Цела Македонија
                           
6755 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 сеп 21:13Промовирано

Prodavam kuka

Se prodava kuka od 3 sprata so garaza od koj prizemjeto e Deloven pro...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

22 сеп 06:48Промовирано

Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 076263269 Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
Денес 11:02атрактивна куќа на 3 ката со паркинг и деловен простор

одлична понуда,само во агенција "ЧАНАК" се продава многу атрактивна ...


469.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:54фамилијарна куќа на улица Московска,спроти Сити МОЛ

одлична понуда,само во агенција ЧАНАК се продава фамилијарна куќа сп...


139.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:53Се продава куќа во Козле

Се продава куќа во КОЗЛЕ, во близина на угостителското училиште СУГ...


325.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:52Familijarna kuca so prekrasen dvor na super lokacija

Odlična ponuda vo agencija "CHANAK" familijarna kuca so prekrasen dv...


249.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:52KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA V...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:51SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:51Голем плац со куќа и барака во населба Ченто.

Агенција Чанак продава куќа со барака во населба Ченто. Плацот е со ...


160.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
165.000 €
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:51нова ултра луксузна куќа со базен во Бардовци

👉ново!👀ново!👀ново!👀ново!👀ново!👀ново!👈 📣топ понуда ,само во Ч...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:51BARAKA TAFTALIDZE SO MARKICA ZA GRADBA

Se prodava baraka OD 120M2+374M2 DVOR SO MARKICA ZA GRADBA izleguv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:51Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:46se prodava semejna kukja vo Vlae

** ШИФРА 5851 Импулс агенција за недвижности продава семејна куќа в...


210.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:42КУЌА ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

СЕ ПРОДАВА САМОСТОЈНА ДВОСЕМЕЈНА КУЌА НА ДВА КАТА ОД ПО 86М2, ВО ЦЕНТ...


69.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
70.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:36Куќа карабина

карабина 96м2 подрум 36м2 двор 122м2 Цена по договор МИКИ 075 293...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 10:36Prodavam kukja vo Butel 1

Prodavam kukja vo Butel 1. Za povekje informacii javete se na 075 287...


180.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:36Kukja Volkovo/Куќа Волково 100m2 super lokacija

Prodavam kukja Volkovo na Ul.22 so dvorno mesto 750m2, kukja 100m2 i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:26Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:22Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:17Се продава куќа

Се продава куќа во Катланово. Куќата е со документација. Тел. За кон...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:14Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
70.000 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:13куќа во Хром

Продавам куќа 82м2 + 61м2 (две куќи во еден двор) со дворно место 351...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:07КУЌА ВО ПРИПОР НА 2 КАТА СО 190 М2 И 900 ДВОР + ЕДНА МАРКИЦА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ПР...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:05PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:58Se Izdavaat Apartmani

Апартмани Filip се наоѓаат во старата Битоска чаршија. 📍Секојa соба...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:53Apartmani

Se izdavat apartmani vo starata bitolska carahija Apartmanite raspo...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:53Prodavam kuca

Prodavam kuca vo D.Lisice vo odlicna sostojba ,gradena so komplet dok...


140 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:51KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 09:40Се продава куќа во петровец

се продава куќа во општина петровец пред школото тел 075333034


47.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:34Se otstapuva parcela so markica vo Centar

Se otstapuvaat 2 sosedni parceli(18 i19) so markica(moznost MINI ZGRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:32Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 09:25LUKSUZNA NOVA HACIENDA BARDOVCI

Agencijata nudi za prodazba NOVA LUKSUZNA I MODERNA KUKA-HACIENDA vo ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:24ITEN OTKUP NA NEDVIZEN IMOT

Dokolku Vi e potrebna ITNA prodazba na Vasiot nedvizen imot - stan, d...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:23Vednas Vseliva Kujka (Renovirana)

Se Prodava Vedsna Vseliva Kujka 62m2 100m2 dvor 42m2 garaza so plo...


22.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 09:21kukja Butel 2

Se prodava kukja vo Butel 2 na mnogu dobra i mirna lokacija. Lepenka ...


240.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:17СЕ ПРОДАВА KUЌА НА ул.11ТИ ОКТОМВРИ 186

INFORMACII ZA KUJKATA NA BROJ 075 205 804 DRAGAN KUJKATA SE NAOJGA VO...


31.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 09:16PRODAVAM KUKA VO NASELBA DAME GRUEV

Prodavam kuka vo naselba Dame Gruev vo blizina na skoloto i gradinkat...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:14Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


25.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:10Kuca vo Radisani nevselena

Prodavam Kuca vo Radisani vo Hothot naselbata ,nevselena podrum prize...


12.345.678 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:01Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 08:58PRODAVAM KUKA VO G PETROV ILI MENUVAM ZA STAN

PRODAVAME SEMEJNA KUKA VO GORCE PETROV NA MIRNA LOKACIJA POZADI SKOLO...


95.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:41Страна 1 од 169

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам