Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAFEMAT PHILIPS 2200 SERIES

SE PRODAVA KAFEMAT 270 EUR Philips EP2220/10 Кафемат Боја Црна ...


270 €
или предлог цена
11 јан 17:05Промовирано

KIRBI SENTRIA 2

Se prodava nekoristena KIRBI SENTRIA 2 so site dodatoci . 1.000 €


1.000 €
или предлог цена
24 јан 01:46Промовирано

Masina za sadovi "Gorenje"

Продавам машина за перење садови „Gorenje“, сочувана, одржувана. Един...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Itno LEOV kujnsko boljerce

Se prodava kujnsko boljerce 10 l Poveke inf 075327554


01 фев 21:03Mashina za sadovi ELECTROLUX

Odlichna mashina Marka EUROLUX Made in Sweden Raboti odlicno bez pr...


12.000 МКД
или предлог цена
01 фев 12:06машина за садови BOSH

Лице за контакт Бранко 071/293-184


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
01 фев 07:40Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje

Prodavam masini za mienje sadovi doneseni od germanija .071266729


По Договор
или предлог цена
31 јан 20:01prodavam masina za sadovi

prodavam masina za sadovi malku koristena. potrebna e mala popravka....


1 €
или предлог цена
31 јан 18:13Masina za mienje sadovi Beko

Se prodava masina za mienje sadovi Beko.


4.500 МКД
или предлог цена
30 јан 20:13Masina za sadovi Gorenje 45 cm

Ispravna Gorenje PMS 45S Se naogja vo Centar zad vlada


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
30 јан 10:06Masina za mienje sadovi

Prodavam mini masina za mienje sadovi marka KARAD 301A. Masinata e ...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јан 19:19Beko

Се продава машина за миење садови 45см исправна и во безпрекорна сос...


4.500 МКД
или предлог цена
28 јан 15:39Masina so defekt pumpa

Prodavam masina za sadovi ili kupuvam cirkulaciona pumpa za nea. Povr...


1 €
или предлог цена
28 јан 15:39NEO

Машината се продава поради реновирање. Исправна само рачката напред е...


3.500 МКД
или предлог цена
28 јан 11:37Servisiranje na masici za perenje sadovi...servis

servis za mienje na sadovi...servis i na masini za perenje na alista,...


3 €
или предлог цена
25 јан 20:45MASINA ZA MIENJE SADOVI BEKO

Prodavam masina za mienje sadovi BEKO mnogu malku koristena za 12 oso...


10.000 МКД
или предлог цена
22 јан 15:15Циркулациона пумпа Cirkulaciona pumpa

Cirkulaciona pumpa za masina za sadovi. Nova


3.900 МКД
или предлог цена
21 јан 21:29PRODAVAM MASINA ZA MIENJE SADOVI MIDEA

PRODAVAM MASINA ZA MIENJE SADOVI MIDEA 45cm VO ISPRAVNA SOSTOJBA NE M...


4.500 МКД
или предлог цена
21 јан 09:31Машина за садови IGNIS

Продавам машина за садови IGNIS, цена по договор. Може и замена за р...


1 €
или предлог цена
20 јан 22:56MASINA ZA SADOVI

Se prodava masina za mienje sadovi vo ispravna sostojba.Masinata e za...


6.500 МКД
или предлог цена
20 јан 20:09Baram da kupam za masina Beko

Baram da kupam za masina Beko ima sliki za koj model korpi dve


1 €
или предлог цена
18 јан 22:37GORENJE ГОРЕЊЕ МИЕЊЕ САДОВИVGRADNA MASINA ZA PERENJE SADOVI

GORENJE vgradna masina za perenje sadovi socuvano kompletno vo isprav...


1 €
или предлог цена
18 јан 16:12Bosh masina za sadovi

Prodavam VGRADLIVA BOSH masina za sadovi za 12 osobi. Koristena. Rabo...


100 €
или предлог цена
16 јан 18:58Машина за садови Blomberg

Машината е исправна, користена до пред 2 дена, за 12 комплета.Никогаш...


3.000 МКД
или предлог цена
12 јан 20:11Се продава машина за миење садови

Се продаваат две машини. - Едната е модел Quadro DW-E6013ST и е на...


1 МКД
или предлог цена
11 јан 11:30ELEKTROLUX 45ka

Masinata nesto se poremeti se prodava kako neispravna


2.000 МКД
или предлог цена
09 јан 09:09Машина за миење садови

Продавам: машина за миење садови Сименс 9000мкд


9.000 МКД
или предлог цена
08 јан 18:57Машина за садови-мини

Мини машина за садови 3000 ден Скопје 070/256-436


3.000 МКД
или предлог цена
07 јан 20:17Машина за миење садови

Продавам исправна машина за садови. Цена по договор. Број за контакт ...


1 €
или предлог цена
04 јан 12:27SE PRODAVA MASHINA ZA MIENJE SADOVI

Prodavam masina za perenje sadovi za 12 osobi, marka BEKO kupena nov...


8.500 МКД
или предлог цена
03 јан 05:02Gorenje masina za sadovi

Gorenje ugradna masina vo iispravna soatojba Dimenzii 60cm×60cm Goren...


4.500 МКД
или предлог цена
26 дек 12:51Masina za sadovi Gorenje delovi

Greac motor I cirkulaciona pumpa Izvaneni od masinata ispravni


3.000 МКД
или предлог цена
26 дек 11:33Mashina za perenje sadovi

Машината работи беспрекoрно и е во одлична состојба,единствен недоста...


18 дек 12:53Masina za sadovi

Kupena pred 3 meseci a iskoristena e 2 pati .seuste e pod garancija.s...


11.000 МКД
или предлог цена
16 дек 23:37Whirlpool ADP 4526

Половна но функционална полувградлива машина Whirlpool за садови. Маш...


3.000 МКД
или предлог цена
13 дек 07:19AEG MASINA ZA SADOVI

078299970


10.000 МКД
или предлог цена
04 дек 21:36masina za sadovi Beko

prodavam beko masina za sadovi 45 cm problem so elektronika


50 €
или предлог цена
03 дек 11:20Poluvrgadliva masina za sadovi Bosch 60 ka

Prodavam kvalitetna poluvgradliva masina za sadovi Bosch vo odlicna s...


7.000 МКД
или предлог цена
22 ное 21:57Masina INDESIT IDL40 za delovi

Vo ispravna sostojba site delovi


11 €
или предлог цена
11 ное 15:23Kupuvam korpa za masina za sadovi

Kupuvam korpa za masina za sadovi Midea Moze i od druga ako odgova...


По Договор
или предлог цена
08 ное 14:16Машина за садови

Продавам машина за садови


9.000 МКД
или предлог цена
08 ное 12:39MASINA ZA SADOVI...

Se prodava polovna masina za mienje sadovi..PMS200..CENA 2000D...info...


2.000 МКД
или предлог цена
07 ное 11:22Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам