Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


600 МКД
или предлог цена
24 мар 13:18Промовирано

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
20 мар 13:00Промовирано

VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по намалена цена од 22....


22.990 МКД
или предлог цена
20 мар 08:12Промовирано

Paren kotel so brener za plin i nafta

Paren kotel so brener za plin i nafta. Italijansko proizvodstvo. Malk...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Вчера 23:15Се продаваат два радијатора

Се продаваат два радијатора(регистри) за бања лево 50х120 десно 60х12...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:05Се продава шпорет на дрва со рерна - sporet spore шпоре drva

Шпорети на дрва со рерна - spore na drva so rerna sporeti na drva si ...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Сите видови на бори на едно место, за камини, пелети, котли

Лимарската работилница АЛУМИНА врши продажба на сите видови бори, дим...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Радијатор со вентилатор за повеќе топлина во вашиот дом

Радијатор со вентилатор кој дава повеќе топлина во вашиот дом и заште...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Термогени радијатори со моторче за повеќе топлина во домот

Термогени радијатори со 2 типови на мотори, округли и правоаголни цел...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Termogen radijator so ventilator za poveke toplina vo domot

Termogen radijator so ventilator koj dava poveke toplina vo vasiot do...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Печка на дрва - Pecka na drva - kamin - камин

Печки на дрва - мини камини со пепеларник и решетка за жар, регулатор...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Odzaci.mk - Сите видови инокс оџаци на едно место inox odzak

🇪🇺Сите видови и димензии на инокс оџаци на едно место www.odzaci.mk...


55 €
или предлог цена
Вчера 21:59Печка на дрва - Мини каминче - pecki na drva kamini pecki

Се продаваат нови печки на дрва - мини камини со пепеларник и можност...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:58Печка на дрва со шамотни цигли - камин kamin pecka na drva

🔥 Печка со шамотни цигли 2000 денари 🔥 🔥 Камин/ќумбе на дрва 🪵🔥...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 21:58Kamin na peleti Auriga 23 Kw

Kamin na peleti Auriga 23 Kw Se prodava kotel na peleti od 23KW s...


790 €
или предлог цена
Вчера 21:49Термоакумулациона печка „MAGNOHROM“ 6kW

Се продава термоакумулациона печка „MAGNOHROM“ 6kW. Печката е малку к...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:33Termo pecka 6kw

Se prodava termo pecka 6kw Cer nova


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:51Se prodava kamin KOMFORT

070 328 132 ZARKO 070 328 132 ZARKO


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:40KLIMA HAER KORISTENA MNOGU MALKU

PRODAVAM KLIMA HAER ON OFF 3.5 KW KORISTENA MNOGU MALKU SO KOMPLETNO ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:33Prodavam rezervoar za nafta

Prodavam poloven rezervoar za nafta koristen za kotel za parno greenj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:55Aluplast.alupex.crevo.podno.parno.pex.

Prodavam aluplast crevo italijansko. Unidelta I APE- ITALY. F16 -45...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:08Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
Вчера 19:08Servis na klimi i montaza

Demontaza i montaza na klimi servis na klimi dopolnuvane na freon ce...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:47Pecka na Peleti 50kw

Prodavam Pecka na Peleti 50kw peckata e koristena zamo edna sezona i ...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:21Pecka na drva za parno

Koristena edna sezona 31 kilovat Za info na tel 075 788 620 Azis ...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57Klima ured NOVA NEOTPAKOVANA FAVORIT INVERTER 12000BTU

NOVA INVERTER neotpakovana seuste, sleduvase so stan koj e nov, no p...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 16:12SE PRODAVA KAMIN NA DRVA TOP CENA

Kaminot doagja so kumec stedilnik. Za cena ke se dogovorime.


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 16:11Avto klima polnenje 134a

Polnenje servis i test na avto klima


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08ovlasten serviser za ALFAPLAM

Овластен сервисер со лиценца на печки на пелети од брендот ALFAPLAM с...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:42VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


33.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:34*** LG KLIMA 3,5KW ***

Klimata e vo odlicna sostoja, veke demontirana, treba samo vasa monta...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 15:33Termo Pecka 3ka

Se prodava termo pecka 3kw vo dobra sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:30KLIMA GREE 3,5 ( evtino )

Se prodava KLIMA GREE 3,5 split sistem ne e inverter evtino 3 godini...


9.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 14:45Se prodavaat Kumci ili Borii ф180

Ф180 izraboteni od lim


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:29Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ACP-18CH50AERI+ R32 ACP-18CH50AERI+ R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP...


46.490 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Peleti

Peleti od maslinka 15 kg, ostanati se uste 80 vreki. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Вчера 13:00TERMO PECKA 3.5KW

SE PRODAVA TERMO PECKA 3.5 KW VO DOBRA SOSTOJBA VANCHO 071/269-859


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Воздушни завеси Bane Air

Се продаваат воздушни завеси Bane Air со ладење и греење, модел 1200 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00KAMIN SPORET PECKA NA DRVA

Malku koristen gusan kamin PLAMEN TRENK Капацитет на греење – 160 m3...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 12:55Klima Beko

Se prodava klima Beko vo ispravna sostojba ladi/gree odlicno.


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 12:22Се продава термо-печка

Се продава термо-акомулациона печка 4kV, во одлична состојба. Контакт...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:17Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам