Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
922 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

FARMA SO KOMPLET OPREMA

Farma so komplet oprema od 200m2 na povrsina od 3000m2. Poveke inform...


1 €
или предлог цена
25 сеп 17:27Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

Izdavam lokal

Izdavam lokal na prizemje so dvor, vo Aerodrom, pogoden za poveke nam...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:42ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР 1

Се продава/изнајмува деловен простор (во овој момент ресторан) со дво...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:01Izdavam-Prodavam hotel P+5 vo Makedonska Kamenica1300m2

Prodavam hotel vo Makedonska Kamenica P+5 od 1.300m2 cist imoten lis...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:48Се издава деловен простор од 25 м2 во Центар

Се издава деловен простор - дуќан на приземје во Кула 24, бул.Партиза...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:40Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski so kvadratura ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:24Konstrukcija za plastenik (sera)

Konstrukcija za plastenik (sera) Dimenzi 10 m x 60 m


1 €
или предлог цена
Денес 08:32Се продава или издава деловен простор во сутерен во Делчево

Се продава или издава деловен простор од 138 м² на одлична локација в...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:30Lokal na prizemje vo trgovski centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Trgovski Centar vo Teto...


260.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
300.000 €
Вчера 22:25se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:14Izdavam deloven prostor

Prostorot e zelen za ljubov mu treba krov veceto i farba blisku do ze...


1.235 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 20:17  НОВ ОГЛАС

Prodavam kombiniran stanben i deloven prostor

Info samo na ovoj broj 077805982 077805982 Se prodava dukjan i s...


49.000 €
или предлог цена
Вчера 19:46Se izdava prodazno deloven prostor na atraktivna lokacija

Se izdava prodazno deloven prostor na mosne atraktivna lokacija vo ce...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 17:37DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na prizemje 400 m2, so kancelarii i magacin...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR..СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ОКЕАНСКИ СИТЕМ В...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se Izdava Prostor

Се издава простор со површина од 90 м2, лоциран во Сарај Глумов, маги...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 12:43se prodava deloven prostor 17m2

kaj stara rampa do zgradata PEGLA DO NLB BANKA I KOMERCILJALNA ,IMA B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 12:17Se izdava deloven prostor

Dukanot se naogja pomegju ucilishteto Mirce Acev i gradinkata Rosica....


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 11:34Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:22Se izdava Dukan 120 m2

Se izdava dukan 120m2. na ulica bulevar Makedonija Dukan+Kancelarij...


5 €
или предлог цена
Вчера 11:07ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:42SKOPJE DELOVEN PROSTOR OPSTINA CENTAR-1 DO KATOLICKA CRKV

SKOPJE OPSTINA CENTAR -1 SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 26 m NA ul R...


115 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 10:33Itno i povolno 90 m2 deloven prostor za samo 29999 evra

Na samiot vlez vo Demir Hisar, ulica Bitolska bb , nasproti zdravstve...


29.999 €
или предлог цена
Вчера 10:32Се изнајмува стан на приземје

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Вчера 07:37SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so inventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:23Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 22:18ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 1 Кат деловен дуќан 200 м2 2 кат 220 м...


1 €
или предлог цена
27 сеп 22:05СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 19:53Се издава деловен простор 170 м2 - Аеродром

Се издава деловен простор 170м2 во н. Аеродром на ул. Коста Новаковиќ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 19:27SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 19:17ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул. ...


90 €
или предлог цена
27 сеп 18:18SE IZDAVA NOV LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR

Vo strog centar na Bitola sproti Epinal sa izdava celosno nov komplet...


1 €
или предлог цена
27 сеп 15:13OBJEKT 420m²

SE PRODAVA OBJEKT Lokacija: Skopje, Naselba Radishani (Bel kamen...


231.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 14:57Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плошта...


1.200 €
или предлог цена
27 сеп 14:12IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 13:53DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2 KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 13:53IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2 KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 13:50DELOVEN PROSTOR 30M2

DELOVEN PROSTOR 30M2 KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 13:46DELOVEN PROSTOR 55M2

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 13:46IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2 KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

27 сеп 13:46Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам