Договор
или предлог цена
Денес 15:54GIPS KARTON - GLETUVANJE - MOLERISUVANJE

IZRABOTKA NA GIPS KARTON GLETUVANJE - MOLERISUVANJE


По Договор
или предлог цена
Денес 15:54Aluminiumski ogradi G-Home Design

Вршиме професионална монтажа на алуминиумски и стаклени огради со од...


40 €
или предлог цена
Денес 15:43Profesionalno secenje drva

Profesionalno secenje i oboruvanje site vidovi drva bilo koja dimenzi...


1 €
или предлог цена
Денес 15:11Stiropor fasadi

Grupa od skopje sto se zanimava so fasadi vise 12 godini Vi nudi fas...


22 €
или предлог цена
Денес 14:55Moleraj

Krecenje,gletovanje,mp75,gips Karting Lepak Mreza se za vasiot dom ...


49 МКД
или предлог цена
Денес 14:55VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI, ...


777 €
или предлог цена
Денес 14:29Lepime plocki profesionalno

Lepime plocki izolacija dekorativen kamen i dr cena po dog.


1 €
или предлог цена
Денес 14:06Lepenje na plocki i kamen, najpovolno i najkvalitetno

Лепење секаков вид на ѕидни и подни плочки, лепење декоративен камен,...


1 €
или предлог цена
Денес 13:50gips karton

Izrabotka na site vidovi gips karton


1 €
или предлог цена
Денес 13:50ВОДОВОД ОДВОД ЗА БАЊА И ХИЛТА СЕРВИС

РЕНОВИРАЊЕ НА БАЊИ СО КРШЕЊЕ НА ПЛОЧКИ ИЛИ ИНСТАЛАЦИЈА НАД ПЛОЧКИ И Д...


Денес 13:09ВОДОВОДНИ И ОДВОДНИ ИНСТАЛАЦИИ

ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАЊЕ НА БАЊИ СО ВАДЕЊЕ НА СТАРАТА ИНСТАЛАЦИЈА ПОСТАВУВА...


Денес 13:09Roletni,Venecijanki

Roletar montira samo venecijan, variolajt,komarnici i zebra zavesa so...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

Денес 13:00Moler

molero farbarski uslugi na stanovi,zgradi,vlezovi,hodnici,liftovi,ogr...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

◇Рушење на: ○Преградни ѕидови ○Скали ○Столбови ○Тераси ○Ст...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00☆Секаква изведба на гипс картон и фасади

●Спуштени плафони ●Преградни гипсани ѕидови ●Oпшивка на прозо...


5 €
или предлог цена
Денес 13:00SECENJE,RUSENJE,KRSENJE,BETON:070483719

krsenje rusenje so hilti sekakov tip na beton, vadenje na plocki ko...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Изработка на гипс картон & Комплетно внатрешно реновирање

☆☆Вршиме комплетно реновирање на станови од кршење рушење до фарбање...


6 €
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka i montaza na REHAU prozorci i vrati

DETEL PLAST изработува PVC прозорци и врати со профили REHAU ✅REHAU ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Денес 13:00Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:52Општи работници, истовар утовар и друго

Вршиме: Преселби, копање, средување дворови, косиме трева, истовар ут...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 12:38MONTAZA NA BEKATON PLOCKI

Vrsime profesionalna montaza na sekakov vid na bekaton plocki, mali i...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:38MONTAZA NA BEKATON PLOCKI

Vrsime profesionalna montaza na sekakov vid na bekaton plocki, mali i...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 12:38moleraj i fasadi

molerisuvanje i izrabotka na termoilzolacioni fasadi moleraj 25 den ...


15 €
или предлог цена
Денес 12:23MOLERAJ GIPS GLETOVANJE LEPAK MREZA

Vrsime sekakov vid na molero farbarski uslugi farbanje na sekakvi pov...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:20### Ramki od polimer###

Prodazhba na polimerki llajsni zidni i podni llajsni


1 €
или предлог цена
Денес 12:12  НОВ ОГЛАС

!!!! IMITACIJA NA GREDI OD STIROPOR!!!!!

Gredi od stiropor po maeacka za poveqe info kontatirajte na brojot 0...


1 €
или предлог цена
Денес 12:08  НОВ ОГЛАС

Moler Molerofarbarski uslugi

Izvrsuvame molerofarbarski uslugi brzo, cisto i kvalitetno vo ohridsk...


Денес 12:07###PREDMETI OD STIROPOR####

Izrabotka na bukfi od stiropor po naracka za poveqe info.javete se na...


1 €
или предлог цена
Денес 12:03  НОВ ОГЛАС

Vodovotciski usluki

Vodovotciski usluki tel 077589460


По Договор
или предлог цена
Денес 11:58PRODAZHBA NA MONTI OD STIROPOR

Prodazhba na monti od stiropor za poveqe info javete se na brojot .07...


1 €
или предлог цена
Денес 11:57Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам