Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Filtri filter za shark navigator NV350 sunger+filc

Комплет филтер сунгерест + филц за Shark Navigator NV350. Исто так...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam kirby posledna serija!

Prodavam kirby 2018 posledna serija, koristeno samo 2 godini. Pogolem...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava Robot Pravosmukalka Samsung Powerbot VR5050

Се продава робот правосмукалка, Samsung vr5050 samo 4 meseci koristen...


250 €
или предлог цена
Вчера 10:45Shark Navigator

Sunger so filc + hepa filter


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:05  НОВ ОГЛАС

Shark Navigator

Sunger so filc 300 den Hepa filter 700 den Kratki ctevo 900 den Ka...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37  НОВ ОГЛАС

servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
29 мај 18:55Motor za pravosmukalka

Ispraven motor 1200 W.


10 €
или предлог цена
29 мај 18:13KIRBI KIRBY SENKTRIA КИРБИ

Се продава Кирби Сенктриа комплет со кутија и сите делови што идат со...


300 €
или предлог цена
29 мај 13:48Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
29 мај 13:07Pravosmukalka Usisivač Правосмукалка неотпакувана

Суво и мокро Wet & Dry neotpakuvana nova .1300 WATT


4.900 МКД
или предлог цена
29 мај 13:00Kirby ot site modeli ot shvajcaria kako novi

Kirby mashini ot ch kako novi mnogu malu koristeni kako novo so se ko...


500 €
или предлог цена
29 мај 10:41Pravosmukalka Fuego 2000 den

Odlicna skoro nova garancija do juli kupena od neptun.cenata e fiksna...


2.000 МКД
или предлог цена
29 мај 10:33Pravasmukalka

Se prodava pravasmukalka malku koristena so kanester


2.500 МКД
или предлог цена
29 мај 09:59ROVUS

Se prodava pravosmukalka ROVUS na voda so hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 23:29Робот за чистење на прозорци ECOVACS WINBOT 920

Одличен робот за чистење на прозорци и др рамни површини. Се продава ...


135 €
или предлог цена
28 мај 22:16НОВА ОРИГИАЛНА КЕСА ЗА "SAMSUNG" SC4135-1600w.

ПРОДАВАМ НОВА,НЕУПОТЕБЕНА ОРИГИНАЛНА ПЛАТНЕНА КЕСА ЗА УСИСИВАЧ "SAMSU...


500 МКД
или предлог цена
28 мај 22:15ОРИГИНАНА ПАПУЧА И ЦЕВКА ЗА УСИСИВАЧ"SAMSUNG"

ПРОДАВАМ СКОРО НОВА КОМПЛЕТ ПАПУЧА СО ЦЕВКА ЗА УСИВАЧ"SAMSUNG"ВО ЕКСТ...


750 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 МКД
28 мај 22:15Робот правосмукалка ROWENTA

Робот правосмукалка X-PLORER Serie 120 4 во 1 Капацитет: 0.7л Стр...


400 €
или предлог цена
28 мај 18:41Нови неотпакувани микрофибер ќеси за Beko правосмукалка

Ќесите се нови и купени по цена од 600 денари од Neptun. Made in Serb...


450 МКД
или предлог цена
28 мај 17:04Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka na voda beko vo odlicna soatojba


1 €
или предлог цена
28 мај 13:30Electrolux pravosmukalka

Se prodava vo Karpoš, Bitola


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:25PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA

PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA VO SUPER SOSTOJB...


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 00:28Правосмукалка pravosmukalka SAMSUNG

Правосмукалка SAMSUNG VCC4550V36/BOL, 1800W, 3L сад Купена 6500 дена...


70 €
или предлог цена
27 мај 18:59Daewoo 2200W

Se prodava vo dobra sostojba raboti prefektno,se nasteluva jacina .Sa...


1.200 МКД
или предлог цена
27 мај 14:47Prodavam Usisivach Kirby 4 Generacija

Usisivach kirbi 4 generacija ispraven 250e.


250 €
или предлог цена
27 мај 11:12Se prodava pravosmukalka

Se prodava dobro socuvana pravosmukalka Fuego So site dodatoci Odlicna


2.000 МКД
или предлог цена
27 мај 09:39Novo DOLGO crevo za pravosmukalka Shark Navigator NV350

Долго (големо) заменско црево за правосмукалка Шарк Navigator NV350, ...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 22:26Robot pravosmukalna Rowenta

Се продава Rowenta робот правосмукалка купена од Непун. Не е користен...


300 €
или предлог цена
26 мај 11:50ОРИГИНАНА ПАПУЧА И ЦЕВКА ЗА УСИСИВАЧ"SAMSUNG"

ПРОДАВАМ СКОРО НОВА КОМПЛЕТ ПАПУЧА СО ЦЕВКА ЗА УСИВАЧ"SAMSUNG"ВО ЕКСТ...


750 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 МКД
25 мај 20:14Kirby

Se prodava pravasmukalka skoro nova ,


500 €
или предлог цена
25 мај 20:14Samsung Robot Pravosmukalka Powerbot VR5000

Se prodava Samsung Robot Pravosmukalka (POWERbot Vr5000 Wifi- model) ...


111 МКД
или предлог цена
25 мај 13:39KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisiisi

KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisi. Kupena e 2400 evra I...


850 €
или предлог цена
25 мај 12:34Kirby Avalir 2

Prodavam Kirby Avalir 2 kupen pred dve godini nov 2700eu koristen sam...


1.000 €
или предлог цена
25 мај 08:16Kirbi G2000 Limited Edition

Kirbi G2000 Limited Edition, мултинаменска правосмукалка со цела дода...


1.000 €
или предлог цена
24 мај 18:08Pravosmukalka Dyson

Prodavam pravosmukalka Dyson. Cena po dogovor. Za site informacii na ...


По Договор
или предлог цена
24 мај 12:57Univerzalen ciklon filter(филтер)za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
24 мај 10:55PRODAVAM POLOVNA KIRBY PREVOSMUKALKA

Kirby vo dobra sostojba, bez dodatni delovi.


32.000 МКД
или предлог цена
23 мај 13:50Se prodava Electrolux stik pravosmukalka

Се продава малку користена стик правосмукалка од брендот Elextrolux п...


3.700 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 МКД
23 мај 12:47Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so site dodatoci, perfektna (kako nova) 10 GODINI...


1.900 €
или предлог цена
23 мај 12:46Kirby pravosmukalka

Prodavam kirby pravosmukalka vo prekrasna sostojba maksimalno socuvan...


400 €
или предлог цена
23 мај 08:25Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам