Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
682 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

TV KOMODA SO TRKALCA I ROTIRACKA GORNA PLOCA

PRODAVAM TV KOMODA SO TRKALCA, ROTIRACKA GORNA PLOCI I STAKLENI VRATI...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 19:23KOMODA

Prodavam komoda 80x36x67 malku koristena. Informacii na tell: 075/271...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:51  НОВ ОГЛАС

Drveni komodi , masi , zakacalka so candce za cevli..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


1 €
или предлог цена
Денес 11:15МЕБЕЛ ЗА ДНЕВНА КОМПЛЕТ/ ПОЕДИНЕЧНО

Се продава мебел за дневна или за салон, поединечно или комплет, во о...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:01Komoda Vitrina

Komoda Витрина za vo dnevna nova.. 180cm Extra cena 3000 den..


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:34  НОВ ОГЛАС

Polica za knigi,raftovi za dnevna soba

Prodavam polici za cena od 2500den;kvalitet na izrabotka i material.


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:06Komoda od drvo

Se prodava polovna komoda od drvo dobro sochuvana bez grebnatini Di...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Денес 09:55Plakar

Se prodava plakar zacuvan vo dobra sostojba Se naogja vo Skopje Karp...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:16  НОВ ОГЛАС

Regal

240x50x240 vo tri dela cena ekstra, regal + vitrina 077-719-399 0...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 14:44Natkasna stalaza

Natkasna stalaza 30evra


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 12:45Ekstra socuvano

Se prodava vitrina/plakar za dnevna soba so komoda za televizor..socu...


10.999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:19PRODAVAM KOMODA OD MASIVNO DRVO

Prodavam komoda od masivno drvo,dimenzii 1,80 m visina, 2 m sirina, c...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:41TV KOMODA

Se prodava TV komoda kombinacija od drvo- staklo -metal. Komodata e ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:36Se prodava komoda

Se prodava socuvana komoda, liceto e od cisto masivno drvo dolzina 17...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
25 сеп 22:35Lakirana komoda

dobro ocuvana


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 сеп 21:12Продавам тв комода

Продавам тв комода, цена по договор. 078 272 624 Никола


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 сеп 19:35PRODAVAM KOMODA

KOMODATA E VO ODLICNA SOSTOJBA


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

25 сеп 16:47Regal Komoda Vitrina

Mnogu malku koristen bez ostetuvanja so lice od medijapan vo odlicna ...


200 €
или предлог цена
25 сеп 11:27Komoda klub masa polici

Prodavam komoda so polici i klub masa. Vo odlicna sostojba bez greban...


14.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 23:55REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

24 сеп 10:03Komoda od masivno Drvo 180x110x43

Komodata e vo ispravna sostojba I mnogu zacuvana. Izrabotena e od mas...


4.200 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:51Регал

4-делен регал, помеѓу 2 метри и 30 цм и 2 метри и 50 цм долг, поме...


12.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:55Se prodava regal i termo pecka

Se prodava regal,vo odlicna sostojba.Regalot e kompleten no vo moment...


1 €
или предлог цена
23 сеп 16:49СЕ ПРОДАВААТ ПОЛОВНИ ВИТРИНИ, КОМОДА И ТРПЕЗАРИСКА МАСА

ЗА СИТЕ КОМПЛЕТ СЛЕДУВА ПОПУСТ ! КОНТАКТ: 072 313 235 - Павел 0...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 15:11Drveni komodi, masi,cevlanik so zakacalka..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 11:48Se prodava komoda i staklena masa

Komoda za dnevna soba I mala klub masicka. I dvete raboti se vo od...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:02Zakacalka za pretsobje

Zakacalka so orman za konduri super sostojba 150x 230


1.390 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:23Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 сеп 21:52Комоди, изведба од чисто дрво

Две идентичникомоди од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:38КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
22 сеп 17:38Vitrini i komodi

odlicno socuvani kvalitetni


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:15VITRINA

Se prodava vitrina dobro socuvana, koristena edna godina.


По Договор
или предлог цена
22 сеп 13:55Vitrini so staklo I detsko krevetce

Info na Telefon 077 834 638 Dve zasebni vitrini so staklo I detsko kr...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:11PRODAVAM STARINSKI RETRO REGAL VITRINA

Продавам ретро старински регал, витрина со шифоњер. Во одлична состој...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 сеп 06:03Se prodava anticka komoda masivno drvo, biblioteka/polici

Se prodavaat: - anticka komoda od masivno drvo stara najmalku 50ti...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 сеп 01:22Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 сеп 21:10Komoda

Se prodava Komoda/Fioka so dimenzii 103x35x30


1.300 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:06Prodavam komoda EKSTRA socuvana

Poradi renoviranje prodavam komoda skoro nova EKSTRA socuvana bez nik...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 сеп 19:00Регал - мост

Контакт: 076 287 204


4.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:43KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 18:48Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам