Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
607 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Златна туја

Џуџестата златна туја (Thuja Aurea Nana) е еден од најиздржливите вид...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 22:48Прунус

Прунус (Prunus) се користи за формирање на зелени огради. Го имаме во...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 22:48Туја теди

Туја Теди (Thuja teddy) е топчеста туја со раст до 50см во дијаметар,...


130 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 22:48Лејланд

Лејланд (Leyland) се користи најчесто за формирање прекрасни зелени п...


150 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 22:47Туја смарагд

Туја смарагд (Thuja smaragd) е најзастепениот вариетет од видот Туја,...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 22:47Se prodava bendzamin

Se prodava bendzamin


1 €
или предлог цена
Вчера 21:30Уредување на дворови и продажба на садници и мулч

ЕКСТРА ПРОЛЕТЕН ПОПУСТ! НАЈЕВТИНИ ЦЕНИ ВО МК Туја смарагд 1.0m-1.2m ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:28Хортикултурно уредување и продажба на садници

ЕКСТРА ЛЕТЕН ПОПУСТ! НАЈЕВТИНИ ЦЕНИ ВО МК Туја смарагд 1.0m-1.2m 600...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:28Хортикултурно уредување

ЕКСТРА ПРОЛЕТЕН ПОПУСТ! НАЈЕВТИНИ ЦЕНИ ВО МК! Туја смарагд 1.0m-1.2m...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:28Sadnici od Lavanda

Prodavam sadnici od Lavanda prakam po kargo


250 €
или предлог цена
Вчера 18:49LAVANDA

Prodavam lavandi prakam po kargo


250 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Formiranje trevnik,alpiniumi,fontani,dekoracii od ukrasen kamen,siste...


478 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:26Ureduvanje na dvorovi

Hortikultirno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na trevnici,fontani,alp...


2.323 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:26Ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje.

Ureduvanje na dvorovi i sezonski odrzuvanja,se vo sklop na hortikultu...


333 МКД
или предлог цена
Вчера 18:24Ureduvanje na dvorovi

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,alpiniumi,tr...


232 МКД
или предлог цена
Вчера 18:24Profesionalno hortikulturno ureduvanje

Ureduvanje na vasiot dvor,i po vasa zelba,zimzeleni i sezonski sadnic...


222 МКД
или предлог цена
Вчера 18:24Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na alpiniumi,fontani,trevnici,sistemi...


223 €
или предлог цена
Вчера 18:24Hortikulturno profesionalno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi preku celiot period od godinata,tr...


789 €
или предлог цена
Вчера 18:23Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani.

Celosno ureduvanje na vasite dvorovi,formiranje trevnik so gotova tre...


135 €
или предлог цена
Вчера 18:22Izrabotka na fontani

Ureduvanje na dvorovi i izrabotka na fontani,za podetalno informiranj...


1.234 €
или предлог цена
Вчера 18:22Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Izrabotka na fontani,trevnici so seenje i gotova treva busen,alpinium...


555 €
или предлог цена
Вчера 18:22Sadnici lovor

Se prodavaat sadnici lovor Barajte me ne ovoj broj: 076 795 277 lila


500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:44Bendzamin

Se prodavaat dva mnogu ubavi bendzamini. Cena za 4500 za eden.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01Shefler

Slika dve so saksija komplet 077-719-399


25 €
или предлог цена
Вчера 11:30  НОВ ОГЛАС

Se prodavat smokvi sadnici

Se prodavat smokvi sadnici, smokvite se sadat vo sekoe vreme, se rabo...


130 МКД
или предлог цена
Вчера 10:37Се продава Алое Вера

Продажба на цвеќе Алое Вера Цената зависи од големината на цвеќето...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 09:52Се продава Дрво на животот

ЕВТИНА ПРОДАЖБА НА ЦВЕЌЕ - ДРВО НА ЖИВОТОТ Дрвото на животот е еле...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:52Palma

Palma + saksija 077-719-399


500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:26Prodavam drvca

Prodavam drvca: -Ogrozd 120 den komad -Kapini bez bocki 60 den ko...


По Договор
или предлог цена
30 јан 19:30PRODAVAM RASAD OD KIVANO

SEME OD KIVANO....10 SEMKI =100 den


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

30 јан 19:26Дрвена жардињера со внатрешна заштита против скапување

📐Димензии: 100 х 35 х 55цм -Цена : 3000 денари. -Изработуваме секако...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 17:49Pampas

Prodavam sadnici pampas za dekoracija na dvorovi gradini . Period na ...


По Договор
или предлог цена
30 јан 16:35dekorativni sadnici indiski jorgovan

Prodavam dekorativni sadnici indiski jorgovan latinsko ime lagestroe...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
30 јан 16:35Prodavam aloe vera

Prodavam aloe vera dve i poveke godisni.Dvegodisnite se 150 den.a pov...


150 МКД
или предлог цена
30 јан 15:11Borcinja борчиња

Se prodavaat 1 metro 100 den tel broj 070328310 branko


100 МКД
или предлог цена
29 јан 22:51Drvo na zivot.Site po 500denari

drvo na zivotot 500 den saksija


500 МКД
или предлог цена
29 јан 16:51salonsko cveke

Bengamin 6000den Siflera 6000den


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:23Prodavam golem limon

Se prodava golem limon poradi nemanje moznost za ponatamosno cuvanje


150 €
или предлог цена
29 јан 07:37ВРЕМЕ Е ДА И ВИЕ УЖИВАТЕ ВО ЗИМЗЕЛЕНИТЕ ДРВЦА

Туја-смарагд ................ 45-55см......0 ден Туја-смарагд .........


150 МКД
или предлог цена
28 јан 19:18АКЦИЈА, ПЛАТИШ 4 ДОБИЈАШ 5

НАЈДОБРА ПОНУДА НА ПАЗАРОТ, ПЛАТИШ 4 ДОБИЈАШ 5, ОДЛИЧНА ПОНУДА НА ТУЈ...


1.400 МКД
или предлог цена
28 јан 19:18Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам