Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3617 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Garnitura.. Cos Petosed za sedenje

Garnitura Petosed cos nova so pustanje i sandak za alista.. Komplet ...


26.900 МКД
или предлог цена
Денес 17:53Trosed dvosed j fotelja

Se prodava komplet trosed, dvosed i fotelja. Trosedot e so moznost za...


1 €
или предлог цена
Денес 17:43Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:47Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 16:26Set retro fotelji vo odlicna sostojba (ретро фотељи)

Prodavam set od tri retro fotelji vo odlicna sostojba. Ne se cuvani p...


30 €
или предлог цена
- 70 % Попуст
100 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 15:47  НОВ ОГЛАС

Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 14:36КОМОДИ ЕКСТРА КВАЛИТЕТ

Се продаваат нови комоди со екстра квалитет тел. 070 338 240 Антонио


1 €
или предлог цена
Денес 14:16Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 14:06Kreveti dvosed i trosed

Krevet trosed na spustanje so mehanizam mnogu malku koristen zdrav n...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Крива Паланка

Дневна соба / Двоседи

Денес 13:45Garnitura

Garnitura na G e vo odlicna sostokba, ima mehanizam za pustanje koj n...


350 €
или предлог цена
Денес 13:39Vitrina

Se prodava


550 €
или предлог цена
Денес 13:39Klub masa

Se prodava


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

Денес 13:39Vitrina

Se prodava vitrina izrabotena od drvo donesena od germanija


400 €
или предлог цена
Денес 13:39Kanabe/dvosed/garnitura

Prodavam dobro socuvana garnitura (dvosed) 070 600 950 Slavica


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:10Се продава дводелен Витрина-Регал

Се продава дводелен Витрина-Регал, зачувани, сите вратничќи се затвор...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Се продава витрина-регал-комода за телевизор

Се продава витина-регал-комода за телевизор, малку користена, момента...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 13:00Komoda za televizor

Se prodava odlicno socuvana , bez nikakvi ostetuvanja , funkcionalna ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:56TV KOMODA

Komodata e koristena 2 godina, super e socuvana Bojata e kafena so b...


4.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:41Regal

Slikite se od vitrinata i regalot vo 3 dela moze da se menuvaat vo sk...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:33Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58Prodavam fotelja

Se prodava fotelja nova nekoristena Dimenzii: 90x100cm


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Куманово

Дневна соба / Фотељи

Денес 11:54Се продава фотеља голема и мала

СЕ продава многу зачувана фотеља -ретро-голема и мала комплет,може и ...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Денес 11:47Garnitura SIMPO 170 eur ! Druga pokuknina zaradi selenje

Se prodava garnitura SIMPO vo solidna sostojba: Trosed so mehanzam z...


170 €
или предлог цена
Денес 11:11  НОВ ОГЛАС

Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 11:05Prodavam agolna garnitura 270 na 160


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:38  НОВ ОГЛАС

PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA , MOZE I NASLONJACI ...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 10:20Lezaj, tri fotelji i staklena masa

Masichkata i foteljite se prodadeni, ostanat e samo lezajot Cena 15...


1.500 МКД
или предлог цена
- 73 % Попуст
5.500 МКД
Денес 10:15Lezaj, dve fotelji i golema taburetka

Se prodava polovna garnitura eden lezaj na pushtanje, dve fotelji i g...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 10:15Trosed,dvosed,fotelja

Se prodava +389 77938155


550 €
или предлог цена
Денес 10:09Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:48Сет

Тросед , двосед и фотелја. Механизам за извлекување за кревет Еко ...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:28DRVENA KOMODA (VITRINA) чисто дрво

Продава добро сочувана дрвена комода цена 10.000 денари Локација ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 09:21Komoda

Tel.078284552


120 €
или предлог цена
Денес 09:19Fotelji kozni

Fotelji 2 kozni sacuvani ko novi Moze zamena so dobar Telefon


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 09:17Клик-клак лежај кауч тросед

Клик-клак лежај кауч во одлична состојба. Димензија на двоен лежа...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Демир Хисар

Дневна соба / Троседи

Денес 08:59Prodavam Trosed, Dvosed i Fotelja

Koristena garnitura Trosed, Dvosed i Fotelja! Povejke info na 0723...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:57Masicka masivno drvo komoda i sr elementi

Masicka masivno drvo 3000 den Komoda 2200 den Dr dve elementi 1000...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 08:37лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 08:35Masa od USA

Original heritage od USA, so 10 stolici. Mnogu retka serija


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 08:27Trosed i dve fotelji vo odlicna sostojba

Trosedot e so dimenzii 220 × 95 cm Foteljite se so dimenzii 90 × 98 ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Денес 07:44Страна 1 од 91

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам