Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
735 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED PANELI

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! LED SVETLA VNATRESNI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:51Дрвени лустери

Дрвени лустери изработени во индустриски стил , избор на повеке модел...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 19:14Luster Лустер

Prodavam luster napraven od aluminium i staklo so 7 sijalicni mesta, ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 16:54UNIKATNI LAMBI OD MASIVNO DRVO

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


2.190 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.490 МКД
Вчера 14:53Elektricar

Elektricar Vrsime sekakov vid na Elektricni uslugi


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:48Led Reflektori / Лед Рефлектори 30-35W

Се продаваат 12 Лед Рефлектори со моќност од 30W и 35W заедно со шини...


100 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
3.000 €
Вчера 07:08ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС

УНИКАТНИ ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС НАПТАВЕНИ РАЧНО ОД ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ


1.100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 фев 17:38>>>> SOLAREN SISTEM ZA OSVETLUVANJE <<<<

Solar Charging System "E"-Solaren Sistem Za Osvetluvanje -SE POLNI D...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

01 фев 17:37Vodootporni LED lenti 5050 na 220v

Vodootporni Led lenti, so bela svetlina, koi rabotat na 220v. Direkno...


600 МКД
или предлог цена
01 фев 17:25NEONSKI PLAFONJERI ORGINAL GERMANSKI !

Plafonerkite se izvadeni od dukjan sto se renovirase Site tri parcinj...


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 15:50LUSTER-LUSTER ZA VO SALON DNEVNA

Prodavam skoro nov LUSTER za vo DNEVNA SOBA - SALON kombiniran od cis...


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 11:54Лустери флуоресцентни 36w

Тип Т9 36 w, можност за испорака по брза пошта


1.200 МКД
или предлог цена
01 фев 08:06Лед лента 220v 15w бела водоодпорна cиликонска заштита

1m do 20m = 150 den 20m do 50m = 135 50m do 100m=120 den cиликонс...


120 МКД
или предлог цена
31 јан 23:52DRVENI LUSTERI SO EKSTRA CENI

LUSTERI SO EKSTRA CENI NA GOLEMO I MALO


1.550 МКД
или предлог цена
31 јан 23:50Zidni plafonerki kako novi 2 kom

plafonerkite se odlicni za na zid 2 kom po 600 den dvete Kontakt t...


10 €
или предлог цена
31 јан 23:05Се продават трите лустери Цена по договор

Се продават трите лустери Цена по договор 070-701-666 / Скопје


6 €
или предлог цена
31 јан 22:33Smart Reflektor 20w

Smart Reflektor 20w... Se provrzuva so tell,I'ma senzor na dvizenje,t...


2.200 МКД
или предлог цена
31 јан 22:11СЕ ПРОДАВААТ ЛУСТЕРИ (SE PRODAVAAT LUSTERI)

Со три сијалици - 2000 мкд Со шест сијалици - 3000 мкд


2.000 МКД
или предлог цена
31 јан 22:10ХАРТИЕНИ ЛУСТЕРИ

Се продаваат нови хартиени лустери во разни бои и апликации. Цена од...


20 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
30 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

31 јан 21:29Prodavam 2lusteri extra hitno

Prodavam2 lusteri extra hitno doneseni od avstrija extra 3000 dvata v...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

31 јан 20:02Nadvoresni osvetluvanie LED Metalni SIALICI za Podni za Dvor

✔️🔴 10 Metalni (Rostfrei) Nadvoresni osvetluvanie LED SIALICI za Pod...


20 €
или предлог цена
31 јан 19:05Prodavam tri lusteri

Prodavam 3 lusteri koristeni dva isti so 6 sijalicni mesta eden so ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

31 јан 17:54LED OGLEDALA PO VASA MERKA

Izrabotuvam Led ogledala koi odgovaraat za vo wc, hodnik, spalna... ...


По Договор
или предлог цена
31 јан 13:00PRODAVAM RETRO STOLNA LAMBA !!!

Prodavam retro stolna lamba vo ispravna sostojba.


1.200 МКД
или предлог цена
31 јан 12:44ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД LED РАСВЕТ, ТРАКИ, ОГЛЕДАЛА.. ШТИП

Секаков вид на ЛЕД траки 12v и 24v Огледала со заднинско осветлување ...


По Договор
или предлог цена
31 јан 00:03Unikatni lusteri

Se prodavaat dva komplet unikatni luksuzni lusteri 250eur koi se kupe...


15.000 МКД
или предлог цена
30 јан 17:08SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 јан 15:06se prodavaat novi lusteri nekolku meseci koristeni

se prodavaat novi lusteri nekolku meseci koristeni


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

30 јан 14:22LED Plafonki 18W Vgradni

Se prodavaat 18W LED Plafonki vgradni 30x30cm 6500K ladno bela svetli...


320 МКД
или предлог цена
30 јан 11:04Сијалици неонки 38w

Нови неотпакувани сијалици неонки 38 w 25 комада


1.250 МКД
или предлог цена
30 јан 11:02Lusteri

Prodavam 2 Lusteri komplet so sijalici kupeni pred 6 meseci od Manex ...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 јан 19:21LED светло

Се продава LED светло. Може да се избере во која боја да свети. Може...


800 МКД
или предлог цена
29 јан 12:18SOLAR SYSTEM OSVETLUVACKI SOLARNI SISTEMI

посветла од било кога мулти-функционален систем мини соларни дома ос...


По Договор
или предлог цена
29 јан 10:12Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 09:522 novi lusteri luster

Novi lusteri


1.111.111 МКД
или предлог цена
28 јан 20:57Halogenki-50W-GU10-Sijalici-Vati-Volti-Халогенки-Сијалици

Prodavam toptan 9 novi sijalici. Jacina 50w.


500 МКД
или предлог цена
28 јан 18:40Led luster

Led luster. Cena 3500 denari.


3.500 МКД
или предлог цена
28 јан 18:07Prodavam 2 lusteri

Prodavam dve lusteri so zaednicka cena od 2000den


1.000 МКД
или предлог цена
28 јан 12:35Solarni Led lampi za skali

Соларни лампи на полнење од сонцето. Цената е за две парчиња. Можна...


590 МКД
или предлог цена
28 јан 12:28СИТЕ ВИДОВИ СОЛАРНИ СИСТЕМИ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ -ПАНЕЛИ ИНВЕРТЕРИ

Site modeli na solarni sistemi inverteri посветла од било кога м...


По Договор
или предлог цена
28 јан 09:17Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам