Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2524 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52Промовирано

SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 122 m2 vo Biznis centarot na...


1 €
или предлог цена
16 авг 19:24Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

17 јул 01:18Промовирано

POLUNAMESTEN STAN KAJ PIOM ZA KANCELARII ILI ZHIVEENJE

ШИФРА - 257 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен стан ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 01:01SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:19деловен простор 80м2 Центар

се издава празен деловен простор 80м2 во центар, на приземјe, со двор...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:56SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na 6ti sprat Spratot moze dase podele i na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:29Се изнајмува деловен простор во центар

Деловен простор од 5 канцеларии, сопствено парно, 2 тоалети, мини куј...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:12Izrabotka po merka na stakleni pregradi i vrati

Izrabotka po merka na stakleni kancelarii pregradi i vrati od kaleno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:19Центар Илинденска

Се продава стан во центарот на градот, локација е на самиот булевар И...


180.000 €
или предлог цена
Вчера 16:46  НОВ ОГЛАС

Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


800 €
или предлог цена
Вчера 15:16PRODAVAM 6 KANCELARII VO ADVOKATSKA ULICA CVRSTA GRADBA

PRODAVAM 6 KANCELARII VO ADVOKATSKA ULICA CVRSTA GRADBA SO SANITAREN...


160.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180.000 €
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:05  НОВ ОГЛАС

Se izdava del.prostor 75m2 na ul.Makedonija,Plostad

Se izdava renoviran deloven prostor 75m2 na ul.Makedonija,na Plostad,...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:34Се издава деловен простор

Се издава деловен простор до Католичка над Стар кафе 400м2, веднаш вс...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:30Се издава деловен простор во Мавровка

Се изнајмува деловен простор на одлична локација во Мавровка веднаш в...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:30Се издава стан/деловен простор

Се издава стан со површина од 40 квадрати, на 1ви кат со лифт, има пр...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:21DTC.Mavrovka lok.71

DP.e vo Mavrovka lok.71 Se gleda vo foto 18m2 (8m2)v.sprat ... ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:07СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КИЧЕВО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, БУЛ.ОСЛОБОДУВАЊЕ (ЗГРАДА КАЈ ПУЦКО ПЕТРОЛ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:01Се издаваат канцеларии на Водно 1 кат 80м2

Се издаваат канцеларии на Водно 1 кат 80м2. Цена 300 евра (1 голема п...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:31Куќа за деловен простор

Куќата е лоцирана во Тафталиџе, во близина на супермаркетот Веро 2.Вк...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 13:25  НОВ ОГЛАС

Prazen stan idealen za kancelarii

Se izdava prazen stan 100m2 vo Cevahir Sky City, idealen za firma i k...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Канцелариски Простор - 185 м2 / До Силбо - Позади Броз Кафе

Се издава нов Канцелариски простор од 185 м2, до Силбо (Универзална С...


1.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Baram prostor (stan, prodavnica, kancelarija, garsonjera)

Baram 10-20m2 so sanitaren cvor za kancelarija vo taftalidze, karpos,...


50 €
или предлог цена
Вчера 12:21ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
Вчера 12:20BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Вчера 12:14Се издава деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор на атрактивна локација, за било каква намен...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:11Izdavam lokal vo T.C.Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:27Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor vo Aerodrom vo zgradata na Telekabel 42 m2...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:03Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
Вчера 10:22топ понуда ,може и компензација со стан или автомобил

👉ново!👀ново!👀ново!👀ново!👈 📣📣📣топ понуда ,👉може и компензаци...


67.000 €
или предлог цена
Вчера 10:21многу атрактивен локал на феноменална локација во Центар

top ponuda,samo vo agencija "CHANAK" lokal od 90m2 za samo 1.650 EUR...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:19Kancelariski prostor vo Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:19Kancelariski prostor / Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


350 €
или предлог цена
Вчера 10:19Се изнајмува деловен простор 160м2

Се изнајмува деловен простор 160м2 во Охрид. Деловниот простор е пов...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:15Se izdava deloven prostor-glavna ulica vo T.Madzari Polvolno

Se izdava deloven prostor za bilo kakva namena na glavna ulica Blagoj...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:07Deloven prostor vo gradba po EKSTRA cena

Se prodava deloven prostor na dve nivoa ( go ureduvame i sreduvame po...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:53SE IZDAVA KOZMETICKO STUDIO-UNIVERZALNA

SE IZDAVA OPREMENO KOZMETICKO STUDIO VO CENTAR, 30 m2 NA PRIZEMJE, NA...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:22STUDIO-30 m2 -KANCELARISKI PROSTOR SE IZDAVA

VO CENTAR, NA PARTIZANSKA SPROTI GRADEZEN SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 3...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:21Se iznajmuva deloven prostor

Se iznajmuva prazen stan vo kukja, so poseben vlez, 4 oddelni prostor...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:11Delovni kancelarii pozadi capitol

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kanc...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 06:23SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 122 m2 vo Biznis centarot na...


1 €
или предлог цена
16 авг 19:24PRODAVA -IZDAVA

SE PRODAVA ILI IZDAVA luksuzno opremen deloven prostor ,so moznost...


1.480 €
или предлог цена
16 авг 19:08Kancelariski prostor

Se izdava ili prodava kancelariski prostor od 200m2 vo centarot na gr...


По Договор
или предлог цена
16 авг 19:00Страна 1 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам