Цела Македонија
                   
7904 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бара земјоделско земјиште под наем !

Се бара под наем на 10 години земјоделско обработливо земјиште од 5 ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 20:25Промовирано

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE- Novo Lagovo

Se prodava gradezna parcela 14 dekari vo Novo Lagovo, odma do podvozn...


14 €
или предлог цена
Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Продавам плац во Волково 600м2

Се продава убав плац во Волково 585м2, со објект од 40м2 на него, за ...


33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:06Се продаваат две ниви

Нивите се наоѓаат во индустриска зона Речица, во близина на Куманово,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 16:54PLAC STENKOVEC 1664M² MOZNA ZAMENA ZA KOLA BMW AUDI MERCEDES

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:47Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 16:34SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Денес 15:51Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Денес 15:49nivi vo caska-OTISTINO

Prodavam nivi vo S.otistino. BR-137.... 9.798m2 do reka BR-111/2.....


10.000 €
или предлог цена
Денес 15:06Prodavam plac

Prodavam plac 1245 m2 placot se naoga vo dolno sonje do placot ima ze...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:05Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 14:51Плац во Ржаничино / Plac vo Rzanicino

Се продава плац во нова градежна зона во н.м. Ржаничино - Петровец од...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:39PRODAVAM PLAC VO SKOPSKS CRNA GORA

prodavam plac 900 kvadrata do reka na dobro mesto ima voda struja do ...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:33PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:32PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena :3000evra


3.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:32СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ, ПОКРАЈ АСФАЛТ, БЛИСКУ ДО ГОСТИВАРСКА ПАТАРИ

Се продава парцела блиску до гостиварска патарина, на патот за Зубовц...


1 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 14:28Se prodava plac vo Strumica-ind zona Dobrejci

Se prodava plac od 1500m2 vo Strumica industriska zona Novo Dobrejci ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 14:26Stari lozja

Se prodava gradezno zemjiste pozadi Vodomont Budjo so markica za gra...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 14:20Se bara investitor za gradba

Se bara investitor za gradba. KP 8515/3 vo KO Ohrid 2 vo poranesnata ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:19Атрактивен плац на обиколница

Се продава плац 3.500 м. до самата скопска обиколница со излез на пат...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:16Plac vo Rakotinci gradezen reon

Se prodava plac 1637 m2 vo Rakotinci vo gradezen reon so cista dokume...


36.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:12Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


16 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17 €
Денес 14:05Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
Денес 13:59OVCKA REKA

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:57PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:52SE PRODAVA NIVA VO SELO

SE prodava niva vo selo Izvor Velesko ili se izdava na podolk rok. ...


7 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Денес 13:46SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:33Prodavam plac na Skopska Crna Gora

Placot e 3105m2 vo mesto Gradishte, 35 eur m2. Cist imoten list 075/...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:30Нива до Качанички пат

Се продава нива до Качанички пат викано место Штитине КП. 1730 КО. Г...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

Се продава плац

Се продава плац во Волково на одлична локација со површина од 572 мет...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:21Plac vo Volkovo Djorce Petrov

Prodavam plac vo Volkovo so cist imoten list vo gradezna zona(so povo...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:21  НОВ ОГЛАС

Продавам/заменувам шума

Продавам или заменувам шума од 10декари со уредна документација во с...


1 €
или предлог цена
Денес 13:07Плац позади порта Супериум

Целиот плац е окулу 3781квадратни метри и е во сопственост 23 лица о...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:02Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Денес 13:00PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава нива и овошен насад

Се продава нива и овошен насад во с.Долна Бошава. За повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Plac 2158 m2 , Плац 2158 м2

Се продава плац со површина од 2158 м2 со локација помеѓу Долно и Гор...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Плац во центар Скопје Бл. Јордан мијалков

se prodava plac Се продава атрактивен плац во Центар Скопје 800m2 Ј...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Страна 1 од 198

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам