Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
534 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 19:03KЛУБ МАСА - НОВА

Се продава, нова, некористена клуб маса со димензии 75*40*50 см. со т...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:28Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 18:17Se prodava masa za dnevna soba

Se prodava masa za dnevna soba, so eden raft. Masata e napravena od d...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 16:12Masa od USA

Original heritage od USA, so 10 stolici. Mnogu retka serija


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:23Klub masa

Se prodava klub masa so dimenzii 120/50/44


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:10KLUB MASICKA

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO SE PRODAVA PREUBAVA MASICKA SO MASIVN...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Masa, stolici, tepih

Se prodavaat 4 drveni stolici, koristena samo edna (7000 den), klub m...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:47Klub masa

Se prodava Klub masa dimenzii 115/65/50,komplet so staklo


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 10:13Staklena masichka

Se prodava staklena masichka na rasklopuvanje vo tri dela avtomatski ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:51klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 00:25Masicka masivno drvo komoda i sr elementi

Masicka masivno drvo 3000 den Komoda 2200 den Dr dve elementi 1000...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 21:493 Stakleni Masi

Se prodavaat dve Tarpezariski Stakleni Masi 180 x 110 x 75 i 165 x 90...


200 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
270 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 21:06Клуб маса - Високо квалитетна дрвена

Се продава високо квалитетена дрвена клуб маса како на сликата. Маса...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 20:56Трпезариска маса

Користена трпезариска маса со 4 столици, има и дополнителен дел за зг...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 13:00Prodavam Klub Masicka

Prodavam klub masicka socuvana ispravna dolzina 110 cm sirina 55cm vi...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 12:45Prodavam Stilska Masa

Stilska klub masa socuvana dimenzii 130×60cm visina 55cm cena 40€


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 12:44Masi

Трпезариски маси


8.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Дневна соба / Маси

Вчера 11:31IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:21Se prodava ekskluzivna masa masivna

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 09:08masicka

Se prodava masicka od drvo masivno. Americko proizvodstvo.


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 сеп 19:11Работно биро

Купено пред 4месеца Висина 77цм Должина 140 Длабочина 70


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

24 сеп 23:34Masa za dnevna

Se prodava masa za dnevna 100x60 , nova


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

24 сеп 22:06MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Tel.078 224 053


3.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 20:07Prodavam nova klub masa

Nova klub masa ne koristena 90x50x50 ..dostava besplatna


3.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:58Masa i 6 stolovi

Se prodava Masa I 6 stolovi zacuvani izraboteni od masivno drvo. Masa...


11.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:51Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola.


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

24 сеп 08:50Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola.


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

24 сеп 08:50Masi

Masa dim 140×80plus pustena 180×80


1.300 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.450 МКД
23 сеп 22:05Клуб маса

Продавам од полно дрво клуб маса 120 х 64 х 51. Klub masa


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

23 сеп 19:28DVE KLUB MASICKI , MASICKA

Se prosavaat dve masicki cenata za edna e 4000 den


4.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:14Trpezarija

Kako nova So 5 stolici cena po dogovor Kontakt: 073232507 073232507 0...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 14:39Nova klub masa masicka bela boja NOVA

Se prodava ne upotrebena poradi nesoodvetna dimenzija ...od meblomast...


1.800 МКД
или предлог цена
23 сеп 14:38Se prodava klub masa

Se prodava klub masa, edna godina koristena, socuvana, nigde ne e ost...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

23 сеп 13:00Klub masa

Italijanska staklena klub masa


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

23 сеп 09:32Masi plotni tv komodi orev buka dab drvo

Astal dooel Skopje vi nudi najrazlicni proizvodi od drvo za enterier ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

23 сеп 00:09СЕ ПРОДАВА мало (клуб)масиче

Се продава мало масиче димензии 120x50 Цена по договор контак...


1 €
или предлог цена
22 сеп 21:24Клуб маса од травертин

Клуб маса соделива плоча од травертин со димензија 100 х 60 цм, дебел...


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 17:39Drvena masa

Se prodavat dve drvreni masi, moze i posebno, 400 денари една


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 17:17Klub masa

Pravoagolna so staklo 5400 den Pravoagolna bez staklo 4500 den Kvad...


5.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 17:15Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам