Цела Македонија
                   
2683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 11:02НОВ ОГЛАС
Промовирано

PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

Renault trafik 19 dci

Renault trafik 1.9 dci 2005 260 000 km Klima Registrirano do maj 2023...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 сеп 15:24Промовирано

Fiat Ducato 2.0Multijet

Fiat Ducato 2.0 Multijet 2003 godina Dozvolena nosivost 1500kg Regist...


2.300 €
или предлог цена
Радовиш

Комбиња

Денес 18:15  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI H1 KOMBE

2001 god vo dobra sostojba registrirano pred 1 mesec servisirano so n...


3.200 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

Денес 18:08Mercedes Vito 111 CDI 2010 godina

Se prodava mercedes vito vo top sostojba,full oprema,cena 6500 evra ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 17:45KOMBE OPEL MOVANO

2013 God. 2300Cm3 92 KW 1400 KG NOSIVOST 45000 km POMINATO Dolzi...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 17:16PEUGEOT BOXER 2.2 DIESEL 2008 GODINA

Se prodava Peugeot Boxer 2.2 diesel 2008 godina Uvezeno od Holandi...


5.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.900 €
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 16:38Mercedes Vito long 8+1 2006

Mercedes Vito so klima automatic .registrirano do 02.2023.servisirano...


8.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 14:05  НОВ ОГЛАС

Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 14:04Vrsime prevoz so kombe

Vrsime prevoz so kombe Kontakt 070207885 071646242


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Денес 13:55FIAT DOBLO 2010 Godina 66 KW

FIAT DOBLO 2010 godina ZAFATNINA NA MOTOR: 1248 SM3 SILA NA MOTOR: ...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Продавам комбе ИВЕКО ДЕЈЛИ

Комбе IVECO DAYLI , произведено 2003 година , во исправна состојба ,...


По Договор
или предлог цена
Карбинци / Штип

Комбиња

Денес 13:00VW Transporter T5 2009

2009 Godina Dizel 1.9 62 kw 204.000 km Cenata e so vklucen ddv...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Денес 13:00HYUNDAI h100 2.5 dizel

KOMBE H100 TOVARNO NA DELOVI (SAMO MOTOR I MENjAC PRODADENO) KIA P...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 12:45Ford Transit Connect , Pickup , Pikap

Pikapot e vo odlicna sostojba. Uvezen od Svajcarija vo 2019g Bez ko...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:51Prodavam sedista 3x2..dve trojki

Prodavam dve sedista trojki .znaci 6.


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 11:43Sedista za Ducato. yamper.boxer .

Prodavam predni sedista od kombe vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 11:42  НОВ ОГЛАС

Се продава комбе Ивеко Дејли 3,0 Ц65 2008

Се продава комбе Ивеко Дејли 3.0 Ц65 2008 година. Комбето е во испр...


5.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 €
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 11:15Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

Се продава комбе Ивеко Дејли 2,3 2008

Се продава комбе Ивеко Дејли 2,3 2008 година. Поминати реални килом...


4.400 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.200 €
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 10:54FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2010g KLIMA

FORD TRANSIT 2.2 TDCI GODINA : 2010 POMINATI : 202.000 KM SO KLIMA...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 10:43T5 Caravelle

Prodavam WV karavela 2500 sm3 128kw so 8+1 sediste 2006 godina regis...


9.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 10:33Mercedes Sprinter 311 CDI

Se prodava Mercedes Sprinter 311 CDI 80 kw vo top sostojba registrira...


8.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.000 €
Струмица

Комбиња

Денес 10:21Delovi za fiat ducato alternator

-Se prodava ispraven alternator za fiat ducato so vacuum pumpa -novi ...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Комбиња

Денес 10:02Sprinter 412 22+1 mozi zamena

Se prodava sprinter 412 1998g.so.23 sedista. Panorama stakla. klim...


2.700 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
3.500 €
Струга

Комбиња

Денес 09:54Ford Transit ladilnik

Se prodava kombe ladilno redovno servisirano i odrzuvano so 250000 km...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 09:42Ford Transit

Se prodava Ford Transit 2007 godina,2400cm3,103kw .263000 pominati ki...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 09:42Iveco ladilnik ладилник terkoming термокинг frigo фриго

Iveco Daily C35 2008 ladilnik -18 Voziloto e vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 09:27Iveko kombe 97g. 2.7d ladnjace za parno

Ispravno..


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:26reno trafic furgon so nosac za pvc ili staklo

se prodava vo dobra sostojba 2.0 diesel 43kw so nosac za staklo ilo p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:20Subaru Libero 4x4 4wd

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 godina so atestiran plinski ured. ...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 01:15Volkswagen transporter 2.0tdi 2010

Volkswagen transporter 2.0 tdi euro 5 Oprema klima abs bord computer ...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 23:16Ladilnik,termoking hladnjaca,sandak,sanduk,kofer

Se prodava termoking 12v vo ispravan sostojba raboti na trofazna stru...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

Вчера 21:14Mercedes Sprinter 316 cdi

Kombeto e 2010 god. So termoking so mnogu dobra izolacija .na vozilot...


8.200 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

Вчера 21:14Ford transit

Ford transit 2.2 cdti 115T300 Uvoz svajcaria 🇨🇭Plateni site dav...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 19:36  НОВ ОГЛАС

2014 118.000km 3metra tovaren prostor

Nov uvoz od germanija


14.800 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Вчера 18:582015 316 cdi Mercedes Sprinter termoking

Kufer 4metra dolg 2m sirok 2 m visok


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Вчера 18:58PEUGEOT EXPERT 2.0 HDi 2009 LONG MAXI

.Се продава комбе Peugeot Expert L2H1 2.0 HDI Поминати 209000 км Прои...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 18:13Iveco daily

- iveco dayli 3.0 -2008 godina -komora -rampa so nosivnost 1 ton ...


1 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 18:02MERCEDES VARIO 612D

- Производство: 1998 Година. - Возилото е во одлична состојба. - По...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Комбиња

Вчера 17:17Se prodava wv CRAFTER 2.0 166konja reg zelen karton

Kombeto e max zacuvano vredi da se vidi. Moze i so se firma servis sv...


14.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 17:08Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам