Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lavabo IDEAL STANDARD DOLOMITE 60x47 so cesma

Se prodava lavabo Ideal Standard мијалник со получизма сет 60x47 nov...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 21:02PRODAVAM WC MIJALNIK

PRODAVAM WC MIJALNIK SO VGRADEN ELEMENT DIM. 81,5 SIRINA 49,0 DLABO...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 09:43Lavabo so cizma

Prodavam mnogu malku koristeno lavabo so cizma....


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 08:29Lavabo cizma 1000 den

Lavabo i cizma komplet Dimenzi 50 na 39 sm 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 03:52Мијалник со чизма

Се продава, скоро нов, мијалник со чизма, 60 cm. Тел. за контакт: 07...


1.200 МКД
или предлог цена
01 фев 18:01Prodavam Mijalnik, Kazance, i WC solja

Prodavam Miljalnik za vo kujna, kazance i WC solja za 3000 den site ...


3.000 МКД
или предлог цена
01 фев 09:46МИЈАЛНИК

Димензии 80×60 ×15 см . Отвори 36х 33 х 15 см .Одлично сочуван со...


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 08:07Moderni mijalnici

Dimenzii po naracka i boja po vash izbor!


300 €
или предлог цена
01 фев 00:24mijalnik мијалник umivalnik i cizma

Prodavam mijalnik i čizma komplet. dimenzii na mijalnikot 60×47. Visi...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 МКД
31 јан 20:45Se prodava umivalnik i solja/умивалник,шоља

Se prodava : -Umivalnik so cesma i sifon -Wc solja so kazance Kor...


3.000 МКД
или предлог цена
31 јан 15:54ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ

ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ МИЈАЛНИЦИ: Мијалник вградлив ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

31 јан 14:33Umivalnik + cizma

Dimenzii 600x450 2 parcina Tel. 077 749 144


1.000 МКД
или предлог цена
31 јан 11:04Mijalnici Polovni So Cesmi GERMANSKI i Bide

Prodavam Polovni Mijalnici super kvalitet GERMANSKI so Cesma i Bide ...


1 €
или предлог цена
30 јан 13:13Komplet umivalnik kabinet so ogledalo i cesma

Komplet dolni i gorni elementi za umivalnik 65 cm sirocina Komplet s...


7.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

30 јан 10:15Mijalnik Fayans

Se prodava mijalnik Fayans,koristen 6meseci 48cm*53cm


2.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:22Umivalnik so cizma

Prodavam umivalnik so cizma izvadeni se od nov stan i ne se koristen...


800 МКД
или предлог цена
28 јан 19:19Продавам чизма за лавабо

Продавам чизма за лавабо во добра сосатојба. Цена 600 денари. Конта...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

26 јан 10:32Mijalnik ( Мијалник )

Се продава мијалник со чизма.


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

24 јан 17:14Мијалник и шоља за wc

Нов мијалник 55ка или 60ка (со сите додатни делови) = 2700 ден Шоља ...


3.700 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

24 јан 07:11Се продават 3 мијалници

Мијалниците се неоштетени, како излезени од салон, со димензија 50x4...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

20 јан 21:57Lavabo so chizma

Skoro novi socuvani malku koristeni. So cesma


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

17 јан 15:17НОВ НЕКОРИСТЕН МИЈАЛНИК

ДИМЕНЗИИ 140/ 50 ЦЕНА 50 ЕУР ТРАЈЧЕ 078-274-820 078-274-820


50 €
или предлог цена
16 јан 12:16Мијалник

Користен но добро сочуван


По Договор
или предлог цена
12 јан 08:20LAVABO NOVO IDEAL SO CESMA

Prodavam glanc novo IDEAL Lavabo so cesma 60x47cm Za povekje info:...


3.999 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
10 јан 11:42Mijalnik i kazance za wc

Prodavam mijalnik-lavabo so cizma 1500 den i kazance 600 den 070/25...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

08 јан 14:02Polucizmi Ideal Standard

Продавам две получизми Идеал Стандард, користени само 1 месец, сочува...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

05 јан 10:35Prodavam lavabo so cizma

Lavabo I cizma komplet


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

04 јан 07:12PRODAVAM MIJALNIK

PRODAVAM MIJALNIK + cizma R


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

04 јан 00:24Мијалник

Користен но добро сочуван


По Договор
или предлог цена
03 јан 11:51Умивалник/Umivalnik/Mijalnik/Мијалник

Малку користени НАДГРАДНИ умивалници со 'темпомат' чешми. Може и без ...


2.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

31 дек 02:03Mijalnici Polovni So Cesmi GERMANSKI i Bide

Prodavam Polovni Mijalnici super kvalitet GERMANSKI so Cesma i Bide ...


1 €
или предлог цена
30 дек 09:15UMIVALNIK MIJALNIK MAL SO CESMA

Zacuvan umivalnik komplet so cesma mnogu malku koristeni kako novi


11 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

29 дек 08:09Мијалник+казанче

Тел.070 338 855


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

24 дек 20:52Lavabo zachuvano

Se prodava lavabo. Relativno novo od renoviranje, no ne se koristi po...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

23 дек 11:38OTPUSUVANJE SADOPERI/UMIVALNICI

Otpusuvanje zatnati


55 МКД
или предлог цена
17 дек 20:27umivalnik so cizma

malku koristeni vo odlicna sostojba


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

17 дек 10:54MIJALNIK NOV + CESMA IDEAL STANDARD / МИЈАЛНИК НОВ + ЧЕШМА

MIJALNIK NOV + CESMA MARKA IDEAL STANDARD NE KORISTENI !!! ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

12 дек 18:33Stilsko lavabo za banja, Hatria 17:00

Stilski mijalnik Hatria 17:00, za vrz plotna. Instaliran vo vikend ku...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

11 дек 15:20Umivalnik so cesma za vo kupatilo

Zacuvan umivalnik so dimenzii: Sirina 1000 mm, dlabocina kon zidot...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

09 дек 13:45Мијалник со чешма / mijalnik so ceshma

Се продава скоро нов мијалник IDEAL, со нова чешма, crvenkastata boja...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

06 дек 16:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам