Цела Македонија
                           
2183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се издава дуќан

078333158 viber ul : kliment ohridski br.88 renovirano so nov...


11 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

30 ное 13:44Промовирано

DELOVEN PROSTOR , NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDJE

Se prodava povekenamenski deloven prostor od 218m2 , na odlicna lokac...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Se Prodava - Dukan do sendvicara 7 - Karpos 3 - Leptokarija

Се продава дуќан во Карпош 3, во зградата до ТЦ Лептокарија, веднаш д...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 01:06Промовирано

Dukjan vo Strumica 26m2

Cena po dogovor Info na 070 77 22 56


20 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 11:37Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:35Izdavam dukjan / deloven prostor / kancelarija vo Biser

Se izdava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centar...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 11:23DUKJAN 80M2 NA STARA CESMA

se izdava dukjan 60m2 so 20m2 galerija so dva vleza wc i kujna na sup...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 11:21Dukan vo TC Bunjakovec

Se prodava ili izdava deloven prostor vo TC Bunjakovec. Delovniot obj...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 11:17Izdavam Dukan Taftalidze Pedagoska

Odlicna lokacija! Moze za sekoja namena! Agencija! Povejke inf...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 10:58Се издава деловен простор со летна тераса

Се издава деловен простор со летна тераса,во централното градско подр...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 10:26Se prodava deloven prostor dukjan vo bunjakovec

Se prodava deloven prostor dukjan od 9m2 vo tc bunjakovec na prizemje...


18.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 10:08IZDAVAM DELLOVEN PROSTOR STROG CENTAR NA GLLAVEN PAT VO N. C

IZDAVAM DELLOVEN PROSTOR STROG CENTAR NA GLLAVEN PAT VO N. CENTO,SING...


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 09:22Горно Мало

Се продава деловен простор на ул.Добре Радосавлев 7-А - ул.Иво Лола Р...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 08:43SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava deloven prostor na juzen bulevar 220 m2 prizemje plus me...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 08:16СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ

Се изнајмува дуќан кој се наоѓа на ул. Луј Пастер бр.5, кај новата цр...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 07:56Dukan vo samiot centar na gradot

Se izdava dukan (deloven prostor) vo samoto srce na Širok sokak-Bitol...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 07:53Se prodava dukan

Se prodava deloven prostor(dukan) vo naselba Gorce Petrov na ul.Gor...


22.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 06:41Дуќан Нов Центар Кавадарци

Се издава дуќан во новиот центар во Кавадарци. Погоден е за секаква ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 03:19Dukjan

Se izdava dukjan pod kirija78m2 Ul530 Br37 Pukovsko na glaven pat. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 01:47Se Prodava - Dukan do sendvicara 7 - Karpos 3 - Leptokarija

Се продава дуќан во Карпош 3, во зградата до ТЦ Лептокарија, веднаш д...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 01:06деловен простор 50м2+70м2+40м2

Се Издава/Продава Деловен простор Дуќан и Стамбен простор за живее...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Денес 01:00Се издава дуќан целосно опремен

Се издава (продава) целосно опремен и активен дуќан наспроти ТЦ Олимп...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 00:45SE IZDAVA DUKAN VO DEBAR MAALO

Se izdava dukan vo debar maalo, na raskrsnica Orce Nikolov so Ruzvelt...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:34  НОВ ОГЛАС

DUKAN DELOVEN PROSTOR

55 metri kvadratni na ulica leninova pomegu aptekata euro farm, mark...


1 €
или предлог цена
Ресен

Дуќани

Вчера 23:13DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA GRADOT

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot, nasproti parkingot i...


6 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 22:59iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 21:54Se izdava dukjan

Se izdava dukjan vo stara bitolska carsija Cena po dogovor Informac...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:34Se izdava dukjan-top likacija

Se izdava dukjan na ulica Aleksandar Makedonski BB ( do kafe bar Gala...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Дуќани

Вчера 19:21Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Дуќани

Вчера 19:16Izdavame NOV dukjan vo mal ring ( 100m od Plostad)

Izdavame nov i nekoristen dukjan na ul.Maksim Gorki so vnatresna povr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 19:13SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BITOLA - CENTAR

Se izdava deloven prostor na prizemje do Pro Kredit banka na ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:10Prodavam renoviran deloven prostor vo T.C Biser Aerodrom

Se prodava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:38Се издава дуќан во Центар

Се издава дуќан во Центар кај Јосип Броз гимназија на ул. Димитрије Ч...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:21  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVAAT NOVI DUKJANI-EKSTRA CENA

Se izdavaat novi dukjani vo naseleno mesto Miladinovci,Opstina Ilinde...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дуќани

Вчера 17:50ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:48Дуќан/Канцеларија

Се продава дуќан во Шопинг Центар - Кочани (внатре) , приземје со дир...


1 €
или предлог цена
Кочани

Дуќани

Вчера 17:09SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STRUMICA

Se izdava Deloven prostor vo Strumica od 320m2 zgrada i parking od 9...


1.111.111 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 16:37SE IZDAVA DUKAN (DELOVEN PROSTOR) VO NOVA BITOLA ( дуќан )

Се издава реновиран деловен простор од 60 м2 и 12 м2 визба со сопств...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:36SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STRUMICA

Se izdava deloven prostor vo Strumica na ulica Goce Delcev 56 odma do...


111.111.111 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 16:35ДУЌАН

Дуќанот се наоѓа во централно градско подрачје, накарши ОУ Гоце Делче...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:30LOKAL TAFTALIDZE 118M2 ODLICNA LOKACIJA

Agencijata nudi za prodazba lokal vo nas. Taftalidze. Lokalot e so po...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 15:47DELOVEN PROSTOR CENTAR 230M2

Agencijata nudi za prodazba deloven prostor - dukan na prizemje vo Ce...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 15:33Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

Вчера 15:08Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам