Цела Македонија
                           
6525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam prostor za ziveenje vo Gjorce Petrov

Izdavam prostor za ziveeje vo Gjorce Petrov, sproti Vardar Mebel. Go...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:23НОВ ОГЛАС
Промовирано

Kuka dole gradena 71 renovirqna gore sprat 2018

Dve kuki dva vkeza na sprat dole 4sobi 2 wc.gore 3sobi wdno wc dve te...


130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:50Kuka ispod tehnicka skola

info samo na broj 077 834 638 Se prodava kuka od 87 m2 ispod tehnick...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:44Se prodava kukja

Kukja so dvorno mesto parcelata e 385m2 ima markica A1 132 m2 vo osno...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:42Se izdava kuka na Karaorman, House for rent

Se izdava celosno namestena kuka, opremena so site potrebni aparati, ...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 10:41Se prodava kukja na ulica Franc Rozman 112

Se prodava kukja 100m2 - Dvorno mesto 400 m2 - Garaza 30m2


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:41Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Veleška

🏘️Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Veleška.⁣ ⁣ Kukjata e na dva...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 10:40SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:39SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:39Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 10:37ЧОЈС-Renoviraka kuka na ul.Budva

Se prodava celosno Renovirana (vo 2019 )Godina poseduva dva vleza i ...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:32ЧОЈС-Kuka vo baraki so prekrasen pogled

Se prodava samostojna kuka vo Baraki ,so vk povrsina od 245 m2 od koi...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:32ЧОЈС-Kuka vo Velestovo so prekrasen pogled

Se prodava nova kuka p+1 vo Velestovo so prekrasen i otvoren poglen k...


145.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:32KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:19Куќа со чист имотен лист

Куќата, со гаража и помошните простории, како и дворното место се лег...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:18Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:11LUXUZNA KUKJA ZA DELOVNA NAMENA VO TAFTALIDZE

Сити Партнер Агенција издава куќа во Тафталиџе за живеење или деловна...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:46KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:45Куќа со 2 стана на идеална локација за живеење

Куќата е во Хром,Скопје на иделна мирна локација, на 100м од Вардар, ...


340.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:44Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 09:24Atraktivna lokacija za izgradba/izlez na 3 ulici

Se prodava zidana baraka koja lezi na dvorno mesto od 627m2, ili se n...


100.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:01Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целос...


500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:48Prodavam kuka vo Trubarevo

Dve kuki so posbni vlezovi so ista terasa ednata kuka e 140 kvadrati ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:35se prodava kukja

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na p...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:13Se prodava Kuka na Vodno vo Rezidentniot del !

Se prodava kuka na Vodno vo Rezidentniot del,vednas do Predsedatelot,...


1.400.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:59Продавам нова куќа

Продавам куќа во новата населба во Р'жаничино! Има струја и градски ...


87.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:37Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:37Prodavam kuka so dvorno mesto vselliva

Prodavam kuka na ubava intimna lokacija so dvorno mesto vselliva... S...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

Денес 07:33KUKA VOLKOVO KOMPLET RENOVIRANA SO MEBEL 59000.E.

KUKata e komplet renovirana bez nikakvi dopolnuvanja so cist imoten l...


59.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:12Se prodava kukja na mnogu dobra lokacija na 1km od centar

Se prodava kukja na ulica Narodna Revolucija br 132 vednas nad Elida ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 06:46Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 06:24Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. ( 400 евра з...


400 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 05:28Prodavam kukja

Kukja 305m2 ,dvorno mesto 597m2. Ubava lokacia. Vo Ohrid. Cena po do...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 03:25SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAR

Se prodava sprat od kukja so poseben vlez so posebno dvorno mesto , k...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 23:51Super ponuda - Se prodava kukja vo Kisela Voda

Се продава стара куќа во Кисела Вода, на 2.5км од центарот на Скопје....


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:51Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:06Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:53Се продава куќа над Соколана

Се продава куќа над Соколана со вкупна површина од 186 м2 + помошни п...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 22:46  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Се продава куќа со маркичка за станбена зграда во населба гоце делчев...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:36Shtëpi në Çair - afër Bazaros

Fqinjësi e qetë Podrum me garazhë oborr të rregulluar me gardh prej...


279.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:29Куќа во Бутелски Венец - Може замена со стан или кола

Се продава двосемејна куќа во Бутелски Венец - Шуто Оризари со компле...


155.000 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:28  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам