Цела Македонија
                           
30408 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ . Се продава НОВ не вселуван стан во Chevahir. Џевахир

Се продава НОВ, НЕвселуван стан во Cevahir Sky City Нов стан не к...


118.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

19 јан 20:06Промовирано

Se prodava stan vo centar

Se prodava stan vo centar na Ognjen Prica 1 (bihacka). 4 sprat. So li...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

25 јан 13:14Промовирано

Baram stan za dneven/kratok prestoj vo Adora Flatiron

Baram stan za dneven/kratok prestoj vo Adora Flatiron so garaza i vle...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

24 јан 20:16Промовирано

Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider


1.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 17:33Dvosoben 64m2 stan vo Centar

Agencija Casa prodava dvosoben stan vo Centar 64m2 (50 Divizija, spro...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:32Apartman za kratok i podolg prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:27Изнајмувам стан

Двособен стан .Модерно наместен со сите кујни апарати.клима.тв и инте...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:25Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 17:23GARSONJERA 30m2 CENTAR KAPISTEC -KATOLICKA

SIFRA: 20023 Se izdava GARSONJERA 30m2 na visoko prizemje so centr...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:21Stan vo Sopiste

Se prodava trosoben stan vo Sopiste od 79m2 na prizemje so terasa( dv...


1.050 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

Вчера 17:20Луксузен и простран стан кај Млечен, Тафталиџе.

Агенција Чанак продава голем стан со три спални соби, со одличен расп...


252.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:20  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo trgovski kaj dim market od 68 kvadrati

Se prodava stan vo trgovski kaj dim market Titova mitrovicka broj 6 ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 17:16ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром во Мич...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:08ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај По...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:08НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:55Се продава стан 98 м2 во градба на ул.Рузвелтова

Се продава СТАН во градба 91.68 м2 плус тераса 6.47м2 на ул. Рузвелто...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:5432 м2 НОВ наместен СТАН ВО К.Вода

51 000 со паркинг простор и мебел на 3ри кат , Кисела Вода на 1км о...


51.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:54Наместен стан со паркинг во Аеродром 1450евра

Комплетно наместен стан во н.Аеродром во близина на поликлиника Ј.Сан...


1.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:54Се продава луксузен наместен стан во Капиштец, 56 м2

Се продава стан во Капиштец, 50 м2 92000 евра комплетно модерно ново...


92.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:53Се продава стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2

Се продава нов стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2 до Џевахир , на ...


1.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:53Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба, во Чаир карши Цветан Димов ги...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:53Комплетно реновиран стан во Аеродром 64м2

Комплетно реновиран стан во Аеродром 64м2 После Нова Железничка Пр...


1.480 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:53СТАН во ново градба на Рузвелтова 167.2м2 по 1850евра

Се продава СТАН во градба на Рузвелтова 167.2м2 + тераси 20.54 м2 ...


1.850 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:53Aerodrom 68m2- nov

Agencija za nedviznosti prodava trosoben stan vo gradba Aerodrom( spr...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:49  НОВ ОГЛАС

81m2 nov trosoben namesten stan vo Centar Univerzalna Sala

ИД 268193- Се продава трособен стан во Центар, Универзална Сала со по...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:42  НОВ ОГЛАС

***Se izdava luksuzno opremen stan***

Se izdava luksuzno opremen stan mozi i za kratki prestoi. Povejke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 16:33Нов стан Дебар Маало 61м2

Се продава нов 3 собен стан во Центар, позади Броз кафе,многу функци...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:30Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Гевгелија

Станови

Вчера 16:27Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Гевгелија

Станови

Вчера 16:27Garsonjera za kratok prestoj

Se izdava nova garsonjera za kratok prestoj vo Skopje nas.Aerodrom na...


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:27Sprat od kukja Crnice 103+16m2

Se prodava sprat od kukja Vo Crnice na ubava i mirna lokacija, komple...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:26STAN 45M2 VO CENTAR DO UNIVERZALNA SALA

Se prodava stan 45m2 pozadi univerzalna sala na tivka i neprometna ul...


79.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:26Se izdava nov stan 50m2 vo Centar - Kapistec sproti TC Zebra

Се издава нов невселен стан во Капиштец со одлична локација во нова з...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:26ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:25Продавам станови со квадратури од: 44м2, 57м2 и 75м2

Продавам станови со квадратури од: 58м2 први кат и 59м2 приземје. С...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 16:24IZDAVAM STAN KAJ BOLNICATA

Izdavan 3 soben stan na ulica 26 ta ( vo blizina na bolnicata) 80m2 ...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:21  НОВ ОГЛАС

Stan vo Topansko Pole

Stanot e vo solidna sostojba, dosta socuvan Se naoga vednas pozadi n...


64.400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:19Kupuvam mal stan vo Ohrid

Kupuvam mal stan/garsonjera vo Ohrid ne pogolem od 30-40 m2 Placanj...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:18  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Cevahir na 32 sprat 80 kvadrati

Stanot e na 32 sprat vo kula B 66 kvadrati +terasa 14 kvadrati so dve...


110 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:11Nokevanje i kratok prestoj

Apartmanot e luksuzen i pogoden za iznajmuvanje za prva bracna nok, z...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:01  НОВ ОГЛАС

farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:58Extra ureden renoviran trosoben 70m2 Centar kaj Gr. Ambasada

sifra 18575 Se izdava extra ureden renoviran trosoben stan 70m2 Ce...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:53Stan od 33m2 so posebna spalna soba vo N.Lisice

Се продава стан од 33м2 +4м2 подрум на почеток на Н.Лисиче. Станот им...


52.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС
Страна 3 од 761

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам