Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево

се изнајмувa Посебна канцеларија одвоена од работниот простор Оди зае...


180 €
или предлог цена
21 окт 18:14Промовирано

Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo gr

Objekt 150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo grad...


92.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 окт 15:21MAGACIN,RABOTILNICA-DELOVEN PROSTOR -135m2

Se izdava deloven prostor so kvadratura od 135m2 na ul Prvomajska (Bo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 окт 13:40Se izdava u prodava deloven prostor 1500 m2

Se izdava a dokolku ima interes moze i da prodade deloven prostor pog...


1 €
или предлог цена
13 окт 11:03Се изнајмува деловен објект/магацин!

Се изнајмува деловен објект со административен и магацински дел, кој ...


3.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 окт 19:19Se izdava magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 100 do 800 m2 , so moznost ...


111 €
или предлог цена
12 окт 12:33Деловен објект се изнајмува на одлична локација во Скопје.

Целокупната површина опфаќа околу 2000 м 3 , од кои 800 квадрати мага...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 окт 13:00OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
09 окт 14:09Se iznajmuva ladilnik/komora

Se iznajmuva ladilnik/komora Mozi i kako magacinski prostor 600m2 moz...


1 €
или предлог цена
06 окт 18:30PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se iznajmuva magacinski prostor od 500m2 vo PRZO AVTO KOMPLEKS.


По Договор
или предлог цена
05 окт 13:33PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Magacini za izdavanje od 100, 200, 500, 800, 1300 m2


По Договор
или предлог цена
05 окт 13:33PRZO AVTO KOMPLEKS - MAGACINSKI PROSTOR -

Se izdava magacinski prostor so 2 vlezovi i parking od 150 ,200, 300 ...


По Договор
или предлог цена
05 окт 13:32Se prodava iznajmuva Dujknak 78m2 112233

Dujkanot se prodava ili iznajmuva na podolg perid za bilo sto moze i ...


1 €
или предлог цена
05 окт 01:40Se prodava Podrum 25m2 Karpos pozadi City Mall

Se prodava podrum od 25 m2 vo noviot Kompleks City Garden na -2 nivo....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 окт 22:39deloven prostor kaj UZUS

Се издава деловен простор, магацински простор на приземје во индустри...


2 €
или предлог цена
29 сеп 18:52Se izdava deloven prostor 600m2

Se izdava 600m2 deloven prostor po povolna cena. Adresa: Naselba Pr...


1 €
или предлог цена
22 сеп 14:58Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor- zidan objekt 2000m2 I 400m2 dvorno mesto ...


1.250.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

21 сеп 09:31Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt na tri sprata vo Skopje Kvadratura 2000m2...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 сеп 09:54Atraktiven plac vo Veles

Se IZDAVA Plac vo VELES 3300kvadrati so postoecki objekt Magacin...


1 €
или предлог цена
18 сеп 22:41Baram prostor za sportski klub

Baram prostor za odrzuvanje na sportski aktivnosti vo blizina na kise...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

18 сеп 09:21DELOVEN PROSTOR

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BUTEL KAJ TRGOVSKOTO NA ODLICNA LOKACIJA...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

15 сеп 09:39Se izdava pod kirija fantasticna lokacija na izlez od Skopje

Se izdava dukan - magacin pomegju dva carinski sklada Fersped i Deni ...


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 сеп 22:09KOMERCIJALEN OBJEKT

Povolno prodavam deloven prostor vo centar, po cena za stanben kvadra...


1 €
или предлог цена
14 сеп 13:27DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ BELVI

IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ HOTEL BELVI NA SAM AVTOPAT...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 сеп 09:33SE IZDAVA HALA 300 m2

Se izdava hala 300 m2 vo blizina na Termoelektranata vo Negotino


По Договор
или предлог цена
09 сеп 19:28Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.450 €
или предлог цена
05 сеп 10:44Се издава деловен простор-магацин во Пинтија

Магацинот е 1415 м2 со висина од мин. 4,5 метри, отворен простор без ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

31 авг 11:42IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 120M2

Objektot se naoga vo najatraktivniot del na M.A.Cento.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 авг 11:15IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

OBJEKTOT SE NAOGA VEDNAS DO MAKOIL BENZINSKATA STANICA VO CENTO.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

29 авг 11:13Se izdava objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
25 авг 15:37Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 авг 13:00Se izdava Objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
11 авг 14:30Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
08 авг 15:30Се изнајмува магацин 1415м2 во Пинтија

Се изнајмува магацин - отворен простор без пречки во Пинтија со површ...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 авг 09:28Izdavam magacinski a moze i za rabotilnica

Izdavam magacinski a moze i za rabotilnica prostor od 75m2. Prostoro...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 авг 20:35Se prodava deloven prostor 1800 m2

Se prodava deloven prostor vo blizina na Strumica vo prekrasna sostoj...


1 €
или предлог цена
01 авг 13:20Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo naselba Zeleznicka vo Stip, poranesen ma...


1 €
или предлог цена
27 јул 08:11СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР

Се издава магацински простор до 500м2, со рафтови. Магацинскиот прос...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

22 јул 09:40Magacinski prostor na povolna lokacija vo Kisela Voda

Поволно се продава магацински простор во станбена зграда во К.Вода на...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

19 јул 13:00Se izdava objekt vo ind. zona Vizbegovo

Se izdava kancelariski i magacinski prostor industriska zona vizbegov...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

17 јул 16:41Se iznajmuva magacinski prostor vo Madzari kaj postata

Se iznajmuva magacinski prostor - 25m2 + 60m2 vo naselba Madzari (uli...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 јул 09:50Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам