Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

17 јул 01:18Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52Промовирано

Restoran kompletno opremen

Se izdava kompletno opremen restoran, spremen za rabota. Povrsina 40...


4 €
или предлог цена
20 јул 16:21Промовирано

SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI

Objekt A- 1294 m2 B- 643 m2 C- 916 m2 Kontakt 071397041 Aleksandar


3 €
или предлог цена
Вчера 20:29Se izdava deloven objekt

Objektot se naoga vo izlez od dracevo , moze da se koristi za poveke ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 18:29СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:06Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 13:00Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:38IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ EAST GATE-SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m x DOLZINA 20m x VISINA 4m


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 10:59Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:37Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt na tri sprata vo Skopje Kvadratura 2000m2...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 08:13Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


89.000 €
или предлог цена
16 авг 20:56Се издава деловен простор-магацин во Пинтија

Магацинот е 1415 м2 со висина од мин. 4,5 метри, отворен простор без ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

16 авг 11:58150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo gr

Objekt 150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo grad...


95.000 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Деловен простор / Магацини

16 авг 11:04Se prodava delovna zgrada I magacini vo Vizbegovo

Se prodava deloven objekt od 1153m2 na plac od 1088m2 vo Vizbegovo vo...


600.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

16 авг 09:34HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

16 авг 09:20Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
15 авг 11:22Магазин за издавање

Издаваме магазин во Индустриска Зона Север Струмица. Втори спрат спр...


350 €
или предлог цена
14 авг 22:40Se izdava magacinski prostor vo Madzari

Od 100m2 do 800 m2 Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 авг 18:14Se prodava i se izdava

Se iznajmuva i se prodava deloven prostor v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 авг 18:13Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
14 авг 13:36Stopanski objekt 382m2 Lozovo

Se prodava stopanski objekt od 382m2 vo stopanski dvor vo Lozovo,


26.000 €
или предлог цена
14 авг 08:37Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crnilist...


31.000 €
или предлог цена
14 авг 08:37Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2. 0d 600m2 Poveke info na 07020...


1 МКД
или предлог цена
14 авг 08:00IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

OBJEKTOT SE NAOGA VEDNAS DO MAKOIL BENZINSKATA STANICA VO CENTO.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 авг 10:11IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 120M2

Objektot se naoga vo najatraktivniot del na M.A.Cento.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 авг 10:08Magacin 100m2

Izdavam magacinski prostor 100-400m2, lizgacka vrata 5 metri visina, ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 авг 22:25Se izdava Objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
11 авг 14:30Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопс...


2 €
или предлог цена
11 авг 13:00Se izdava hala ili magacin od 375 m2

Se naogja do fabrika za kesi feniks pod spomenik kosturnica so dvorno...


По Договор
или предлог цена
11 авг 10:55Se izdava deloven prostor vo Kochani

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vo Kochani. Za povekje...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:58IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati Prostorot...


3 €
или предлог цена
10 авг 20:25Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.450 €
или предлог цена
10 авг 18:51DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ BELVI

IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ HOTEL BELVI NA SAM AVTOPAT...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 авг 11:12OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
10 авг 08:05Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
10 авг 01:56IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m MAGACINOT S...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

09 авг 11:48Se izdava pod kirija fantasticna lokacija na izlez od Skopje

Se izdava dukan - magacin pomegju dva carinski sklada Fersped i Deni ...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

08 авг 16:51Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
08 авг 15:30Se prodava Podrum 25m2 Karpos pozadi City Mall

Se prodava podrum od 25 m2 vo noviot Kompleks City Garden na -2 nivo....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

08 авг 12:36Магацински простор

Се издава Магацин во кругот на Фринко Ул. Бурса со големина од 1000м ...


499 €
или предлог цена
08 авг 09:24Se izdava objekt za magacin vo Kumanovo.

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
07 авг 11:38DELOVEN OBJEKT VO MADZARI - PERO NAKOV

Se prodava ili iznajmuva deloven objekt vo naselba madzari na ulica P...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

05 авг 17:58Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам