Цела Македонија
                           
54798 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава двособен наместен стан кај 3 Бисери

На 5 кат од 6, лифт, подрум, парно, интернет, кабловска. Преубав погл...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

16 мар 15:14Промовирано

Се продава стан 67м2

Се продава стан од 67м2 и подрум 5м2 .Локација 11Октомври - згради бл...


1.280 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

10 мар 14:20Промовирано

Imot vo s.Drenovo - (komplet)

Se prodava imot vo s.Drenovo veleško . Imotot ne se deli odnosno se ...


64.000 €
или предлог цена
Денес 04:05Промовирано

Izdavam stan za kratok prestoj Skopje smena za Dojran ili Oh

Izdavam za kratok prestoj dobar stan Skopje Kuka na Vodno 5 minuti ...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:45Studio nad Drzavna bolnica kratok prestoj

Studio nad Drzavna bolnica peski 5 minuti odenje. Za dve osobi. Kra...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:44Magacinski skladisen prostor 340m2 ,Madzari

se iznajmuva magacinski prostor so , na prizemje, 270m2 hala so 5m v...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Денес 14:43Prodavam kuka na skopsko kale

Kuka na Skopsko Kale Imoten list Celosna dokumentacija


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:43Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 14:39Dukan cair

Na dobra lokacija raskrsnica 21 m2 imoten Lis (resenie od opstina...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Денес 14:36“DUKAN VO TAFTALIDZE MOZE ZAMENA ZA STAN“

SE PRODAVA DUKJAN ILI ZAMENUVA ZA STAN , DUKJANOT SE NAOGJA VO TAFTAL...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 14:31SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Izdavam renoviran stan za stranci Klimatiziran, kompletno ureden Lo...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:31Gradezni placevi vo Ilinden

Se prodavaat 2 sosedni placevi vo Ilinden od 10000m2. Br. na parcela:...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:30Se prodava plac 506 m2 vo Kadino - Ilinden

Se prodava plac 506 m2 vo Kadino so dozvola za gradba i plateni komun...


40 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:30ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава стан во Кисела Вода kaj Економското , поседува 55 м...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:30ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром кај 3 Бисе...


250 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
330 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:29ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродр...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:27Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај 3 ...


330 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:26  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ МОДЕРЕН стан во Аеродро...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:26Se prodava dukan trgovski centar 103m2

Se prodava…..dukanot e iznajmen,kirija 16000den kompletno renoviran


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 14:25ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар, спроти ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:25Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат станов...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:24Станови во градба во Кисела Вода- Гарсоњери - Димо Х Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:24ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Капиштец близу Зевра, станот по...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:23PLAC VO STOPANSKI DVOR NA MNOGU DOBRA LOKACIJA 078 249 197..

Se Prodava Plac 1620kvadrati vo Stopanski Dvor na odlicna lokacija so...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:19Se izdava cetvorosoben stan vo Centar

Se izdava cetvorosoben stan vo micurin - tri spalni sobi - centralno...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:19Se izdava nov stan vo Novo Lisice

Se izdava nov stan vo Novo Lisice - lokaciski kaj posledna petka - ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:18Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

Se izdava nov luksuzen stan bo Aerodrom 340evra


390 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:18Apartman za nokevanje i kratok prestoj vo Aerodrom

Izdavam apartman za nokevanje i kratok prestoj vo naselba Aerodrom vo...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:14VIKENDICA

Vikendica vo golemo Konjari STRUJA,VODA OD VODOVOD BUNAR SO POTOPNA ...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Денес 14:13Се изнајмува стан во Карпош 4

Се изнајмува наместен стан во Карпош 4


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:11СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН СТАН 55м2 + ГАРАЖА

Se prodava stan 55m2, vo Kisela Voda kaj tehnicki pregled, so 1 golem...


81.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:10Se prodava niva

Se prodava niva vo blizina na fabrika Bonum, 1640m2, prenoz vednas,po...


8 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 14:06Garsonera na samiot kej Klara

STUDIO 3 .STUDIOTO SE NAOGA DO HOTEL ROYAL I TNOT VO NOVA ZGR...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:04niva_parcela

prodavam niva parcela na odlicna lokacija pogodna za mnogu raboti cis...


8 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Плацеви и Ниви

Денес 14:04Се изнајмува Вила во Охрид

Се изнајмува вила во населба Чекоштина во близина на хотел Сончева по...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:01Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:00Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci na glavniot pat. (Prvata kukj...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
Денес 13:59Се продава Стан во Аеродром, Скопје

Се продава стан во Аеродром. Локација: Во близина на хотел Русија ...


53.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:58Dukan vo T.C Biser

Se prodava dukan vo Aerodrom T.C Biser 20m2 na vtor sprat cena 30000...


31.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 13:58Magacin, Hala

Se prodava skoro nov Magacin izgraden 2019ta godina vo Indzikovo (Cen...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Денес 13:58Prodavam stan vo Cevahir sky city

se prodava ekskluziven stan na 27 mi kat so orientacija na istok st...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:57Se izdava stan vo nas.Petrovec

Se izdava prazen nov stan,za prv pat vseliv.Istiot se naoga vo naselb...


1.111 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Станови

Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

Se prodava plac vo Pintija

Se prodava plac vo Pintija 1800 kvadrati br.na parcela 4041 4042 za ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:54Страна 1 од 1370

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам