Цела Македонија
                           
34910 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Екслузивен реновиран стан за изнајмување на Кеј Центар

Станот е на извонредна локација на самиот кеј на Вардар со 3 тераси с...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Artis Apartments (31m2 - 93m2)

Објектот Артис лоциран во општина Гази Баба представува станбено-дело...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:37НОВ ОГЛАС
Промовирано

Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:05Промовирано

izdavam apartman kratok prestoj

izdavam stan za kratok i podolg prestoj


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:51Se izmajmuva stan vo Aerodrom

Se izmajmuva stan vo Aerodrom, vo zelenite mali zgradi na prvi kat. S...


210 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:48Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 17:48Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom

Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom , vo blizina na caffe...


1.199 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:46Стан во Центар- Скопје спроти Рамстор Мол

Трособен стан од 91 м2, со поволна локација во Центар, во кулите ведн...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:44Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:40Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:26ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Карпош !

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Карпош КАЈ МИ-ДА. поседува 130...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:19Изнајмувам 3 собен стан

Издавам наместен 3 собен стан наместен


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:12Se izdava polunamesten stan

Stanot e so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkc...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 16:56Se izdava namesten stan

Se izdava celosno namesten stan. Stanot se naoga vo nova zgrada do n...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 16:56Kamelija stan vo Lagadin 71m2 stranicen pogled

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid, prodava stan vo Lagadin zgr...


1.650 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:55Kamelija nov stan 73m2 dve spalni juzen Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan vo Ohrid...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:55Izdavam garsonjera vo daljan

Se izdava garsonjera vo daljan Moze I za podolgo garsonjera E nameste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:46Se prodava stan nad Bilna Apteka vo Centar

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Нема а...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:41Se izdava luksuzen stan za kratok prestoj vo centar

Celosno opremen so terasa Se izdava za kratok prestoj Kontakt tel:...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:32Izdavam stan Topansko

Izdavam renoviran 3 soben namesten stan kaj Balkanski Univerzitet. K...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:29Izdavam stan vo Topansko pole

Izdavam renoviran namesten 3 soben stan na prvi kat, kaj novata xhami...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:29Izdavam stan kaj Balkanski Univerzitet-Topansko

Izdavam renoviran namesten 3 soben stan na prvi kat, vo blizina na Ba...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:29Гарсоњера до Железничка 32м2

Издавам наместена гарсоњера на високо приземје. ОПИС: Ориентација...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:22Се продава стан во нас.Скопје Север

Се продава стан во нас.Скопје Север, 74 м2 ( 5м2 подрум)на петти...


54.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Денес 16:18Se iznajmuva stan na prizemje

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Кочани

Станови

Денес 16:09ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром!

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан од 55м2 во Населба Хром одма спро...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:05ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Аеродром кај Железничка !

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром кај Дим Маркет, близу Нова Жел...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:02ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН стан во Дебар Маало

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Дебар Ма...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:02Luksuzen 4 soben nov stan 155m2

Stanot e nov ne vselen, 155m2, dneven prostor 60m2 komplet pa...


125.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 16:00Nov trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 70m2 ( ul. B...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:58NOV PRAZEN 44m2 DVOSOBEN VO KOZLE

sifra 21397 Se izdava nov prazen stan 44m2 na prizemje vo Kozle ka...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:56ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Центар kaj Жена Парк, поседува...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:45STAN vo karpos 1

Prodavam stan vo karpos 1 .Stanot raspolaga so spalna dnevna kujna so...


78.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 15:37Kupuvam garsonjera купувам гарсоњера

Купувам гарсоњера 25 до 35квадрати со чист имотен лист со реална цен...


1.001 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:32Se izdava nenamesten stan

Se izdava prazen stan vo novite zgradi na Adora posle Železnička stan...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:28Se izdava przen 70m2 za kancelarii Mlecen-Taftalidze

sifra:12285 Se izdava renoviran prazen cetirisoben stan od 70m2 v...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:20Topppp ponuda na stan!!!!

Stanot e domacinski socuvan,graden 1998god,renoviran celosno 2017god(...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120.000 €
Тетово

Станови

Денес 15:19AERODROM KAJ POLIKLINIKA 150M2 3 SPALNI

Se prodava stan vo Aerodrom kaj Poliklinika i crkvata Sv.Ilija. Stano...


150.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:17ПРОДАВАМЕ СТАН АЕРОДРОМ БИСЕР 71м2 2 СПАЛНИ

ШИФРА 640П Се продава стан со површина од 71м2, 2 спални соби, 1 т...


65.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:16ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЛИКЛИНИКА

ШИФРА 1246П Се продава нов стан во Аеродром кај Поликлиника Јане С...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:15ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ ПОЛИЦИЈАТА 66м2

ШИФРА 1290П Се продава стан со површина од 66м2 со 2 спални соби, ...


73.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:15ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ФФМ - 78М2

Се продава стан во Ново Лисиче карши ФФМ. Станот е со површина од 78м...


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:14AERODROM POZADI SKOPJANKA DVE SPALNI PRIZEMJE

Se prodava stan vo Ostrovo pozadi Skopjanka vo vojna zgrada. Stanot i...


69.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
70.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:13Страна 1 од 873

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам