Подкатегорија:
                   
1435 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masi stolici

Prodavam masi stolici za kafic imam 30 kompleti vo cenata vlegvet i ...


105 €
или предлог цена
Вчера 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

masa

se prodava klub masa 1,30x75 Visina 45 vo odlicna sostojba so fioka...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 22:22Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:34Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:34Prodavam Drvena masa

Prodavam Drvena masa, so original bosansko drvo ,masata e socuvana do...


130 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 21:33MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

MASA F-1,5m KLUPI 1,3m


1 €
или предлог цена
Вчера 21:29Izrabotka od masivno drvo na SKALI,MASI

Izrabotka od masivno drvo na SKALI,MASI


1 €
или предлог цена
Вчера 20:53Izrabotka na masi, barski stolici i Hairpin nogarki

Izrabotka na: Klub masi precnik na plotnata 65cm, vkupna visina 4...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 20:37Izrabotka na Hairpin nogarki

Izrabotka na Hairpin nogarki. Dimenzii od 15cm do 110 cm. Cenata zav...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 20:37Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:45Masi i stolici

Masi i stolici za prodazba


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 19:26Masa

Masicka od kovano zelezo 50 na 85 so staklo od 6mm boja antika cena ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:23masi

masite 7000 den stolicite 2000den


1 €
или предлог цена
Вчера 19:14Masa so 6 stolici

Masa so 6 stolici. Koristeni edna sezona, ne osteteni.


200 €
или предлог цена
Вчера 19:14Se prodava masa

De prodava trpezariska masa od polno drvo so dimenzii 140(220)x100x80...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:07Се изнајмуваат високи маси (Коњопои)

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои) за секаков вид свечености просла...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
Вчера 18:53Barski masi ( Konopoi )

Се изнајмуваат високи барски маси, конопои за секакви свечености и за...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 18:01STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE И СЕРВИС NA SEKAKOV VID NA: 🌟STOLICI 🌟FOTELJI 🌟TAB...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 17:43MASI NA RASKLOPUVANJE ZA KETERING, NASTANI...

masi na rasklopuvanje za ketering, nastani... IVERICA 2,5 santimi de...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:11  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA STOLCINJA STOLICI MASI

Izrabotka na metalni stolcinja so drvena podloga vo sekakva golemina...


5.421 €
или предлог цена
Вчера 14:34IZRABOTKA NA MASI KLUPI GARNITURI

Izrabotka na masi klupi garnituri so vrven kvalitet 070_552_109


9 МКД
или предлог цена
Вчера 14:34PRODAVAM BARSKI MASI KONJOPOI

Prodavam visoki masi okrugli novi 070 552 109


111.111.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 14:33Трпезариска маса нова

Изработена од масивно дрво комбинација даб-костен. Димензии: Должин...


4 €
или предлог цена
Вчера 13:58Astal, stolici I tepisi

Se prodavaat 6 stolici ( 300eu) Trpezariski astal (170 eu) Klub m...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:11Komplet masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa

Komplet skandinavski dab masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa (klupata...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 13:00Се продаваат маса,4 столици и 2 лустери

Се продаваат маса,4 столици и 2 лустери


320 €
или предлог цена
Вчера 13:00Продавам разно Plasticna masa za terasa

Prodavam: Plasticna masa za terasa na sklopuvanje golema stabilna 2....


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Masi stolici

Prodavam masi stolici za kafic imam 30 kompleti vo cenata vlegvet i ...


105 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Prodavam masi 75cm na 85cm

Prodavam masi 75cm na 89cm cena 50e tel 071350544


50 €
или предлог цена
Вчера 12:50Prodavam klupa -separe

Prodavam klupa separe proizvodstvo na Mahagoni Kumanovo dolzina 175cm...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:50105 € komplet so si pernici , vo mnogu dobra sosotojba

Kontakt 072708089


105 €
или предлог цена
Вчера 12:48  НОВ ОГЛАС

Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:34Stolici Столици

Se prodavaat 6 beli i 2 zeleni stolici Na belite stolici e ispukana ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 10:45Staklena masa

Se prodava masa so preklop 150*90vo pravoagolna polozba i 150*150vo k...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39Garnitura

🙃 garnitura za tarasa ili vo dvor kombinirana.


2.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
3.300 МКД
Вчера 09:55Komplet Trpezariska Masa & 6 Stolici

Komplet trpezariska masa temno staklo i 6 stolici. Sochuvani vo super...


225 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
250 €
Вчера 08:45Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje stolici ekstra ceni so nas ili vas matrijal (cenata se od...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 08:24Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09Metalni Nogarki za Biro

Se prodavaat Metalni Nogarki za Biro ⬇️Dimenziii⬇️ 60/50 - 73cm vis...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 00:03Високи маси - коњопои

Продавам високи маси - коњопои. Нови и неупотребени. Цена по договор...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

21 мар 22:24Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам