Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
4016 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ!

Се издава деловен канцелариски простор од 64м2(комплетно реновиран) в...


380 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
390 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

12 јул 23:53Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

СЕ ИЗНАЈМУВА/ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ОД 1100 М2 И ДВОР 2200М2

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ИЗ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:53СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛ, ПРОС ОД 150 М2 БУЛ. ПАРТ.ОДР СОБ. ХРАМ

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ИЗ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 19:53СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:53Се издава деловен простор 170 м2 - Аеродром

Се издава деловен простор 170м2 во н. Аеродром на ул. Коста Новаковиќ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 19:27SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:17ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул. ...


90 €
или предлог цена
Денес 18:18СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛЕПТОКАРИЈА 143М2

Локациски се наоѓа во близина на Базаро и Лептокарија. Деловниот про...


1.500 €
или предлог цена
Денес 18:12  НОВ ОГЛАС

Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:50SKOPJE DELOVEN PROSTOR OPSTINA CENTAR-1 DO KATOLICKA CRKV

SKOPJE OPSTINA CENTAR -1 SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 26 m NA ul R...


115 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 17:07Канцелариски простор во Центар

Се изнајмува канцелариски простор во Центар, на кружен тек Дебар Маал...


1.000 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:58Se iznajmuva deloven objekt vo kasarnata

Se iznajmuva nov deloven objekt vo individualna kuka od 55 metri kva...


240 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
280 €
Денес 16:55Се издава полуопремен канцелариски простор од 345 м2 погоден

Издаваме полуопремен канцелариски простор од вкупно 345 м2 во деловна...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:41DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA,KARPOS 1

ШИФРА 6086 Импулс недвижности издава Деловен Простор на атрактивна ...


350 €
или предлог цена
Денес 16:29  НОВ ОГЛАС

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БЛИЗИНА НА ТРИ БИСЕРИ

ШИФРА- 497 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава атрактивен дело...


540.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:14REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA- SOBORNA

ШИФРА- 764 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентатив...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:14PREMIUM DELOVEN PROSTOR VO LUKUSUZNA DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 452 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:14DELOVEN PROSTOR-AERODROM

ШИФРА- 312 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен канцел...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:14Репрезентативен деловен простор, во Аеродром

ШИФРА- 725 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентатив...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:14DELOVEN PROSTOR 365m2, SPROTI GIMNAZIJATA JOSI BROZ

ШИФРА- 647 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:13Centar, kaj Soboren Hram

ШИФРА - 82 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:13ATRAKTIVNA DELOVNA ZGRADA 2160m2

ШИФРА - 500 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентати...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:13SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, DEBAR MAALO

ШИФРА- 556 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен простор...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:13NAMESTEN REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

ШИФРА-653 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен делов...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:13HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 16:13DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA-KARPOS, TAFTALIDZE

ШИФРА - 256 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува деловен простор во делов...


12 €
или предлог цена
Денес 16:13PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, NA VODNJANSKA

ШИФРА- 769 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува четворособен ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:12DELOVEN PROSTOR NA SUPER LOKACIJA VO CENTAR

Шифра 6085 Импулс недвижности ви нуди за издавање Деловен Простор н...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR

ШИФРА- 220 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува комплетно лук...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:01Се продава деловен простор 25м2

Се продава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул...


36.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:52Се издава деловен простор 25м2

Се издава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул....


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:52Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
Денес 15:51IZDAVAM DELOVEN PROSTOR NA BITPAZAR

Kaj avtobuska Bitpazar


999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 15:27SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:24Se izdava prostor za rabotilnica od 150m2 Butel 2/Zelezara

Se izdava prostor vo butel 2 / Zelezara so poversina od 150 m2 i so s...


1 €
или предлог цена
Денес 15:22SE IZDAVA NOV LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR

Vo strog centar na Bitola sproti Epinal sa izdava celosno nov komplet...


1 €
или предлог цена
Денес 15:13IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:00OBJEKT 420m²

SE PRODAVA OBJEKT Lokacija: Skopje, Naselba Radishani (Bel kamen...


231.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 14:57DELOVEN PROSTOR (ZA KANCELARIJA)

Se prodava deloven prostor od 50 kvadrati vo centar na Skopje vo nova...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:48Deloven prostor

Deloven prostor so tri vleza, kancelarija pogoden za sekakov biznis-m...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:27Канцеларија во бизнис центар Луна

Се продава канцеларија на ексклузивна локација, бизнис центар Луна ка...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
101.250 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:16Страна 1 од 101

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам