Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ!

Се издава деловен канцелариски простор од 64м2(комплетно реновиран) в...


380 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
390 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

12 јул 23:53Промовирано

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

nas. ILINDEN, pogon, magacin, deloven prostor

Plac 3000m2, objekt 1200, kompletna infrastruktura. Moze del.


1 €
или предлог цена
Вчера 16:09Deloven objekt vo Bardovci

35161-BARDOVCI-sproti skoloto, 460 m2 plac so objekt od 140 m2 koj mo...


100.000 €
или предлог цена
Вчера 13:54Izdavam Avto servis

Izdavam komplet avto servis od 200m2 so komora vo Kisela Voda. Cena...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:35Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Deloven objekt 1500m2

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na z...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00IZDAVAM OBJEKT 90M² BULEVAR SLOVENIJA - VIZBEGOVO

Iznajmuvam objekt 90m² so visina 4metra. - Pogoden proizvodstvo ili ...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:27SE IZDAVA OBJEKT 90M² BULEVAR SLOVENIJA - VIZBEGOVO

Iznajmuvam objekt 90m² so visina 4metra. - Pogoden proizvodstvo ili ...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:27Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
Вчера 09:20Se prodava rabotilnica vo Kisela Voda so dvor

Rabotilnicata e visoka ima i galerija 40m2 cidana so kancelarija name...


195.000 €
или предлог цена
Вчера 09:17СЕ ИЗНАЈМУВА/ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ОД 1100 М2 И ДВОР 2200М2

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ИЗ...


1 €
или предлог цена
25 сеп 19:57Se prodava objekt na ul. Industriska do Javor Distributiven

Se prodava objekt na ul. Industriska do Javor Distributiven vo Bitola


1 €
или предлог цена
25 сеп 19:53Се издава наместен деловен простор во нас.Лисиче

Се издава наместен деловен простор во нас.Лисиче ......................


300 €
или предлог цена
25 сеп 16:10Деловен простор во Ченто под наем

Iznajmuvam lux deloven prostor vo Cento na glavna ulica : 128m2 okean...


5 €
или предлог цена
25 сеп 14:17Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
24 сеп 20:39Deloven objekt vo Bardovci

Objekt deloven, 140m2 bez stolbovi so spratna visina 3,3m krov pogode...


100.000 €
или предлог цена
24 сеп 19:49Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najub...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 12:03СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
23 сеп 23:53Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 15:56Prodazba na industriska hala

Prodazba na industriska hala Се продава хала во Македонски брод, во ...


100.000 €
или предлог цена
23 сеп 07:44IZDAVAM DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


11.111 €
или предлог цена
23 сеп 03:29ДАРМА ДОМА издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар !

Дарма Дома издава деловен во Центар кај Зелен Пазар на сам булевар, п...


2.500 €
или предлог цена
23 сеп 03:07Se izdava deloven prostor vo Kumanovo

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
22 сеп 18:26Deloven prostor

Deloven prostor so tri vleza, kancelarija pogoden za sekakov biznis-m...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 14:28ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:31Kancelariski i magacinski prostor, proizvodni hali

Се издава : 1. Канцелариски простор од 150м2 до 2500м2 2. Мага...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 05:55Се продава хала 1250 м2

Хала 1250м2 со двор 350м2 . 400евра М2 индустриска плоча и висина 10...


400 €
или предлог цена
22 сеп 00:23Industriski objekt so 250kw elektricna energija vo Frinko

Se izdava proizvodstvena hala od 300m2 +180m2 na odlicna lokacija vo...


1 €
или предлог цена
21 сеп 19:16Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
21 сеп 17:45Se izdava deloven prostor od 150m2 vo Butel 2 / Zelezara

Kontakt 070 594 607 Se izdava deloven prostor od 150m2 vo Butel 2...


1 €
или предлог цена
21 сеп 11:47Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
20 сеп 19:25Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
20 сеп 17:44Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 МКД
или предлог цена
20 сеп 10:07Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 09:48Се издава дуќан 90м2

е издава дуќан 90м2 на главна улица Христо Татарчев бр.33А веднаш все...


1 €
или предлог цена
19 сеп 18:15ЧОЈС-Se prodava pogon/hala za proizvodstvo

Се продава нов погон/хала п+1 за секаков вид намена со површина на па...


500 €
или предлог цена
19 сеп 08:48Deloven prostor vo dracevo

Se izdava deloven prostor vo dracevo dve vlezni vrati edna golema v...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 22:30SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
17 сеп 14:41продавам опрема и отстапувам авто сервис

Продавам опрема за автомеханичарски сервис, и отстапувам разработен с...


17.500 €
или предлог цена
17 сеп 13:17Se izdava prostor za rabotilnica od 150m2 Butel 2/Zelezara

Se izdava prostor vo butel 2 / Zelezara so poversina od 150 m2 i so s...


1 €
или предлог цена
16 сеп 13:39objekt 346 m2 i niva 10000 m2

se prodava deloven objekt od 346 m2 koj bese pogon za proizvodstvo n...


80.000 €
или предлог цена
16 сеп 13:31Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам