Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Скара по желба - Сите видови на скари на жар, дрва и плински

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:45Skari na zar - kumur - Skara na plin plinski plinska

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44Дебели вршници со рачка - Вршник - Vrsnik - Vrshnik Sac Сач

Се продаваат дебели вршници(2мм) комплет со рачка и испорака до врат...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44Skari na zar(kumur) i plinski skari

Se prodavat skari Moze i po vasa zelba i dimenzii Info na mob 0...


1 €
или предлог цена
25 јан 14:34Skari so inoks resetka

Moze i po naracka.Standardni dimenzii se:400x300 500x300 600x400.Inok...


По Договор
или предлог цена
25 јан 11:03SKARA NA DRVA I KUMUR MALA

Mala moderna skara na drva i kumur


1.200 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Градина / Скара и Грил

24 јан 14:23Skara..Furna..Razen..Plotna

Skara na plin so poveke funkcii.. Skara..Plotna..Furna..Razen.. Bez ...


490 €
или предлог цена
23 јан 08:58Skara

Prodavam skara za prasinja so elektricen motor. Koristena samo ednas....


17.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Скара и Грил

21 јан 19:29Ражен - Тањирачи - Казан - Скари

❗Нарачки на тел. 078 210 433❗ 🔥Ражен- електричен мотор 12V, ...


По Договор
или предлог цена
21 јан 11:50SADNICI od lipa o cinar

Prodavan 2 i 3 godisni sadnici od LIPA i CINAR razmnozuv...


400 МКД
или предлог цена
19 јан 07:39SKARI , SKARA ZA DVOR

NOVO...NOVO...NOVO... Najnoviot model Skara na drva ili kjumur 202...


195 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Скара и Грил

18 јан 08:51Raspaluvac za Kjumur

Raspaluvac za sekoja skara na Kjumur


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

14 јан 16:19Amerikanski Gril

Izrabotuvam Skari na kjumur Amerikanski Gril po Naracka FB Skari z...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

14 јан 16:18Skara / Скара

Se prodava polovna skara


3.500 МКД
или предлог цена
10 јан 16:40Skara na drva / Скара на дрва

Se prodava polovna skara na drva Dolzina - 101 Sirina - 60 Visi...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јан 16:39METALNI MERACI SO KRATKA I DOLGA SONDA ZA SKARA FURNA RERNA.

NOVI METALNI MERACI SO METALNA SONDA ZA FURNI SKARI RERNI I DR. MOZE...


600 МКД
или предлог цена
04 јан 14:11Skara Plin Inoks

PRODAVAM I IZRABOTUVAM PLINSKI SKARI SO INOX PO PORACKA. DOSTAVA NIZ ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Скара и Грил

04 јан 02:44Plinska skara od gus

Prodavam polovna plinska skara


200 €
или предлог цена
28 дек 15:57SE PRODAVA PRIBOR ZA SKARA

NOV NE UPOTREBUVAN


1 €
или предлог цена
13 дек 18:56Скари на ќумур дрва плин - Skari kumur drva plin skara скара

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
03 дек 23:12Malc za dvor i gradina

Dekorativen malc za dvor i gradina


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Скара и Грил

19 ное 22:18Бетонска скара

Бетонска скара за вашата градина или двор V=210cm S=120cm D=70cm ...


8.000 МКД
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Градина / Скара и Грил

17 ное 17:52Kroenje na drva

Baram lice so iskustvo i poznavanje za esensko kroenje na rodni drva....


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Скара и Грил

10 ное 07:12Skara na plin/скара на плин

Се продава продава прифесионална скара на плин инокосна,многу малце к...


12.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градина / Скара и Грил

06 окт 14:13SKARI NA KUMUR SO RESETKA 40x28 CM

Se prodavat skari na kumur visina 50 cm. Resetkata e 40x28 cm


800 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:46Smoker&Grill (nezapalen)

new braunfels smoker company texas 78131 made in usa Skarata ne e...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Скара и Грил

27 сеп 09:31Skari na gas

Нудиме голем избор на скари на жар за вашиот дом. Цени и карактери...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Скара и Грил

12 сеп 08:26Skara na plin INOX

Prodavam inox skara na plin od germansko proizvodstvo original. plotn...


180 €
или предлог цена
11 сеп 11:27Prodavam plinska skara, 3 vo edno

Prodavam plinska skara od germansko poteklo. Tri vo edno - skara rost...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Скара и Грил

05 сеп 10:35SKARI NA ZAR

Нудиме голем избор на скари на жар за вашиот дом. За повеке ин...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Скара и Грил

29 авг 12:07SKARA OD INOKS

Prodavam inoksna skara, so dva ventila i vgraden upaljac. Proizveden...


9.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Скара и Грил

27 јул 17:00PRODAVAM SKARI

Prodavam skari, ljuljashka, drzaci za saksii i slicno.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

24 јул 13:25Постолје за скара

Се продава инфо на телефон 070 303 160 / 070 346 688 / 078 473 912


По Договор
или предлог цена
21 јул 21:49Плотна за скара

Плотна за скара електрична со термостат.


50 €
или предлог цена
08 јул 23:06Kupola za furna nova

Se prodava kupola za furna nova i ne koristena. Kupolata e profesiona...


330 €
или предлог цена
24 јун 09:02Nova Ikea GRILLSKÄR skara na kumur, neotpakuvana

Prodavam nova neotpakuvana skara na kumur od Ikea - GRILLSKÄR.


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Скара и Грил

16 мај 22:48Skari na zar

Prodavam racno izraboteni skari na zar. Cenite se kako na slikite.


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

27 сеп 23:03Izrabotuvam zidani skari i furni

Izrabotuvam zidani skari i furni po naracka. Tel: 075/360-771 Aco


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Скара и Грил

16 сеп 04:36Скара на жар

Скара на жар во сегменти Машалук 60x40


300 €
или предлог цена
13 авг 16:17Pampuri 600 / 800 deari

Prodavam pampuri mali I golemi. Cena 800 / 1000 denari. Malite se so...


800 МКД
или предлог цена
11 авг 18:21Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам