Цела Македонија
                           
30605 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kratok Prestoj

Izdavanje garsonjera za kratok prestoj vo Centar kaj simpo 900 den...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

22 јан 09:21Промовирано

Изнајмување стан - изнајмување станови

Се изнајмуваат станови во трговски центар. Нова градба . Ново опр...


160 €
или предлог цена
Кочани

Станови

14 авг 08:25Промовирано

Наместен стан во Кисела Вода

Станот е на 2 нивоа, дневната соба со кујна е 40м2, а спалната на гор...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

24 јан 15:26Промовирано

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:06Centar karsi vlada stan od 85m2

Se izdava 3-soben stan od 85m2 ,stanot e karsi vlada ,na 6kat,nameste...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:05  НОВ ОГЛАС

STAN 45M2 VO CENTAR DO UNIVERZALNA SALA

Se prodava stan 45M2 pozadi univerzalna sala na tivka i neprometna ul...


79.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:05Centar kaj Soboren hram 3soben stan

Se izdava 3-soben stan vo Centar kaj Soboren hram,stanot e so povrsin...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

Издавам луксузен стан во Аеродром

Издавам стан на атрактивна локација во Аеродром спроти црквата св. Ил...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:59Izdavam stan vo kozle

Izdavam stan vo kozle vo blizina na benzinska makpetrol


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:58Прекрасен дуплекс стан на прекрасна локација

Станот се издава ненаместен, со кујнски елементи и наместени купатила...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:56Karpos 1 stan od 72m2

Vo Karpos 1 se prodava stanot e 3-soben 72m2 po imoten list a faktick...


120.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:55Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


105.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
110.000 €
Струга

Станови

Денес 11:55NAMESTEN NOV STAN 2 SPALNI I GARAZA NOVO LISICE POSLEDNA 5

Se prodava stan vo Novo lisice pozadi Makpetrol na posledna 5. Stanot...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:50  НОВ ОГЛАС

Se izdava cetvorosoben stan na prizemje so sopstven dvor.

Se izdava komforen luksuzno namesten stan vo Gjorce sproti Bolnicata ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 11:43SE PRODAVA STAN 100M2 N.LISICE KARSI AVIONCETO

Se prodava stan vo Novo Lisice karsi Avionceto. Stanot ima 100m2, 2 s...


105.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:40  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Кисела Вода , k...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:38нас. Горно Мало

На прекрасна локација центар на град. Станот може да се уреди по ва...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:37Kupuvam stan od 65 do 80 kv vo Centar..placam kess

Kupuvam trosoben stan do 90 kvadrati vo centarot I okolu cenatarot...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:37Taftalidze namesten 3 soben stan izdavanje

Se izdava 3 soben kompletno namesten stan od 80 m2 kaj mostot Obed na...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:29Се издава наместен стан

Се издава потполно наместен стан во „Панини“ на подолг временски пери...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:27Se prodava stan vo Bogdanci

Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot Na ...


20.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

Денес 11:26Prodavam Nov apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba vo naselba Kaldrma nov dojran so povrsina...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Денес 11:22Ш.7237 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

ШИФРА - 7237 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ ОД 91 М2 НА 1 КАТ , 2 СПАЛНИ ,...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:11DELOVEN PROSTOR SE IZDAVA IZNAJMUVA + 3 PARKING MESTA

Се издава деловен простор на одлична локација во Скопје, Кисела Вода...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:09SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 11:08izdavam apartman 43 m2 aerodrom posle tabako 2

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, , STAR AERODROM TOBAKO 2 POSLE ZELEZNIC...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:06Se prodavaat stanovi blizu Centar Skopje

Se prodavaat stanovi vo gradba , vo blizina na centralnoto gradsko po...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:06  НОВ ОГЛАС

Apartman za kratok prestoj Nala Apartment

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ VO STAR AERODROM POSLE ZELEZNICKA .Se izn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:06Apartman za kratok i podolg prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:04Двособен стан во Кисела Вода

Се издава стан 52м2 во Кисела Вода - Шампионче. Станот е на прв кат, ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:03  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan/ deloven prostor

Se izdava stan isklucivo za odrinacija, kancelarija 52 kvadrati so s...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:02NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:02stan dzevahir 67 m2 so dve spalni

se prodava namesten stan od 67 m2 so odlicen raspored 071200384


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:02Stan vo Hipodrom 60m2

Се продава празен стан во Хиподром, Hipodrom, 60 м2, плус 5м2 подрум,...


850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:00Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:00Apartman za kratok prestoj

Se iznajmuva nov namesten apartman za kratok prestoj so klima ,TV...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:59SE IZDAVA STAN (GARSONJERA)

Se izdava kompletno opremen stan (garsonjera) na prizemje vednas do c...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 10:52Ш.7215 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ХИПОДРОМ

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ХИПОДРОМ ОД 60 М2 НА 4 КАТ, 1 СПАЛНА, ТЕРАСА, РЕ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:51НАСКОРО ГРАДБА ВО ЦЕНТАР - НОВО МААЛО

ИНФОРМАЦИИ САМО НА ТЕЛЕФОНСКИТЕ БРОЕВИ 075/496-670 075/278-789 ****...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:51Ш.7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ

ШИФРА - 7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ ОД 75 М2 НА 5 КАТ СО ПАРНО И Л...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:51NASKORO GRADBA VO K.VODA - CESMA

***** ГРАДБА ВО К.ВОДА КАЈ ЧЕШМА ВО ЗГРАДА ПР+4+ПОТ СО ЕДЕН ВЛЕЗ , П...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:51Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) ////////////////////////// SLOBODEN OD...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:50Se iznajmuva stan pozadi furna Zlaten Klas vo Centar

Ш0141М Контакт:Марија 075/33-55-94 Станот е 87м2 со 2 спални соб...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:50  НОВ ОГЛАС
Страна 4 од 766

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам