Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
504 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Konfor Pecka KS101/KS110

Се продаваат печки Конфор КС-101=75€ / КС-110=95€. Печките се за со ...


75 €
или предлог цена
Денес 09:59Промовирано

Klima ured VIVAX AERI silver 3.5 kW

Последни количини ⭐️Енергетски ефикасен клима уред со silver mirror ...


33.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
37.990 МКД
02 сеп 19:37Промовирано

Klima ured TESLA 5.5kw А++/А+ wi-fi

-Клима уред Тесла 5.5 kw со вградена wi-fi функција -Греење до -20 с...


40.990 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
44.990 МКД
29 ное 09:03Промовирано

IZVEDBA NA INSTALACIJA ZA PARNO GREENJE

Vrsime izvedba na sekakov vid na parno greenje i servis na istite .


30 МКД
или предлог цена
Денес 09:12IZRABOTKA NA CELOSNA ISTALACIJA ZA PARNO GREENJE

izrabotuvam celosna istalacija za parno grenjee so site tipovi na mat...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:36Radiatori

NOVI RADIATORI IZVADENI VOOPSTO NE SE KORISTENI NOVI!!! CENA PO DOGOV...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Kupuvam alfa 27

Baram Alfa 27 za parno plovna


1 €
или предлог цена
Вчера 20:58pumpa za parno greenje

ispravna


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

Kotel za parno na peleti

Se prodava kotel za parno na peleti za 100 m2 Kontakt: 075 476 950


1 €
или предлог цена
Вчера 14:53Pumpa Grunfos

Nova pumpa Grundfos alpha 2 20-60 N150


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31  НОВ ОГЛАС

Kotel za parno na peleti AURIGA 23KW

Se prodava kotel za parno greenje Auriga od Ecospar 23kw komplet so p...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 11:34Prodavam radijatori

Radiator ALGRETA 36*60 -6rebra I 24*60 - 4 rebra komplet so d...


1.111 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26Elektricen kotel za parno greenje VAILLANT

Se prodava NOV nekoristen nemontiran god na proizvoctvo 2021g za EU ...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Вчера 10:47PODSTANICA ZA PARNO KOMPLET SO KALORIMETAR TOPLIFIKACIJA SK

PRODAVAM PODSTANICA ZA GRADSKO PARNO GREENJE NA TOPLIFIKACIJA SKOPJE,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:37ELEKTRICEN KOTEL 18 KW

PRODAVAM ELEKTRICEN KOTEL 18 KW ZA PARNO GREENJE LICE ZA KONTAKT ZI...


300 €
или предлог цена
Вчера 09:17Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
Вчера 08:49Kotel za parno na nafta Hansa

Kotelot e vo super sostojba,germansko proizvodstvo 42kw.


400 €
или предлог цена
30 ное 18:27KOTEL I REZERVAR NA NAFTA

Se prodava kotel na nafta vo ispravna sostojba i rezervar za nafta od...


600 €
или предлог цена
30 ное 15:45Pumpa za parno пумпа за парно

Индустриска нова не употребена пумпа за парно


130 €
или предлог цена
30 ное 08:13Polovni pecki za parno greenje Hitno

Peckata e na struja. so moknost 23KW 200eura Informacii na 07...


1 €
или предлог цена
29 ное 21:46Kotle za pano 15 kw za do100 m2

Kotleto e mn. Malku koristeno vredi dase vidi cena po dogovor poveke ...


200 €
или предлог цена
29 ное 20:56Kotle za parno etaz 15

Kotleo e malku koristeno poradi golema povrsina ne zadovluva ova e za...


200 €
или предлог цена
29 ное 20:54Kotle za parno etaz 15

Kotleo e malku koristeno poradi golema povrsina ne zadovluva ova e za...


200 €
или предлог цена
29 ное 20:54ELEKTRICHEN KOTEK ZA PARNO 12kw

Se prodava Eko Term 12kw


5.000 МКД
или предлог цена
29 ное 19:51Brener na nafta

Se prodava brener na nafta za kotel mnogu malu koristen vo super sost...


1 €
или предлог цена
29 ное 19:10PUMPI ZA PARNO I DRUGI DODATOCI

Se prodavaat 4 pumpi za parno i drugi dodatoci Izvadeni od instalac...


350 €
или предлог цена
29 ное 07:59Toplinski regulator

Se prodavaat sosema novi toplinski regulator


1 €
или предлог цена
29 ное 07:36rustik alafa plam kotelce

se prodava koristen vo ispravna sostojba kotelce za alfa plam rustik ...


50 €
или предлог цена
28 ное 21:29Sporet za parno greenje

Sporet marka tiba germanski proizvod za parno greenje 100m2. Na drva...


300 €
или предлог цена
28 ное 20:29Ventili вентили за парно parno

Novi


10 €
или предлог цена
28 ное 19:56Samoreguliracki green kabel

Заштита од замрзнување на цевки , олуци , водомери , вентили и др. со...


1 €
или предлог цена
28 ное 15:33Podno greenje

Продажба и монтажа на грејни кабли за под плочки , во бетонски кошули...


1 €
или предлог цена
28 ное 15:33Панелни радиатори 100/120 cm

Се продаваат 3 панелни радиатори, исправни во супер состојба без греб...


65 €
или предлог цена
28 ное 12:07Aluminiumski Resenski radiatori R610 ispravni so pod stanica

Aluminiumski Resenski radiatori R610 ispravni so kompletna pod stanic...


21.500 МКД
или предлог цена
28 ное 09:54GRUNDFOS ALPHA 2

ALPHA 2 25-60-180 Nova ne koristena


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
28 ное 09:24Kotel za parno

Se prodava 12 Kw kotel za parno na struja


10.000 МКД
или предлог цена
28 ное 06:46Se prodava kotel na peleti

Mokjnost na zagrevanje 300m2 Momentalno grejam 200m2 i trosi edna pa...


1 €
или предлог цена
27 ное 10:36Kotel za parno drvo i pelet

Se prodava kotel za parno greenje kombiniran na drvo i pelet termoflu...


1 €
или предлог цена
26 ное 21:43ELEKTRICNO PARNO KOMPLETNO SO 84 REBRA RADIJATOR

ELEKTRICNO PARNO KOMPLETNO SO 84 REBRA RADIJATOR


1.000 €
или предлог цена
26 ное 13:22Crevo za podno greenje PIPETEC 500 metri

Se prodava novo uste neupotrebeno crevo za podno greenje od marka PIP...


390 €
или предлог цена
26 ное 13:00SE PRODAVA KOMPLET PARNO GRENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE 18kw - EL.-KOTEL. -PUMPA. -EKSPAN...


200 €
или предлог цена
26 ное 08:32Радијатори, котел на нафта и струја, резервоар за нафта

Продавам комплет систем за парно греење на нафта и струја од двоспрат...


1 МКД
или предлог цена
25 ное 23:33TERMOFLUX 35kw

Raboten dve sezoni perfekten kotel eden od najkvalitetnite sobira 7 v...


1.450 €
или предлог цена
24 ное 22:58Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам