Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 14:36Garnitura

Garnitura na G e vo odlicna sostokba, ima mehanizam za pustanje koj n...


350 €
или предлог цена
Денес 13:39Kanabe/dvosed/garnitura

Prodavam dobro socuvana garnitura (dvosed) 070 600 950 Slavica


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:10Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58Garnitura SIMPO 170 eur ! Druga pokuknina zaradi selenje

Se prodava garnitura SIMPO vo solidna sostojba: Trosed so mehanzam z...


170 €
или предлог цена
Денес 11:11  НОВ ОГЛАС

Prodavam agolna garnitura 270 na 160


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:38  НОВ ОГЛАС

Lezaj, dve fotelji i golema taburetka

Se prodava polovna garnitura eden lezaj na pushtanje, dve fotelji i g...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 10:15Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:48Сет

Тросед , двосед и фотелја. Механизам за извлекување за кревет Еко ...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:28Prodavam Trosed, Dvosed i Fotelja

Koristena garnitura Trosed, Dvosed i Fotelja! Povejke info na 0723...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:57Trosed i dve fotelji vo odlicna sostojba

Trosedot e so dimenzii 220 × 95 cm Foteljite se so dimenzii 90 × 98 ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Денес 07:44Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:42Петосед

Петосед со опција за спуштање и одоздола место за складирање на посте...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 20:39Аголна гарнетура со механизам за пуштање

Се продава аголна гарнитура со фотеља + механизам за пуштање за спиењ...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:50Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:26Аголна гарнитура, Кревет и Фотеља.

Се продават аголна гарнитура(седмосед) 2.80 х 2.60м. висина 90cm ши...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:36SOLIDNI TROSED DVOSED, FOTELJI EFTINO

SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED OD EKOKOZA(SKAJ) VO SOLIDNA SOSTOJBA S...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:48Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
Вчера 13:58Garnitura so pustanje

Se prodava garnitura od Simpo so mehanizam za pustanje, mnogu socuvan...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 13:00Sofi

Novi


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46Продавам гарнитура

Продавам тросед + фотеља Цена 6000 денари Локација - Автокоманда


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:02SE PRODAVA TROSED, DVOSED I FOTELJA

Se prodava trosed, dvosed i fotelja kako novi koristeni se samo edna ...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32GARNITURA ZA SEDENJE.

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO.PRODAVAME PREUBAVA GARNITURA ZA SEDEN...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:59Trosedi

Se prodavaat dva isti trosedi na spustanje, kombinirano so materijal ...


1 МКД
или предлог цена
03 окт 17:26Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


900 €
или предлог цена
03 окт 13:19Trosed so ge i fotelja

Trosed povrsav so ge i fotelja vo odlicna sostojba Trosedot se pusta...


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 12:48Garnitura.. Cos Petosed za sedenje

Garnitura Petosed cos nova so pustanje i sandak za alista.. Komplet ...


26.900 МКД
или предлог цена
03 окт 12:09Se prodava garnitura(2 troseda+1dvosed+1fotelja)

Se prodava KOMPLETEN dobro socuvan i malku koristen namestaj za 3 sob...


7.500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
15.000 МКД
03 окт 11:59Agolna garnitura na otvaranje so fotelja

Se prodava trosed i dvosed so agolen element i fotelja. Trosed dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
03 окт 11:57Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
03 окт 11:28Prodavam Starinski Dvosed & Stilski Stolici od 1920god.

Stari stilski stolici so dvosed .treba restavracija 1920g se. 150e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 окт 10:39Дневна соба

Се продаваат тросед (195x95), двосед (155x95) и фотеља (95x95) , сунг...


21.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
23.000 МКД
03 окт 09:37Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 окт 09:29ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 окт 09:26Trosed i dvosed

Se prodavaat trosed i dvosed i dvata na spustanje,kupeni se pred 6 me...


14.000 МКД
или предлог цена
03 окт 08:16NOVA GARNITURA SO MEMORI PENA

Nova garnitura se Gleda od Slikite kupena od Prima 2020 dimenzi 270sm...


20.000 МКД
или предлог цена
02 окт 22:56Се продава аголна гарнитура и фотеља

Продавам аголна гарнитура и фотелја со следниве димензии: 300x190 ...


34.000 МКД
или предлог цена
02 окт 20:00Се продава кожна гарнитура

Се продава комплет кожна гарнитура и две масички во добро сочувана с...


1 €
или предлог цена
02 окт 18:20Agolna garnitura....

Prodavam agolna garnitura kombinirana na izvlekuvanje so 6 pernici......


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
02 окт 17:26Krevet

Se prodava trosed so klik klak mehanizam za spustanje


4.000 МКД
или предлог цена
02 окт 12:43Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам