Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kirby Avalir 2

Se prodava Kirby Avalir 2 pred pomalce po 4-5 meseci kupen uklucen vk...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
29 јан 13:29Промовирано

Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so site dodatoci, perfektna (kako nova) 10 GODINI...


1.900 €
или предлог цена
20 мар 16:47Промовирано

Delonghi EC680R Espresso mashina kafemat

Продавам користена, целоно исправна машина за еспресо Delonghi Dedica...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19Се продава Кафемат lacimbali jumior

Кафемат lacimbali jumior 076 489 437 078 382 076


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:34NESCAFÉ Dolce Gusto апарат за кафе

Кафемат Моќност:1500W Рачно запирање Прилагодување на количината Капа...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:23Nespresso Citiz kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Nespresso Citiz


2.999 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54  НОВ ОГЛАС

Plinski boci i dodatoci

Mak petrol cena po dogovor 072 555 302


1 €
или предлог цена
Вчера 06:27Ledomat za krsen mraz / Ледомат i Aparat za krem kafe

070 261 512 Ruzvelt / 070 261 512 / 070 261 512 Prodavam Dva Ledoma...


1.200 €
или предлог цена
24 мар 12:02NESKAFE DOLCE GUSTO

aparat za kafe Dolce Gusto max socuvan


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
24 мар 10:05Машина за кафе Masina za kafe DeLonghi

Продавам машина за кафе DeLonghi MAGNIFICA, донесена од Швајцарија. В...


280 €
или предлог цена
23 мар 17:52Hitno se prodavat kafemati od evropski brendovi

se prodavat kafemati od evropski brnedovi jura.de longhi.saeco.siemen...


1 €
или предлог цена
23 мар 13:50Se Prodavat masini za kafe CH

Se Prodavat masini za kafe


111 €
или предлог цена
22 мар 21:10Се продава апарат за кафе Plilips Saeco

Се продава апарат за еспресо


4.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:57Espresso Kafemat Hausberg NOV

Prodavam Espresso Kafemat Hausberg Nov So Garancija 2 godini


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:47Кафемат

Кафемат користен само една година, без неисправности и недостатоци. ...


1.700 МКД
или предлог цена
21 мар 16:43KAFEMAT ZA FILTER KAFE

PRODAVAM KAFEMAT ZA FILTER KAFE VO ISPRAVNA SOSTOJBA,NE E MNOGU KORIS...


По Договор
или предлог цена
21 мар 15:48Se prodava kafemat,, De Longhi,,

Kafematot e donesen od Italija, I e od prv sopstvenik.


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
21 мар 11:09Se prodava Kafemat vo odlicna sostojba

Vo odlicna sostojba Za povjeke informaci Javete se: 071-315-636 07...


300 €
или предлог цена
20 мар 18:33Kafemat Bonitas full automatic

Кафематот е целосно автоматски со сопствена мелница и потполно автома...


250 €
или предлог цена
20 мар 11:06DeLonghi EC5.1 - kafemat nov neotpakuvan

De Longhi EC 5.1 Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа Капу...


4.500 МКД
или предлог цена
20 мар 09:54Jura Aparat za kafe

Se prodava dobro sochuvan Jura aparat za kafe so soptvena melnica sem...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:08KafeMat EASY SegaFredo

Poluavtomat EASY na kapsula Segafredo kanistar za mleko i cokolado....


300 €
или предлог цена
18 мар 23:58ILLY KAFE APARAT-- (NOV NEOTPAKUVAN)

Se prodava kafe aparat ILLY, nov neotvoren


5.000 МКД
или предлог цена
18 мар 13:08Otkup servis i rezervni delovi za Kafemati

Otkup servis i rezervni delovi za Kafemati Jura Saeco Delonghi Bo...


По Договор
или предлог цена
18 мар 08:05Aparat za filter kafe Bosch

Se prodava aparat za filter kafe,marka Bosch,nov,neotpakuvan.


2.500 МКД
или предлог цена
17 мар 08:15Kafemat za filter kafe soliden kafe caj i dr.

Kafematot ne e mnogu koristen Mozi da se koristi za kafe caj ili dr


600 МКД
или предлог цена
16 мар 12:32Hitno se prodavat aparati za kafe de longhi

se proadavt aparati za kafe de longhi eden od vodeckite brendovi.pogo...


1 €
или предлог цена
16 мар 09:02SE PRODAVA KAFEMAT SO MELNICA (PROFI)

Masinata e vo ispravna sostojba SEICO / INCANTO / 🇮🇹 ITALY POVOL...


139 €
или предлог цена
16 мар 00:36Kafemati Vending Zanussi

Prodavam Kafemat Kafemati Vending Zanussi -Zanussi Venezia BEZ PLATE...


200 €
или предлог цена
13 мар 22:14Kafemat Krups

Kafematot e kako nov


2.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
3.200 МКД
13 мар 20:13Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
13 мар 11:04Kafemati so Sopstvena melnica

Kafemati so sopstvena Melnica Jura Delonghi Saeco koenig Wmf


По Договор
или предлог цена
13 мар 07:58Kafemati Jura

Kafemati Jura so sopstvena melnica


По Договор
или предлог цена
13 мар 07:58Kafemati Delonghi

Kafemati Delonghi so sopstvena Melnica


200 €
или предлог цена
13 мар 07:57Kafemati Koenig Tchibo

Klafemati koenig Tchibo so sopstvena melnica


130 €
или предлог цена
13 мар 07:55kafemati Jura ena5

Kafemati Jura Ena5 so sopstvena melnica


150 €
или предлог цена
13 мар 07:54Jura J9.3 Carbon

Kafemat Jura J9.3 Carbon so sopstvena melnica


450 €
или предлог цена
13 мар 07:52Jura Z9

Kafemat Jura Z9 so sopstvena Melnica


550 €
или предлог цена
13 мар 07:48Saeco Gran Baristo

Kafemat Saeco Gran Baristo So sopstvena melnica


350 €
или предлог цена
13 мар 07:46Kafemet Saeco Exprelia Evo

Kafemat Saeco Exprelia Evo so sopstvena melnica


350 €
или предлог цена
13 мар 07:42Saeco Xelsis evo

Kafemat Saeco Xelsis Evo so sopstvena melnica


350 €
или предлог цена
13 мар 07:40Se prodava Kafemat-nov

Se prodava kafemat, odlicno socuvan ima i garancija ,skoro e kupen ,o...


7.000 МКД
или предлог цена
12 мар 22:30Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам