Цела Македонија
                           
30596 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 јан 09:14Промовирано

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA CENTAR

Се продаваат станови во градба на ексклузивна локација во строг цента...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:07Промовирано

Стан во мини ЕКСКЛУЗИВНА зграда

Станот е комплетно опремен со нови уреди и инвертер клима уреди за гр...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

01 фев 19:32Промовирано

Купувам стан до мах 68 квадрати. Понудете

Купувам стан или гарсоњера до Максимум 70 квадрати. Понудете со с...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 12:44Se izdava stan vo Cevahir

Се изнајмува луксузен трособен стан во Џевахир со површина 62 m2. Ста...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

Se prodava preubav stan 83m2 + 8m2 podrum na top lokacija.

Se prodava preubav stan 83m2 + 8m2 podrum na top lokacija vo Ohrid....


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:41  НОВ ОГЛАС

Se izdava Stan vo Hrom

Se izdava Nov namesten Stan vo Hrom


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava ubav stan na top lokaciji vo ohrid.

Se prodava ubav stan na top lokaciji vo ohrid, turisticka 200 m od pa...


79.650 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:34  НОВ ОГЛАС

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:31Stan na den- kratok prestoj

Izdavam stan na dnevna osnova. Prekrasen, luksuzno namesten, renovira...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:29Apartman za nokevanje i kratok prestoj-Aerodrom

Luxory Apartment 🏪 Izdavam Excluziven i moderen apartman za nokevan...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:25Аеродром Џевахир Кула А

22 спрат Дневен престој во комуникација со кујна и трпезарија, две с...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:19Apartman za kratok prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:19APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:06Centar karsi vlada stan od 85m2

Se izdava 3-soben stan od 85m2 ,stanot e karsi vlada ,na 6kat,nameste...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:05  НОВ ОГЛАС

STAN 45M2 VO CENTAR DO UNIVERZALNA SALA

Se prodava stan 45M2 pozadi univerzalna sala na tivka i neprometna ul...


79.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 12:05Centar kaj Soboren hram 3soben stan

Se izdava 3-soben stan vo Centar kaj Soboren hram,stanot e so povrsin...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

Издавам луксузен стан во Аеродром

Издавам стан на атрактивна локација во Аеродром спроти црквата св. Ил...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:59Izdavam stan vo kozle

Izdavam stan vo kozle vo blizina na benzinska makpetrol


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:58Прекрасен дуплекс стан на прекрасна локација

Станот се издава ненаместен, со кујнски елементи и наместени купатила...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:56Karpos 1 stan od 72m2

Vo Karpos 1 se prodava stanot e 3-soben 72m2 po imoten list a faktick...


120.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:55Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


105.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
110.000 €
Струга

Станови

Денес 11:55NAMESTEN NOV STAN 2 SPALNI I GARAZA NOVO LISICE POSLEDNA 5

Se prodava stan vo Novo lisice pozadi Makpetrol na posledna 5. Stanot...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:50  НОВ ОГЛАС

Se izdava cetvorosoben stan na prizemje so sopstven dvor.

Se izdava komforen luksuzno namesten stan vo Gjorce sproti Bolnicata ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 11:43SE PRODAVA STAN 100M2 N.LISICE KARSI AVIONCETO

Se prodava stan vo Novo Lisice karsi Avionceto. Stanot ima 100m2, 2 s...


105.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:40  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Кисела Вода , k...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:38нас. Горно Мало

На прекрасна локација центар на град. Станот може да се уреди по ва...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:37Kupuvam stan od 65 do 80 kv vo Centar..placam kess

Kupuvam trosoben stan do 90 kvadrati vo centarot I okolu cenatarot...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:37Taftalidze namesten 3 soben stan izdavanje

Se izdava 3 soben kompletno namesten stan od 80 m2 kaj mostot Obed na...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:29Се издава наместен стан

Се издава потполно наместен стан во „Панини“ на подолг временски пери...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:27Se prodava stan vo Bogdanci

Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot Na ...


20.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

Денес 11:26Prodavam Nov apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba vo naselba Kaldrma nov dojran so povrsina...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Денес 11:22Ш.7237 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

ШИФРА - 7237 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ ОД 91 М2 НА 1 КАТ , 2 СПАЛНИ ,...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:11DELOVEN PROSTOR SE IZDAVA IZNAJMUVA + 3 PARKING MESTA

Се издава деловен простор на одлична локација во Скопје, Кисела Вода...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:09SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 11:08izdavam apartman 43 m2 aerodrom posle tabako 2

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, , STAR AERODROM TOBAKO 2 POSLE ZELEZNIC...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:06Se prodavaat stanovi blizu Centar Skopje

Se prodavaat stanovi vo gradba , vo blizina na centralnoto gradsko po...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:06  НОВ ОГЛАС

Apartman za kratok prestoj Nala Apartment

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ VO STAR AERODROM POSLE ZELEZNICKA .Se izn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:06Apartman za kratok i podolg prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:04Двособен стан во Кисела Вода

Се издава стан 52м2 во Кисела Вода - Шампионче. Станот е на прв кат, ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:03  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan/ deloven prostor

Se izdava stan isklucivo za odrinacija, kancelarija 52 kvadrati so s...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:02NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:02stan dzevahir 67 m2 so dve spalni

se prodava namesten stan od 67 m2 so odlicen raspored 071200384


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:02Страна 5 од 765

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам