Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
158 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Kosenje treva, Косење на трева

Kosenje na vasite povrsini bilo da se od zgradi, zapusteni dvorovi il...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 07:09Промовирано

Bel dekorativen kamen/ukrasen kamen

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Цени на големо!...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

09 апр 20:03Промовирано

Iznajmuvanje na konjopoi

Se iznajmuvaat 6 konjopoi, (kоњопои) Konjopoite gi dostavuvame do Va...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 22:40Дрвена клупа Drvena klupa

Клупата е нова, не користена.


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 12:48MEBEL ZA DVOR / TERASA

Se prodavaat stolici/ fotelji za vo dvor, terasa i sekakva nadvoresna...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 12:39маси и столици

продавам девет комплета(може и посебно),малку користени маси и столиц...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 09:48TROSEDI DVOSEDI FOTILJI MASI SEPARE TENDI OGRADI

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


40 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Градина / Мебел за во двор

07 јун 21:56Drveni lezalki

Izrabotka nA Drveni lezalki po vasi dimenzii


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

07 јун 20:43GARNITURA OD BURINjA

Burinjata se 225 L


1 €
или предлог цена
07 јун 20:05Set garnituri za vo dvor

Set garnituri za vo dvor kako na fotografiite


240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

07 јун 13:00PRODAVAM MASA KLUPA NA RASKLOPUVANJE

Prodavam masa klupa na rasklopuvanje so vrven kvalitet 070 552 109 zl...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Градина / Мебел за во двор

07 јун 12:25IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI SAKSII BUNARI VOVCINJA I MNOGU DRUGI ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

07 јун 12:25GARNITURI ZA GRADINA NA GOLEMO I MALO- BESPLATNA DOSTAVA

GARNITURI ZA GRADINA PO NAJNISKI CENI VO MK, RABOTIME NA GOLEMO I MAL...


1 €
или предлог цена
07 јун 00:04GARDEN OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

06 јун 16:50zardineri,lulaski,masi,klupi i se od drvo

profesionalna izrabotka na mebel za dvor zardineri,lulaski,masi,klupi...


500 МКД
или предлог цена
06 јун 10:45Stilski drveni fotelji za terasa i dvor od Quercus i Sin

ЛЕСНА ФОТЕЉА РУБИК ОД КВЕРКУС И СИН Едноставен и бпечатлив дизајн ...


3.200 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Градина / Мебел за во двор

05 јун 22:59Drveni stolici za dvor - kamp

Kvalitetni drveni stolici na rasklapanje. Doneseni od Grcija. Cen...


20 €
или предлог цена
05 јун 09:50Drvena masa i stolici

Маса и столици дрвени, малку користени, добро сочувани. Купени од J...


10.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

04 јун 14:25PREMIUM TENDI

TENDI AKCIJA !!! . . . DIMENZIJA : - 250 x 200 cm - 300 x 200 c...


12.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

04 јун 12:32Modern drveni stolovi

Modern “Adirondack” stolovi izlakirani so lak za nadvoresna zastita ...


6.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

02 јун 15:26Drvena piknik masa

Izrabotuvam piknik masi so lak po vasa zelba Dimenzii 126x115x75cm ...


19.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

02 јун 15:25Drvena lulaska

Izrabotka po naracka 100% kvalitet Lulaska za deca cenata e 5000den ...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

02 јун 15:25Drvena lezalka/lulaska

Izrabotuvam drveni lezalki od kvalitetno drvo tratiran so belocid i l...


20.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

02 јун 15:24AGOLNA GARNITURA OD PALETI VO DVA DELA

PRODAVAM DVODELNA AGOLNA GARNITURA OD PALETI ZA VO DVOR NA TRKALCA, K...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

02 јун 11:26Лежалки, Маси и Столици, Чадори, Тенди и Фрижидери

✅ Лежалки, Маси и Столици ✅ Чадори, Тенди и Фрижидери 📢🔥🔴 НА...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

02 јун 01:22INTEX ВОЗДУШНИ ДУШЕЦИ И ФОТЕЛЈИ

INTEX ВОЗДУШНИ ДУШЕЦИ И ФОТЕЛЈИ 🚗 ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА 🚗 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

02 јун 01:06Masi klupi ogradi

Izrabotka na masi klupi ogradi i se ostanato od masivno drvo po vasa ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 јун 11:44Izrabotka na letnikovci nasresnici / letnikovec nastresnica

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 јун 11:44Izrabotka na letnikovci nastresnici / letnikovec nastresnica

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 јун 11:44Izrabotka na mebel od masivno drvo masiv

Izrabotka na mebel od masivno drvo za vo vasiot dom ili gradina Pogol...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 јун 11:44Klupi

Kombinacija na drvo i kovano zelezo


По Договор
или предлог цена
01 јун 07:56Prodavam maca I stolcinja (metalni)

Se prodavaat dve metalni stolcinja I edna masicka na rasklopuvanje......


3.700 МКД
или предлог цена
31 мај 11:52Мозаик маса

Продавам Мозаик маса за во двор со пречник 94 см.


По Договор
или предлог цена
31 мај 09:26Drveni stolici na preklop cisto novi od salon

Stolicite se novi od salon, neupotrebuvani. vo salon se po 4000 d...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

31 мај 09:25IKEA masi i stolici 4 kompleta

IKEA masi i stolici pogodni za vasata gradina ili terasa so moznost z...


4.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

31 мај 07:20OPREMA ZA DVOR

FOTINIJA RED ROBIN AKCIJA!!! . . . FOTINIJA RED ROBIN PRVA KLASA ...


120 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

30 мај 19:05Set piknik masicka so stolcinja

Nov set za piknik i dvor , lesno se sklopuva tel.za kontak...


2.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

30 мај 17:46SE PRODAVA DRVENA MASICKA RACNA IZRABOTKA

Se prodava drvena masicka za na terasa ili dvor, racna izrabotka


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

30 мај 13:36Garnituri od paleti

Garnituri za vo dvor komodi plakari klupi fotelji stalazi ogradi i s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

30 мај 11:26Set masa i stolcinja za piknik

Masa i stolcinja za deca za vo dvor ili piknik. Setot se sklopuva vo ...


2.700 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

29 мај 21:16Garnitura za vo dvor od metal i brodski pod

Garnitura za vo dvor ili gradina napravena od zelezni profili 80x20mm...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Крива Паланка

Градина / Мебел за во двор

29 мај 18:47ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

29 мај 07:55Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам