Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
845 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

ZOARA BUSINESS CENTER

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL....


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

Deloven prostor za kancelarija, teretana, fitness, magacin

Se izdava 75 m kvadratni deloven prostor idealen za teretana, fitness...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 20:21Се продава\издава Административна зграда

Се продава\издава административна зграда во Ѓорче Петров (ул. 1409 бр...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 19:30Se izdava dukjan 30m2 nas.Gjorce Petrov

Se izdava dukjan vo nas. Gjorce Petrov so povrshina od 30 m2 vo nepos...


9 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 18:17Se izdava deloven prostor kaj pazarot

Se izdava deloven prostor vo kukja kaj pazarot od 75 m2 plus 300 m2 d...


1 €
или предлог цена
Денес 16:58SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:03SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 230M2 NA VLEZ NA KLINICKI

Se iznajmuva deloven prostor od 230m2 .Vo Center na 50ta divizija . I...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:44  НОВ ОГЛАС

DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
Денес 15:21ЛОКАЛ.на топ локација,спроти порта МАКЕДОНИЈА,кат 1,ГТЦ

👉 топ понуда само во ЧАНАК агенција 👈 феноменален локал за многу е...


2.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:06Se izdava

Se izdvava deloven prostor vo GTC Mavrovka 330 m odgovara za mnogu ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 14:49Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Денес 14:42Објект 550 м2

Се продава објект од 550 м2 заедно со урбанизиран градежен плац од 52...


1 €
или предлог цена
Денес 14:34Objekt ZEZO Bitola Bratindol POVOLNO I HITNO 078453511

Se prodava ili iznajmuva objektot ZEZO Bratindol koj lesno moze da se...


154.000 €
или предлог цена
Денес 14:27Se izdava Deloven prostor na ul. Roza Petrova

Достапно за издавање. Се наоѓа во мирна и населена населба на ул...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za U...


1 €
или предлог цена
Денес 12:45Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski dva dukjani po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 12:43Продажба на нов деловен простор дуќан во населба Ченто

Се продава нов деловен простор-дуќан 51м2 во населба Ченто карши мако...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:36Prodavam / Izdavam Deloven Prostor 61m2 Karpos na Prizemje

Prodavam /Izdavam dukjan /deloven prostor 61m2 vo karpos 4 kaj trite ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:34Se izdava objekt vo ind.zona Vizbegovo

Se izdava objekt vo ind.zona Vizbegovo -prizemje 250m2/ 4metri v...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:33servis-magacin-prodavnica-deloven prostor

Se izdava deloven prostor -servisen del (magacin) 310m2 +galerija 70m...


6 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:46se prodava deloven prostor 17m2

Se prodava dekoven prostor,kaj stara rampa do zgradata PEGLA DO NLB B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:28Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:49Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


1 €
или предлог цена
Денес 08:31Издавам простор за фризерски салон

Издавам простор поволно за фризерски салон


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 07:22SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so inventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Денес 05:21Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Вчера 23:33SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:24Se izdava prodazno deloven prostor na atraktivna lokacija

Se izdava prodazno deloven prostor na mosne atraktivna lokacija vo ce...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 21:20Se prodava poranesen "POZITIV"

Се продава или издава комплет со инвентар, деловен простор од 160м2 и...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:43Se izdava deloven prostor vo Vinica

Se izdava deloven prostor na 3 sprata po 120m2 vo centarot na Vinica ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:43SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA MADZARI

Se izdava deloven prostor vo nas.Madzari na ul. Blagoja Stefkovski so...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 16:01Se izdava fitnes klub-teretana

Teretanata e 140 m2 so posebni soblekuvalni i toaleti. Ima 27 spravi,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:08Se izdava deloven prostor

Dukanot se naogja pomegju ucilishteto Mirce Acev i gradinkata Rosica....


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:08СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (Поранешна Neuromedica)!!!

Се издава деловен простор на ул. Јаким Стојков бр.1 во центарот на Шт...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:34Izdavam Deloven Objekt

Izdavam Deloven objekt od 70 m/2 so dvorna povrsina od 1000 m/2 vo Ki...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 12:56Се издава деловен простор на улица Благој Ѓорев

📱За повеќе информации на тел 078 319 666📱 Се издава нов деловен ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:10IZNAJMUVAM HOTEL VO CENTAR

HITNO !!! PRODAVAM HOTEL so 3 zvezdi vo CENTAR na Skopje .(GTC vto...


399.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 10:47Prodažba na lokal vo blok 70 (sproti Sistina oftalmologija)

Prodažba na lokal vo blok 70 ( sproti Sistina oftalmologija ) 📏PO...


58.999 €
или предлог цена
Вчера 10:47Izdavam lokal

Izdavam lokal na prizemje so dvor, vo Aerodrom, pogoden za poveke nam...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 10:25se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:27Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar 90 m.


1.111.111 €
или предлог цена
Вчера 02:37Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам