Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2458 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Noz za nutribulet

Extractor Blade for Nutribullet


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 20:35Kombiniran sporet

Prodavam sporet gorenje 4 na plin,2 na struja,ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:58MIKSER

Mikserot e trofazen,extra zacuvan i ispraven mnogu malku koristen


600 €
или предлог цена
Денес 19:58Motor za masina za perenje

Motor za masina za perenje Qvatro


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:35EL. MOTOR I PROGRAMATOR OD GORENJE MASINA

PRODAVAM EL MOTOR I PROGRAMATOR OD MASINA ZA PERENJE GORENJE INFORMA...


1.250 МКД
или предлог цена
Денес 19:23BOJLER ZA PARNO I SOLAR 200 LITRI

Bojlerot e SUNSYSTEM BUGARSKI Kombiniran za parno i solar Skoro nov...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Денес 18:43KAMIN NA PELETI 10kw

KAMIN NA PELETI 10kw Mnogu malku koristen


480 €
или предлог цена
Денес 18:35se prodavaat termo pecka

se prodavaat termo pecka elind 3, dve kvarcni pecki i televizor filip...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:30  НОВ ОГЛАС

Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:29  НОВ ОГЛАС

KIRBY AVALIR 2

Se prodava kupen nov vo Bellgija upotreben 10 Pati za domasna upotreb...


1.500 €
или предлог цена
Денес 15:14frizider caso design Dry-Aged Cooler-od swiss

kvaliteten frizider caso design Dry-Aged Cooler SW-28,od swiss,inox, ...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Денес 14:57Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
Денес 14:37Se prodava masina za perenje Kerting WK5061

Se prodava masina za perenje Kerting WK5061 Masinata e stara okolu 8 ...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 13:53pramosmukalka rainbow e series vacuum,na voda

profesionalna pramosmukalka rainbow e series vacuum,na voda,od swiss


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
Денес 13:43Sporet Gorenje so ramna ploca

Prodavam sporet Gorenje so ramna ploca vo odlicna sostojba bez nikakv...


240 €
или предлог цена
Денес 13:42Beko masina 7kg

Masinata e vo ispravna sostojba se prodava poradi kupena pogolema mas...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:27Bojler protočen-Stiebel Eltron,trofazen

Protočen Bojler-Stiebel Eltron, trofazen, kupen e 249€,avtomatsko pod...


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
Денес 13:07SAMSUNG Mikrovalna,Nova

Mikrovalna nova SAMSUNG. Naselba Ilinden, mob.tel.077816268


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:06Masina za perenje, susara i detsko biro

Се продава машина за перење садови, сушара за алишта и биро за детска...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodavaat 2 SUSHARI GORENJE

Se prodavaat 2 SUSHARI GORENJE. Ednata GORENJE WT-910, 8l Vtorata ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava MASINA ZA SIENJE BAGAT

Se prodava MASINA ZA SIENJE BAGAT. Masinata za sienje e vo besprekorn...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Продавам расипан фрижидер

Продавам расипан фрижидер. Марка „зануси“, има дел за ладење и за зам...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Денес 12:57  НОВ ОГЛАС

Sporet

Se prodava sporet BEKO star 5 godini, funkcionalen vo odlicna sostojb...


5.000 €
или предлог цена
Денес 12:52  НОВ ОГЛАС

Pecka magma 7, kamin

Prodavam trajno zareca pecka magma 7. Vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:42Sporeto na drva

Se prodavam sporeto na drva vo mnogu dobra sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:41BEZICNA PHILIPS PRAVOSMUKALKA

Nova pustena nekolku pati, najmokjnata pravosmukalka od Philips model...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:34Masinki za sisanje WHAL, GRUNDIG, MOSER

Prodavam masinki za sisanje marka WHAL, Grundig, Moser. Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:29ФРИЖИДЕР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА И СУПЕР ЦЕНА

Се продава фрижидер во одлична состојба и по супер цена - 145 см, GOR...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:00Servis za masini za susenje alista.....servisiranje

servis za masina za susenje na alista servisiranje na masini za ...


7 €
или предлог цена
Денес 10:51Servisiranje masini za perenje alista ____servis

servisiranje na masini za perenje alista ...seervis za bela tehnika ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:51Servisiranje na masici za perenje sadovi...servis

servis za mienje na sadovi...servis i na masini za perenje na alista,...


3 €
или предлог цена
Денес 10:51servis na vgradlivi furni i plitni i sporeti

servis na vgradlivi furni plotni i sporeti servis za masini za b...


8 €
или предлог цена
Денес 10:51servis za mikrobranovi

servis za mikrobranovi i bela tehnika


5 МКД
или предлог цена
Денес 10:51servisiranje na sporeti ......

servisiranje na sporeti vgradlivi furni i plotni


3 МКД
или предлог цена
Денес 10:51servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
Денес 10:51Philips Series 3000 aparat za kafe

Se prodava aparat za kafe marka Philips.Za informacii NAUM 070/329-244


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:51електричен шпорет elektricen sporet

ST sporet elektricen ispraven (osven dolniot greac na rernata) kupen ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:31Bosh masina za sadovi nova

Prodavam nova Bosh masina za perenje sadovi , nikogash neupotrebena


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:26  НОВ ОГЛАС

ЗАМРЗНУВАЧ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ПО СУПЕР ЦЕНА

Се продава вертикален замрзнувач во одлична состојба, 170цм.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:11  НОВ ОГЛАС

Продавам чистач на пареа за подови

Продавам чистач/ѓогер на пареа H2O Mop Ultra (се користи за чистење п...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:06Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам